V našom dome straší

1mamicka1
5. apr 2015

Začalo to pred dvomi rokmi keď moja dcéra mala do rána na čele červenou fixou napísané šťastné a veselé. A čo je bolo to napísané zrkadlovo. O pár dní sa udiali zase čudné veci. Ako búchanie a chodenie po schodoch. Odvtedy bol potom pokoj až do ďalších Vianoc. Od tejto zimy sa to opakuje v našom dome sa dejú čudné veci.Buchot, počuť kroky, dokonca pústanie vody, či zapínanie a vypínanie svetlá, a teraz do rána sme mali na okne z vnútra roku a z nej urobené akoby kruh,ovál vo forme vajca. Dom sme dali vysvetIt, ale nepomohlo to. Už mám strach. Nenamyslame si už tomu verí aj mm keď sa videl pustiť vodu a nákres na okne. Prosím stretli ste sa s tým? Ja viem pre niekoho niečo neskutocne ale ja už mám strach 😒

natalo
16. nov 2017

@alami vysvätenie nepomohlo. Zase to svietilo a ešte intenzívnejšie. Keď sa to teraz v noci rozsvietilo tak som už z vytočenia a ,,nasrdená,, nahlas povedala, že choď preč, nesvieť tu a ono sa to rozsvietilo ešte viac???? My tomu nerozumieme, toto je už sila. Rozmýšľame, že oškrabeme omietku steny, alebo čo. Proste chceme zistiť čo to je.....Rozmerovo je to od podlahy tak 150-160cm vysoké....takže ako nejaký menší človek....

@narsila nie nie, nebývame vôbec v BA

pentelka01
16. nov 2017

Aj my už sme také zažili , ale toto je brutál .. To by som sa fakt bála , obzvlášť s deťmi.
Keď zomrela babka naša a boli sme na Vianoce celá rodina na chalupe a sedeli sme v izbe - všetci , zrazu sa začali triasť fľaše na zemi. Všetky !!! Videl to každý , kto bol v miestnosti . Takže , komu sa to nestalo, nech si radšej sprosté urážky odpustí.
Môj brat , keď bol malý - tomu sa babka zjavila . Boli sme na prázdninách u druhej babky a štekal večer pes. Pozrel z okna - ten pes štekal na babku a babka celá v bielom kývala bratovi ..
Tiež u nás doma -- sobota, upratovala som dom . Zrazu šupa, rachot, treskot - nevedeli sme , čo sa stalo. Prišli sme s mamou do obývačky , kde nik nebol a skoro sme odpadli. Máme tam sklenenú skriňu - kde boli čajové súpravy, poháre atď. Jedna tá polica padla - pretože týždeň predtým sme prehodili tie súpravy - tá, ktorú rodičia dostali od babky na svadbe bola vždy naspodu - teraz sme ju dali do stredu , kompletne celá padla . Tie štuple , na ktorých držalo to sklo - hrubé sklo všetky držali , nerozbilo sa nič - len to proste celé padlo. Tak to dala mama naspäť dole ! Jednoducho sa jej to asi neľúbilo :D S babkou sme si užili po smrti , dlho sa s nami lúčila ...
Mamina mi zase vravela, že na škole vyvolávali s babami duchov. Nejaká, že o tom čítala, tak to skúšali. Aj nejakého fakt vyvolali , že už si nepamätá koho volali , ale, že zrazu sa zhasli sviečky , všetky zaliezli do postelí a tá, ktorá ho vyvolala celú noc kričala, lebo jej stále dával dole paplón.. Že sa zakryl a on jej ho stiahol dole - vraj ho mala odvolať, lebo ich to bolí.. Že jej niekto povedal ..
Viem si predstaviť akí sme všetci retardovaní, komu sa to stalo. Však ?
Mamina tu hľadá radu , ako by asi hľadal každý , komu by sa to dialo ! Ći sa s tým niekto nestretol .. nie, či má ísť k psychiatrovi.

mike_bassett
16. nov 2017

@natalo Tak si zalezte pod paplón a traste sa.
To musí byť hrúza, tak si tak spokojne či nespokojne žiješ a zrazu ťa zavolajú na inšpekciu tam hore a povedia - Nováková, sme s Vami nespokojní, nasledovných 100 rokov strávite u susedy ako nočné svetlo na stene. No nekleplo by vás druhý krát ?

@lujza123 Keď existujú veľmi veľa zdokumentovaných prípadov, na ktoré neexistuje vedecké vysvetlenie a majú veľa svedkov, daj 3. Alebo aspoň 1.

A ešte k tým trasúcim sa fľašám na zemi - počuli ste už o zemetraseniach ?

