Viete si doma s manželom či partnerom ustupovať?

siduska
23. júl 2008

ahojky, chcela som sa opytat ako to zvladate, robite vy doma? viete sa so svojimi drahymi polovickama dohodnut.napr..on chce kukat to a vy to... my sa na takych malickostiach doma hadame skoro kazdu chvilku... obidvaja sme dost tvrdohlavy a nechceme si ustupit....
dakujem za odpovede... 🙂

ma_se
3. okt 2008

oprava...spominam na ex,ale k nemu by som sa nikdy nevratila...
siduska...ty si myslis,ze tvoj priatel by sa vratil napsat k byvalej?no to mi nehovor,ani zo srandy.... 😖
my sme mali uz byt zariadeny vsetko....len nam zit trebalo...ale ex...je to na dlhe pisanie...

siduska
autor
3. okt 2008

on trvdi, ze by sa k nej uz nevartil nidky...ale vies ako to je nikdy nehovor nikdy.
je pravda, ze si s nami buduje buducnost... kupujeme si spolocne veci, co s nou nikdy nerobil...
k svojmu ex tiez by som sa nidky nevratila,, je to tiez na dlho...
tak asi je pravda, ze som do vztahu isla skoro, v podstate som bola sama skoro pol roka a ten moj terjasi tiez... az kym sme sa nenasli na internete... a sme spolu...
ale ked ja neviem zit sama, nemam rada samotu....

ma_se
4. okt 2008

...chapem ta,ja tiez nemam rada samotu,ale ked mam zdr.problem tak som rada sama... 🙂
...tiez som bola mlada,ked som sa vydavala mala som 19rokov v januari a v juny sme sa brali...ale ja uz som vedela, co chcem...ex asi nie... 😒
...jeho tety hovorili,ked si nasiel inu,ze je po dedovi,ze sa ukazuju dedicne crty..../jeho dedo bol poriadny prutnik/
ja osobne som mu dala moznost-druhu sancu,odpustila som mu a on toho zneuzil....a este viac toho je/velmi dlhe pisanie/v zivote by som ho uz do baraku nechcela....i ked je velky fesak,sice neviem ako teraz vyzera,nevydela som ho uz velmi dlho.... 😎

siduska
autor
5. okt 2008

tak to sme asi na to podobne, ten moj ex, je tiez taky, dala som mu vela sance aby sa zmenil ale on to cim viac zneuzival... furt sa vodil za rucicky s inymi a to uz aj v dobe ked sme boli manzelia... tiez by som ho nechcela spat, aj ked nekedy rada spominam, prezili sme aj krasne chvile.ale inak to neslo, sme ra zozvadzali asi na tri krat, lebo sme si obaja neboli isty ci to chceme, az potom sme sa v klude dohodli, ze najlepsie pre nas je rozvod,,,aj ked sa mame radi..
co to je za lasku, ked furt vyhladav ine slecny, sa citil zadany a to mu robilo dobre.
po rozvode ma neustale vyhladaval a prosil aby sme to znovu skusili, uz aj ked som mala terajsieho priatela.

ma_se
6. okt 2008

....no ja som zasa,mu dala prilezitost len raz,ked som sa dozvedela,ze ma podvadza...po dlhej dobe...
ale jeden den,povedal,ze ostane pri nas a druhy den sa zasa valal s tou l...,inak ja som aj potratila koli nemu/mozem to tak vyslovene napisat a povedat,lebo keby bol klud,tak k tomu nedojde...a dokonca ma aj posielal na prerusenie....takze ani omylom takeho chlapa spat.... 😝 to je na dlhe pisanie/
rozvod bol taky,ze stale slubil,ze on poda na rozvod atd.ale kedze nemal na mna co napisat,tak len to ostalo v tom,ze len kecal...ja som podala na rozvod,ked uz to bolo neunosne...
rozvod trval iba na dvoch pojednavaniach na 2x nas rozviedli...bol pri tom aj syn v sudnej sieni...
/vsetko mala pod kontrolou ex svokra.../
ktora,bola dost vysoko postavena takze mal ex vyhodu...
po rozvode chodil,za ze vraj synom...ale bolo vidno,ze chodi len na vyzvedy...a mne to pripadalo,ze keby som pripustila,tak by mal tu svoju hrdlicku....a este aj mna....
je to vsetko len strucne popisane...a uz ma to ani nevzrusuje,je to za mnou a ja uz to beriem tak,ze je mrtvi...ze uz neexistuje ten clovek....
a najviac ma dorazilo,ked som si precitala rozvodovi list...co v nom stalo...vedela som,ze tam nie je vsetko pravda,ale koli synovi som podpisala aby som mala klud,lebo sa trebalo starat o syna...ale casom ma jedna znama upozornila na rozvod.list,ze jedna firma mi ho zneuzila,tak len tak som si ho precitala,po rokoch a zhrozila sa co tam stalo....a odvtedy ho mam v ....a aj jeho clu rodinu....napisala som mu svoje a je pre mna mrtvi.... 😝
najhorsie na tom,ze mi znicil vela rokov zivota a POVEST... LUDIA SU TAKY,ZE VERIA VSETKEMU,A AJ KAMARATKY SOM POTRATILA VELA,LEN KOLI DRBOM...
LEN JA SOM SA UZ S TYM ZMIERILA ASPON NA 90%,LEBO MAM AJ ZDR.PROBLEMI...A TO JE PRE MNA TERAZ DOLEZITE....JA VERIM,ZE MU UZ BOH VSETKO SPOCITAL,LEBO SOM POCULA UZ NEJAKE VECI...
A KED MAM PRAVDU NAPISAT,MNE JE JEDNO,CO S NIM JE ATD. 😉
MAM SVOJ ZIVOT....A EX MA UZ VOBEC NEZAUJIMA..... 😝

siduska
autor
6. okt 2008

mas pravdu, podla toho co citam si sa tiez dost natrapila... ani nahodou co s takeho chlapa...
ale nechapem co ti napisali v rozvod.liste??? ked nechces pisat nemusis...
ja som podavala paiere sama, takze je tam popisane to co som uvedla ja....

ma_se
6. okt 2008

...ano aj ja som podala,ale vypoveda tam aj on....aj ex....a dali mi,ze som robila upratovacku...a podobne blboviny..ako ze sme sa hadali atd.ale uz neuviedol preco atd.proste tak to bolo popisane,ze za vsetko mozem ja....
no a ta upratovacka ma dorazila,lebo vsade som hovorila,ze som robila v sklade atd.a ja mam v rozvodovom liste napisano ze som robila upratovacku....tak teraz fakt si kazdy mysli,ze ja som na vyne a ludom uz nevysvetlis nic...proste maju nieco precitane a je hotovo...
ale mna to uz netrapi,lebo viem ze nie je to pravda...

ma_se
7. okt 2008

siduska...ja sa smejem,ze UPRATOVACKU SOM ROBILA JEDINE JEMU...V TOM SA TRAFILI NA 100%... 😀
PEKNY DEN TI PRAJEM...

siduska
autor
9. okt 2008

no to mas pravdu,
za dobrotuna zobrotu... jak sa hovori...
tak v podstate mal pravdu, ze si mu orbila upratovacku a otroka. a co on? si to nevazil, este toprekutil proti tebe,je to fakt....

ma_se
9. okt 2008

...no,podstate my sme zili velmi dobre,keby sa do nas nemiesala jeho matka.My sme vsetko praveze robili spolu,chodili vsade spolu,do prace za mnou chodil,ked uz sme boli spolu...pol roka bol este na vojne....ked ja som bola uz v CZ,chodila som za nim do kasarni a nosila som mu veci...tak na dva dni...aj spala som tam...inak bolo fajn..aspon ja som bola stastna....ale ked sa do nas zamiesala jeho matka bolo po pohode....raz sa pamatam,bol u nich na navsteve...opili ho a nakecali mu take veci spinu...ze vtedy nam hrozil rozvod...len jeho teta mu dohovarala...je to na dlhe pisanie...vsetko...a cim viac som ukazovala,ze ho mam rada,tym to bolo horsie aj zo strany jeho matky,ona na neho ziarlila...a nenormalne...ked videla,ze mi kupil kvety,bolo zle...stale rypala a vyvadzala nieco...sak pisem aj do temi svokry...tak si to mozes precitat...
...a vy co uz ste v pohode...?
vies siduska,s nim som prezila velmi krasne chvile bola som stastna,ale ako sa hovori stastie netrva dlho...a to je pravda...ked si ho sami nepokazime,najde sa stale niekto kto ti ho nepraje a pokazi to...
a k tej upratovacke,ja som dost puntickarka...mala som vsetko vylestene atd.a svokru to este viac popudilo proti mne...vsetko mi muselo ladit v byte atd.a cim viec som bola lepsia tym som bola pre svokru horsia...
aj ludia mi hovorili stale,ze keby som bola neporiadna,tak by len kyvla rukou,ale ked vidi,aka som poriadna...a lepsia ako ona...preto sa ku mne tak chova,lebo zavidi...ze som lepsia ako ona...
ale ja som s nou nesutazila,ja som proste bola taka...mala som rada poriadok,ked vsetko sedelo aj farebne atd.
ved konec koncov kazda zena,ked si zariadi prvy byt tak si zariaduje podla svojich predstav atd.
vsetko jej vadilo,zaclony,ktore som mala na tu dobu vynimocne...hladala chyby v blbostiach...dokonca ked isiel raz ex k nej na navstevu nechcel si zobrat pleteny polover a ja ze preco,tak koli mame...radsej zobral len nejaku mikinu,aby nevidela,co som mu uplietla...je to velmi divna zenska.....a taka ista a este horsia je druhova matka.../lebo ona chodi aj do kostola.../
keby sme vsetky tieto nase skusenosti dali na papier,tak hotova telenovela je s toho... 😀
prepac,za chyby a za preklep....nechce sa mi este raz citat a opravovat chyby atd. 😉

ma_se
9. okt 2008

nie aby bola rada,ze sa o jeho syna staram,ale stale vnasala medzi nas nepokoj....najprv sa snazila mna zviest na svoju stranu proti synovi,ked sa jej to nepodarilo...tak zacala jeho navadzat proti mne...no a to sa jej zacalo darit,vtedy,ked si nasiel tu milenku...do tej doby ju moc nepocuval,ale potom mu to uz zacalo vyhovovat...a zacal tiez proti mne spinu hadzat,a uz nepozeral,co vsetko som pre neho urobila atd./nerobila som to preto,aby som mu to vycitala,ale cloveka to mrzi ked odrazu zacne na mna kydat spinu.../
je toho vela co keca,aj co sa tyka syna,nikdy som mu nezakazovala syna,a on na sude stale klamal,ze ja mu branim stretavat sa so synom,ale v skutocnosti on nemal nikdy zaujem,len koli ludom stale to robil...sak uz som nejake veci pisala...o tom...je to fakt dlhe pisanie...na tuto temu...
vies,co ja si myslim,ze on teraz niekde beha po nete a oblbuje dievcata...verim tomu... 😝

siduska
autor
9. okt 2008

ahojky to vobec nevadi, ja tiez robi chyby...
to pises aj o mojej??? no u nas to bolo rovnake, vsetko jej vadilo a hladala chyby, aby mohla hned neco skritizovat.... no strasny, vsetko co sme si kupili, nic jej nebolo dobre, vsetko bolo hnusne a nekvalitne...
my???
tak ani radsej nehovorim, neviem ako to nazvat, furt ho otravuje byvalka a nas vztah to nic a on s tym nevie nic urobit,,, stve ma to. Mne pride ako keby nas chcela proti sebe postvat, ale ked ja sa v tak danej situacii neviem chovat...
no strasne. uz sme spolu vyse pol roka a ona furt otravuje....

siduska
autor
9. okt 2008

no tak to je riadny idiot, prepac.
ale vis ako to, ty furt budes ta najhorsia...

ma_se
9. okt 2008

jasne...musi byt niekto za vsetko zodpovedny... 😀
aspon sa oni utesia,tym ze nahadzu na mna spinu...ale ja sa necitim byt vinna,a to je podstatne...nemozem predsa za chutky exmanzela,ze si chcel uzovat,neovladam jeho chute... 😝 lebo keby to tak bolo tak ho ovladam a nikdy to neurobi... 😎

ma_se
9. okt 2008

a v akom smere otravuje,ked nemali spolu deti atd.a preco sa vobec rozisli?ak mozem vediet,alebo chces o tom pisat...

siduska
autor
9. okt 2008

tohej v tom mas pravdu, je moc ovplivneni svojou maminkou, a to vies ako mamka povie a synacik kona a vsetko pekne co medzi vami skoniclo, len koli tomu, ze jeho mama bola na teba ziarliva a nemohla prekonat to, ze si proste lepsia ako ona, ze ty si ta ktoru syn ,ex pocuva a ze mate svoju vlastnu domacnost... 😠

ma_se
9. okt 2008

vies,ja som tiez jeden cas,pisala ex koli synovi....ale s nim nejde vobec seriozne diskutovat...a tam je problem aj jeho matka...mozno tiez hovorili,ze otravujem ho,a ze mam este o neho zaujem...mne slo len o syna,lebo boli nejake problemi...tak som chcela aby sa dali dokopy ako syn a otec...a vidis nechcel a aj tak na sude to otocil,ze ja mu branim... 😝 ocividne klamal aj na sude..preto mu uz v zivote nebudem verit... ☹ lebo ma vela krat presvedcil,ze klame...do oci klame...

ma_se
9. okt 2008

presne tak,velku vinu ma jeho matka...lebo keby ona nebola robila tieto veci,tak si nikdy nedovoli toto co urobil...on aj bol taky rozmazleny v tom,ze ked nesiel do skoly matka mu pisala ospravedlnenky..bla bla bola velmi vplyvna osoba...ja som nemala ziadnu sancu...

ma_se
9. okt 2008

...len by ma zaujimalo,ako teraz zije,ci stale je pod vplyvom matky...lebo teraz zije skor blizko svokrovcov svojich...
a az teraz zazije,co je to mat svokrovcov,lebo vtedy nemal ako to pocitit...vies mna jeden clovek varoval,ze si nemam brat cecha,ze mi urobi dieta atd.ja som to brala zo smiechom...a vies ked sa zamilujes...tak asi tazko budes pocuvat niekoho...a on tiez chcel so mnou chodit ten clovek...tak som si myslela,ze ma chce len od neho odhovorit....
velmi mi ex ublizil,bola to rana pod pas od neho,ale uz sa zahojila...trapila som sa aj koli synovi,ze nemal sancu zit v normalnej rodine s valstnym otcom...to ma velmi trapilo... 😢

siduska
autor
9. okt 2008

to hej v tom mal asi pravdu, ja som si tiez vzala cecha a mame spolu malu a nestara sa o nu ani nezaujima, a vsade hovori, ze ja mu ju nechcem dat

ma_se
9. okt 2008

..asi ty muzi su robeny cez kopirak 😀 😝

siduska
autor
10. okt 2008

no ne asi ale urcite. su akokeby naruby... 😀

ma_se
10. okt 2008

kaslat na nich... 😝 inak sa mas ako?

siduska
autor
10. okt 2008

to hej
no ide to nejak,,, ale da sa, sa minekedy zda ako vsetky problemy sveta mam len ja...
a co ty?

ma_se
10. okt 2008

nie,ja som uz s toho nejak vyrastla,ale aj tak si myslim,ze mam vela smoly,cim viac chcem zit v pohode tym viac sa nedari...nie mojou vinou....stale sa niekto nalepi na cloveka ako pijavica a saje s cloveka, co sa da 😝
ale ked tak pozeram vselijake relacie,este som na tom aj tak dobre,i ked zdravie nesluzi...
urcite som si tak zivot nepredstavovala,ale co uz....co nas caka aj tak nas neminie.... 😒

ma_se
10. okt 2008

siduska,casom tiez budes na tom podobne,ja som sa dost zmenila,ked som ochorela,zmenila som postoj k vela veciam,lebo by som si tym len ublizila,zdravie mam tak podlomene,ze ked si nebudem davat pozor tak zle dopadnem,mam znicene creva a nevstrebavaju mi ziviny do tela,vsetko ide prec...je to na dlhe pisanie...a stress je tiez velmi zly pre mna...a ked chcem fungovat musim si davat pozor...
v zivote clovek musi stale s niecim bojovat,ked nie s ludskou hlupostou tak zo zdravim...a stale nieco pride cloveku do cesty v zivote... 😝
prajem ti pekny vikend.... 😉

siduska
autor
10. okt 2008

no to mas pravdu, vzdy musi clovek s necim bojovat
je mi luto, ze aj ty nemas velmi velke stastie, zivot ti dava jednu ranu za druhou, ale zase ta obdivuje, ze to beres takto.ved aj co ti ine ostava, inak by si sa utrapila ako pises...
tebe taky pekny vikend

ma_se
13. okt 2008

pekny tyzden ti prajem siduska...

ma_se
21. okt 2008

siduska...ako sa mas?u nas svieti krasne slniecko.... 🙂

mirka414
21. okt 2008

9 slov, ktoré používajú ženy

1/ FAJN : Toto je slovo, ktoré ženy používajú na ukončenie hádky, keď majú pravdu a muž má držať hubu.
2/ 5 MINÚT : Ak sa žena oblieka, znamená to hodinu. Päť minút je len vtedy päť minút, keď má muž ešte päť minút na futbal, prv než musí pomôcť v domácnosti.
3/ NIČ : Toto je ticho pred búrkou. To znamená ´niečo´ a muž má byť v strehu. Hádky začínajúce ničím obyčajne končia s fajn.
4/ POKRAČUJ : Toto je výzva, nie povolenie. Nech to muži nerobia!
5/ HLASNÝ VZDYCH : Toto vlastne nie je slovo, ale neverbálne vyjadrenie, často mužmi zle pochopené. Hlasný vzdych znamená, že si myslí, že muž je idiot a uvažuje, prečo mrhá svoj čas hádkou s ním. (Pozri č. 3)
6/ TO JE V PORIADKU : Jeden z najnebezpečnejších prehlásení ženy mužovi. Znamená, že chce dlho a urputne uvažovať ako a kedy zaplatí muž za svoju chybu.
7/ VĎAKA : Žena ďakuje mužovi, ten sa nemá pýtať alebo *omdlieť*. Stačí: 'Nemáš za čo.'
8/ ČO UŽ : Ženský spôsob vyjadrenia: J...M ŤA!!!
9/ NETRÁP SA, ZVLÁDNEM TO : Ďalší nebezpečný výrok, znamená, že žena niečo povedala mužovi viackrát, ale teraz to robí sama. Výsledok bude, že sa muž spýta: 'Stalo sa niečo?'
Ženina odpoveď - pozri č. 3

Pošli mužom ako varovanie.
Pošli ženám nech sa zasmejú, LEBO VEDIA, ŽE TO JE PRAVDA.