Upodozrievam švagra, že je homosexuál

sonicika
8. dec 2013

ahojte je to velmi citliva tema a viem ze nemala by som pisat o inych ale ... som anonymna takze nevie nikto okom pisem
takze... sestra ma cudne manzelstvo ... on je taky chladny .. akoze splni jej co si poziada ale nie je typicky chlap nema rad muzske prace nikdy by sa nepobil vsetko berie strasne rozumne hovori ze nikdy by ozenu nebojoval ze ak nechce nech necha tak taky cudny mi pride.. a sestra sa mi zdoverila ze pri sexe sa urobi mozno len 20% aj to trva vecnost ... mesiac nemaju sex a on potom sa ledva urobi , nevera 120% to nie je! ja ho fakt upodozrievam z homosexuality kt. nechce priznat a chce zit normalny zivot snazi sa maju dve deti..
poznate take daco?

macamac
5. feb 2014

@charlie1980 😀 jasné 😉 😀 🙂

bdalibor
13. feb 2014

@sonicika venuj sa predovšetkým svojej rodine!Nestrkaj nos tam , kde nemáš , to je na nich dvoch , aby si riešili problémy .To že nemajú normálny sex. život , ešte nemusí byť gay / poznám veľa chlapov , ktorých nebavia chlapské práce a som presvedčený , že to nie sú gayovia !!!/ .Po ďaľšie , treba na tom vzťahu hľadať to dobré , čo tam je .Azda by bol lepší taký chlap , ktorý drží v ruke motorovú pílu , má v sebe liter vodky , poblije sa v kuchyni , zmláti ženu a deti a potom riadne vykefuje manželku..?.Neviem...

mariuskaa
14. feb 2014

@bdalibor lenze to nie je ona, ale jej sestra... TAto tema sa mala davno premenovat
" Moja sestra upodozrieva manzela ze je H"