Vadí mi vizuálny nepomer

vadimito
1. júl 2015

...až tak,že uvažujem nad ukončením vzťahu. Neviem,čo sa mi stalo, s priateľom si rozumiem,máme sa radi, všetko je ok, kým sme sami v sukromi a nemusíme sa spolu ukazovat na verejnosti. Jednak nie som na to zvyknutá, (som rozvedená) a jednak sa vizuálne k ssebe nehodime vôbec. Vážim toľko,koľko on,akurát že on ma o 30cm viac než ja. Viete si predstavit....on s tým problém nemá žiadny, čuduje sa, že má to vôbec napadlo, žiaľ, vadí mi to, povedala som mu to. Ďalšia vec, je mladší o 3 roky, čo podľa mna vidno tiež,ale neviem posúdiť. Obliekam sa pekne a vyzerám v stajlingu mladšie než moje rovesnicky,on sa oblieka ako pubertak....hanbim sa s nim chodiť na spoločenské udalosti,lebo mám pocit,že ako pár bijeme do oči veľmi a tak sa udalostiam vyhýbam. (nehanbím sa za svoj výzor,ani moje kilá, lebo aj s nimi vyzerám dobré,nehanbím sa ani za neho ako jednotlivca,ale ako par...ak sa to dá pochopit....asi som blba, ale neviem to prekonať

bielavila
2. júl 2015

@natalym aj ja to robiiim 😀

modryzrebec
24. máj 2022

Ja to chápem... Minule v obchode som videl párik že muž vysoký+tenký a vedľa neho žena nízka+široká. Fakt to bilo do očí a veľmi smiešne to vyzeralo.

Ale tomu sa má predchádzať že mňa by ani nenapadlo vytvoriť taký pár. Vyberám si vhodné ženy, takže ak sa mám zalúbiť tak len do vhodnej (hovorím preto aby niekoho nenapadlo napísať že "a čo ak sa zalúbiš do takej") nie nezalúbim. Také si ani nevšímam tak k tomu nemá ako prísť. A tým pádom sa nedostanem do tejto situácie a nemusím to riešiť.

mircalla
24. máj 2022

@modryzrebec 7rokov stara tema

bielavila
24. máj 2022

@modryzrebec tebe musi riadne zaje*kavat kamo😂 len ci si s takym zmyslanim vybere teba nejaka vhodna zena ty krasavec😂

modryzrebec
24. máj 2022

Ale stále aktuálna tematika. Tieto veci sa aj storočie nemenia 🙂

modryzrebec
25. máj 2022

Keby niekto založil takú tému znova, tak by mu bolo vytýkané že taká téma tu už je. Exspiráciu majú len témy typu tento rok ideme do chorvátska čo mám robiť? ... atď. Ale toto je aktuálna diskusia v každom storočí. Často sa rieši aj téma vyššia žena nižšší muž... To je tiež len o vizuálnom nepomoere lebo veď za to nikto nemôže ako vyzerá. Avšak máme právo výberu. Tam by sme sa ani nemali dostať že "môjmu priatelovi vadí že som vyššia/nižššia/chudšia" lebo potom načo sa dali dokopy?