Volá s kamarátkou 2 hodiny denne. Je to nevera?

mirka1308
1. júl 2009

Chcela by som vedieť názor viacerých, lebo neviem čo si mám o tom myslieť?
Priateľ s ktorým som už 10rokov začal mať nehorázne účty za telefón.
Dali sme urobiť výpis, lebo tvrdil, že mu zle zarátali hovory a mal tam neustále sa opakujúce číslo.
Povedal že je to kamarát, ale mne to vŕtalo hlavou, tak som ho prezvonila a ozvala sa žena 😝 😕
Keďže som za fér vzťah, tak som mu povedala, že som prezvonila kámoša a on vyrukoval, že to je jeho priateľka a nevie sa jej zbaviť.
Zrejme mu nedošlo, že to bol výpis čo prevolá on 😨 😠
A denne jej volá aj 5x 1-2 hodiny a k tomu aj 2 SMS.
Tvrdí, že len kecá ale je normálne že s nejakou kamarátkou kecá aj 2 hodiny v kuse?? ☹
Čo by ste si mysleli vy?? 😨 Napíšte 😔

ikatarina
29. okt 2009

Danulka - po tvojom príspevku som videla seba asi pred 5 rokmi. Takisto sa dušoval, takisto nás nechcel stratiť. Ale bola to pravda a trvalo to asi rok. A herec bol úžasný. Našťastie sme to ustáli a ako sa hovorí- čo ťa nezabije, o ťa posilní 😀 . Ja by som si dávala pozor.

enilora
29. okt 2009

Mirka jednoznačne to nie je len kamoška.Viem o tom svoje tiež som niečo podobné zažila s mojim mužom.Jedna rada skor ako niečo začneš riešiť si sama v sebe premysli čo presne chceš dosiahnuť a ako to chceš riešiť.Ja som si myslela že nie je problém odísť alebo sa rozviesť s partnerom ale to konečné rozhodnutie je velmi ťažké a ja sama sa k nemu neviem dokopať.Hoci sa mi pod nátlakom k nevere aj priznal a stále v tom asi pokračuje...držím ti palce!!!

danulka0011
29. okt 2009

iKATARINA,, definuj slovo davala pozor?? Na neho??
Alebo myslis mala oci otvorene?

ikatarina
29. okt 2009

A ešte niečo - mne sa nepriznal doteraz, stále to bola len kamoška 😢

danulka0011
29. okt 2009

Enilora,, ja by som tiez chcela aby mi povedal pravdu...
Mucila som ho vcera cely vecer vecnymi otazkami,, typu,,, ci s nou nieco ma a tvrdil, prisahal ze NIC
Tak ja neviem..
Ako ho mam dokopat ktomu ze aj ak s nou nieco mal, tak aby mi to povedal??
Ja sa takto zozieram teraz este viac.

On proste tvrdi, ze to bolo len par smsiek, ani nic strasne tam napisane nebolo a ze nic viac.
Ze spolu boli na pive, ale ako partia. Ona ich totizto ucila anglinu, je ich lektorka.
Potom mi povedal, ze sa stretavaju na obede, ale ze uz sa prehlasil do inej jedalne

A ja teraz neviem,, ci mu to mam zhltnut aj s navijakom a teda tvarit sa ze je vsetko OK, alebo tu mam robit vojnu a tlacit do neho....

Ono on vie aka je pravda ,, mne povedal ze sa jej ani prstom nedotkol a pozeral sa mi normalne do oci s pohladom ze co si to o nom myslim

danulka0011
29. okt 2009

A keby som zavolala milostivej a opytala sa co ma s mojim muzom?? Ci asi zhovadim sama seba...

ikatarina
29. okt 2009

Danulka - mala oči otvorené. Lebo ako sa vraví: dôveruj, ale preveruj. A myslím si, že aj keby tam niečo bolo, tak sa neprizná - tuším Plzák hovoril: zatloukat, zatloukat, zatloukat.
&a bohužiaľ, zožierať sa budeš stále. Ja som mu asi až po 4 rokoch začala dôverovať. Ale asi by stačil náznak niečoho, a dôvera je preč.

ikatarina
29. okt 2009

A si mysliš, že ak niečo spolu majú, že ju už neupozornil a že ti to povie?

iwusska
29. okt 2009

danulka ja som tych 20 telefonov myslela obrazne, ze v tejto dobe nie je problem mat viac sim kariet...takze toto ako dokaz by som brala s rezervou
tvrdil ti ze tam nic take strasne nebolo napisane???? a to ze sa tesi na vecer a ako sa mily vyspinkal su podla mna dost silne slova ktore mozno o niecom svedcia 😖
urcite to teraz nechaj tak, ako sa to bude dalej vyvijat, uz sa k tomu doma nevracajte, ale maj oci na stopkach...prajem ti aby si mala vela vnutornej sily vsetko toto zvladnut, lebo je to dobry napor na psychiku

ikatarina
29. okt 2009

Iwusska - súhlas

danulka0011
29. okt 2009

Ikatarina,,,, treba mat oci otvorene. Vravi sa ze zena rozpozna ked ju chlap podvadza. Vy ste to necitili nejak?? Ja neviem,, zmenilo sa mu spravanie alebo co ja viem,, zacal nosit darceky... alebo zacal chodit neskoro domov...

Moj je furt taky isty, je stale unaveny z prace, ja sa mu ani nedivim lebo kazde rano vstava 4.30 a dochadza 90 km do prace... hups taka je teraz doba.....
Neskoro domov nechodi, darceky mi nenosi ziadne 😒 😒

A furt si hovori svoje ze s nou nic nemal.

danulka0011
29. okt 2009

Neviem ci ju upozornil alebo nie.

Vy ste to ziadna neriesila s tou babou ?

Ja som si dala zistit cez dobre zdroje ako ta baba vyzera. To ma celkom aj dost zaujima. A viem ze je starsia od neho.

ikatarina
29. okt 2009

Tak to skús neriešiť - možno tam fakt nič nie je.

ikatarina
29. okt 2009

Ja nsom to riešila aj s ňou - nemalo to význam. Aj ona tvrdila, že sú kamaráti. 😢

danulka0011
29. okt 2009

Iwusska, jasne moze mat viac simkariet,, to ma napadlo alebo telefon o ktorom ja nemusim vediet...

Ano tvrdi mi ze tam v tych sms nebolo nic strasne....

Tesim sa na vecer,, vtedy bol v BA teraz na tom summite, a povedal mi ze ona mu mala vecer vraj volat,, a ze mu napisala lebo to pisala o 13.30 ze sa tesi na vecer...

A to mily moj,, to zahral komediu ze si to ani nepameta.
Presne znenie tej smsky je
"Mily moj, dufam ze si sa dobre vyspal a ze si bol vcera von a dobre si si to tam uzil"

danulka0011
29. okt 2009

Ikatarina,,,
neviem, mne 6 zmysel vravi, ze tam nieco je

danulka0011
29. okt 2009

A co sa tyka nasho sex. zivota, tak nic moc.. aj to ma zneistuje.
Ja som mala teraz 2mesiace tazke, povinnosti v praci, chodila som spat po nociach ako matoha,, ani sme spolu nespavali...

V tej BA bol nejakych 11 dni, viem ze to nie je vela... ale dosiel dom a nemal ani chut... inokedy ked mi prisiel zo sluzobky,tak len som mu otvorila dvere a uz by robil neviem co,, tak mi pripadal taky inaksi

Aj som mu to vcera povedala.... povedal, ze sa citi unaveny a ze sa citi ze nejak nevladze. Akoze je z prace vycerpany.

iwusska
29. okt 2009

danulka aj ja si myslim ze medzi nimi nieco je, minimalne chemia...a on sa ti neprizna nikdy pokial ty nebudes mat jasny dokaz o jeho nevere...

danulka0011
29. okt 2009

Neviem, podlamna su aj dohodnuty asi ze sa ozyva on alebo nejak tak,lebo telefon mava normalne volne polozeny doma a mam na neho dosah....

Ja si baby pripadam paranoidnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ikatarina
29. okt 2009

Danulka - maš IP.

iwusska
29. okt 2009

danulka vobec si tak pripadat nemusis....nechaj tomu vsetkemu volny priebeh, teraz sa zbytocne trapis nejakymi dohadmi....

danulka0011
29. okt 2009

baby nasla som dalsie smsky vo vypisoch o doruceni..
tam jej pise zase on
poskytujem uryvky, lebo mi to nehadze cele texty len zaciatky,,,

1. boze, prepac, ja som ale tupec, ani neviem aky je den.. to je prva
2. ahoj. konecne som v spacaciku. dnes bol tazky den. ty... a dalej neviem
3. dakujem za prianie, hadam to dnes pojde....

sa mi zdaju tie smsky take osobnejsie,, hlavne ten spacacik

sue
29. okt 2009

Nikka, vymakaný podvodník má dnes niekoľko telefónov, prípadne si nájde spôsob ako milenky donútiť,aby mu nevyvolávali domov...

Danulka... čisto realisticky vzaté, ja by som mu verila, nerobila zbytočne dusno, snažila sa,aby sme viac času trávili spolu (nie len ako rodičia ale aj ako partneri) a tak... Ono... ak by si bola harpia,tak chlapa tak či tak k sebe nepripútaš... ak ho bude ťahať inde,tak tam pôjde ak bude chcieť a o to skôr ak by ho doma čakala naštvaná, podozrievavá nervná baba. Držím palce 🙂

danulka0011
29. okt 2009

skusim sa nad tym zamysliet a dam vam vecer vediet co bolo doma

iwusska
29. okt 2009

sue super si to vystihla 😉

enilora
29. okt 2009

danulka ja som to jeho priznanie vymyslela rafinovane...poslala som sama sebe smsku s jedného sestrinho čísla čo on nepozná...v sms bolo napísané."Meno mojho muža spáva s Monikou ...." A vyzeralo to tak akoby to poslal niekto od nich s práce lebo tá jeho je jeho kolegiňa a moj muž skoro odpadol keď som mu ukázala moj MT zo slovami"aha čo mi dnes prišlo...čo mi k tomu povieš??? Aj sa trocha snažil zatlkať ale som mu pospomínala niektoré smsky čo som mu našla od nej v mobile a teda moj mužíček musel s pravdou von...No šokujúce bolo pre mňa to že sa nesnažil zachraňovať naše manželstvo ale Ju vraj čo monike povie manžel keď sa o tom dozvie???
Skús na neho aj ty podobnú fintu u mojho muža 100% zabrala

iwusska
29. okt 2009

enilora ahoj.....ako pokracujete? nahodou som natrafila na tvoju" story ", ako to vsetko dopadlo?

enilora
29. okt 2009

ahoj iwusska : Zatial naša story pokračuje tak že máme tichú domáctnosť samozrejme bez sexu,ja sa s ním nemám o čom baviť aj to medzi nami bolo chvílu super no potom mojho muža videli v meste s jednou tmavovláskou a bolo to v čase keď mal byť v práci,pravdepodobne ďalšiu známosť mám takého tušáka ale "zbieram dokazy" Keď som sa ho nato opýtala že kde bol vtwedy tvrdí že v práci.No videli ho 2 jeho sesternice a tie my len tak medzi rečou povedali že ho s nejakou babou videli pred tescom.vraj sa velmi dobre spolu bavili usmievali Mám napísanú žiadosť o rozvod aj všetko k tomu mám nachystané len akosy ešte stále váham ...

iwusska
29. okt 2009

musi to byt pre teba velmi tazke hlavne na psychiku ☹ verim ti ze sa neda len tak vycuvat z niekolkorocneho vztahu, asi musi pretiect ta povestna kvapka aby si si bola ista....moja drzim palce nech je uz lepsie a vyde slniecko

enilora
29. okt 2009

iwusska ďakujem za podporu