natalo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
redlola
16. nov 2017

@natalo aj u nás bol vysvätený byt. Viackrát. 2r syn nám stále hovoril o ujovi, ako naň pozerá, rozpráva, ukazuje mu, dopodrobna mi ho opísal, plus dodal, že ma nejaké lano vzadu. Opis mi zopakoval aj o pár rokov neskôr, pamätá si to stále.
Prešli sme si všetkými vysvetleniami, od psychologických, po únavu, hlad, nevyspatost, narodenie sestry, odlúčenie od mamy... Ale opakovalo sa to stále viac a viac, v rôznych časoch počas dňa, na rôznych miestach v byte a jeho reči stupňovali. Inak stále padal spoločný rodinný obraz (naša rodinná fotografia), v noci bolo počuť buchot (prikladali sme to hluku z iných bytov), ozývali sa divne zvuky z vysielačky (prikladali sme to rôznym frekvenciam v rámci obytnej zóny). Trvalo to trištvrte roka. Môj manžel mi neveril, vraj keď je vysvätený byt, nemôže sa nič takéto diať. Necítila som sa doma dobre a samozrejme mi napadali take praktické záležitosti života s duchom - či je iba v byte, cestuje po celej stupacke, vchode či baraku; čo robí celé dni v byte; či sa taktne rozplynie keď si s manželom užívame manželské radosti, alebo sa otočí, prečo je tu vôbec a neuziva si ducharsky dôchodok niekde v nebicku, etc.
Keby mi to hovoril štvorročný syn, ktorý je schopný tvrdiť že v izbe je drak, ani nepoviem. Ale toto 2r dieťa ešte nevedelo klamať.
Stretla som bývalú majiteľku bytu, tak som sa jej spýtala či sa im nediali nejaké divne veci v byte. Povedala mi, že ich trojročný syn im stále niečo hovoril o ujovi, ktorý naň rozpráva a ukazuje mu. Dali síce vysvatit byt, ale nepomohlo. Oni potom kúpili iný, väčší byt a nám predali tento. Viac ich syn nič nehovoril.
My sme boli za kňazom exorcistom, ktorý je náš známy. Povedal, že môže ísť o zblúdilu dušu, že nemusí byt nutne zla (to je aj v tej modlitbe vysvätenia - niečo v zmysle “zle z domu preč”), odporučil nám využiť nadchádzajúci sviatok všetkých svätých na omše za duše v očistci, dať odslúžiť sv. omsu za tieto duše a potom ak by sa opakovalo, riešiť to s ním ďalej. Samozrejme, pýtal sa či sme neveštili, nevyvolavali duchov, či sa v byte niečo nestalo, nejaké nasilie, nestastie, vražda... o ničom takom nevieme. Po dusickach to zrazu prestalo. Úplne všetko. Maly ma takmer 5 rokov, odvtedy sa to neopakovalo. Boji sa byt stále sám v izbe, ale uja nespomenul už dva roky. A manžel pripustil, že naozaj sa môžu diať veci ktoré idu mimo naše racionálne myslenie.
Preto odporúčam dať odslúžiť sv omsu, ak to pretrváva aj po vysvätení obydlia.

mike_bassett
16. nov 2017

Milí Natalo, z vzájomným označovaním ste začali Vy. Žiadate o radu na verejnom fóre, tak čo ste čakali ? Robiť si jemnú srandu z ľudí, čo majú na stene svietiaceho ducha, je moje právo, dané mi Ústavou, rozumom i Veľkou špagetovou príšerou 🙂

redlola
16. nov 2017

@mike_bassett tvoj opis duše zomreleho na koberceku pobavil🙂
Raz som sa pýtala jedného známeho, ktorý je aj kňazom, čo si mysli o duchoch🙂 inak je to veľmi racionálny človek. Povedal mi že sám nikdy nič take nevidel, ale ročne chodi do x domov a bytov vysvatit ich. To, že niečo nevieme dokázať, neznamená, že to neexistuje. Že on sám by si netrúfol tvrdiť, že chodi zbytočne/nezbytocne. Proste si spraví svoju pracu, to, čo ho učili v najlepšej viere a snáď to prestane u tých ľudí🙂
Inak, tiež viem o dome kde skáču po zemiflase, strhávajú sa paplony z ľudí len tak z ničoho nič, trasu sa lustre, púšťa sa voda/svetlo a prebiehajú tmavé postavy z miestnosti do miestnosti. Len v tom dome žijú otec a syn, ktorí majú slušne povedané na háku, tak nejako neriešia a iba zhasnú, zatvoria dvere, či idu si pre paplon do rohu miestnosti a spia ďalej. Vieme iba, že frajerky odmietajú spať v dome, viaceré dosvedčili, že tam straší a teda vieme, žena záhrade našli kostru, asi vojaka z 2.sv.v. Či to s tým súvisí, neviem. Otázne je prečo nestraší na záhrade, ale presunul sa do domu. Teda ak je to on.
Od čias nášho “ducha” ma zaujíma čo tie stvorenia robia cely deň v obydlí. Či nie sú a zhmotnia sa iba keď niekto vstúpi do miestnosti, či podľa akého kľúča si vyberajú komu sa zjavia a prečo to robia. A potom opäť to praktično: sú viazaní na dom, miesto, ulicu? Keď vidia niečo necudné, diskrétne sa rozplynú, idu strasit iného alebo cumia na ten pár/trojku/štvorku? Sú aj pri večeri alebo sa vtedy stratia keď je viac ľudí?
Ostatne, to ma vždy zaujimalo aj pri tých japonských hororoch, kde zombíci žili v skrini alebo v rohu. Že čo tam vlastne celé dni robia... Len tak stoja a pozerajú doblba čakajúc, že príde nejaký človek? 🙂
Tieto veci sa dozvieme asi iba keď budeme sami stať na tom pomyselnom koberceku 🙂

jana_eyre
16. nov 2017

@natalo ja s vysvatenim tiez nemam skusenost, nie so krestan.. Ale mam par divnych a nevysvetlitelnych zazitkov o ktorych viac nebudem pisat, nech nie son "jemne vysmiata"

Ale zomrel Nam svokor cez leto a nejako ostal doma, svokra ma tazke zazitky.. Dala odsluzit omsu a odvtedy je klud.. Neviem nakolko pracovala fantazia a nakolko to vsetko.bola pravda, podstatne je ze to pomohlo.. Ja som osobne presvedcena ze Sa nieco okolo nas deje a clovek.tomu uveri AZ ked to Sam zazije.. Clovek co SI z toho musi robit zarty, ma ASI Sam strach..

tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz