Volá s kamarátkou 2 hodiny denne. Je to nevera?

mirka1308
1. júl 2009

Chcela by som vedieť názor viacerých, lebo neviem čo si mám o tom myslieť?
Priateľ s ktorým som už 10rokov začal mať nehorázne účty za telefón.
Dali sme urobiť výpis, lebo tvrdil, že mu zle zarátali hovory a mal tam neustále sa opakujúce číslo.
Povedal že je to kamarát, ale mne to vŕtalo hlavou, tak som ho prezvonila a ozvala sa žena 😝 😕
Keďže som za fér vzťah, tak som mu povedala, že som prezvonila kámoša a on vyrukoval, že to je jeho priateľka a nevie sa jej zbaviť.
Zrejme mu nedošlo, že to bol výpis čo prevolá on 😨 😠
A denne jej volá aj 5x 1-2 hodiny a k tomu aj 2 SMS.
Tvrdí, že len kecá ale je normálne že s nejakou kamarátkou kecá aj 2 hodiny v kuse?? ☹
Čo by ste si mysleli vy?? 😨 Napíšte 😔

bambi09
9. júl 2009

petot,sorry,to som si nepreložila 😀 😀 😀 😀
hmmmm,my ženy musíme byť silné,vynosiť dieťa,porodiť,tehu je veľká záťaž,mne bolo pri poslednom 8 mesiacov strašne zle,až do pôrodu,tak som nemala silu rozmýšľať,ako sa cíti môj muž,on sa tiež nesnažil vcítiť do mojich pocitov,lebo vcítiť sa môžeš len do toho,čo prežiješ 😒 😒 😒
sorry,ale prečo má žena,tehotná myslieť hlavne na chlapa???keď má sama čo robiť so sebou a so svojimi pocitmi,ono to nie je vždy len o tom,že som tehu,tak som stále happy 😔 😔 😔
mywiel,je to tak,ale prečo sa potom muži označujú ako silnejšie pohlavie???keď nedokážu tých 9 mesiacov vydržať,že sme tak strašne hnusné a nechápavé??? 😕 😕 😕

ada085
9. júl 2009

bambi, myslim ze petot chcel len kive vysvetlit, preco jej muz sedel stale pred pc. neslo tu o ziadnu obhajobu. jasne my zeny to mame urcite tazsie. len niekedy nevieme pochopit muzov a on nam v tom chcel pomoct 😉

bambi09
9. júl 2009

hmmmm,tak mne teda nepomohol 😀 😀 😀 😀 pochopiť mužov...som žena,tak nemôžem mať mužské myslenie,rovnako chlap nemôže myslieť,ako žena 🙂 😉
veď ja nič v zlom,len...
ale beriem jeho pohľad na vec,aj keď mu nerozumiem... 😉

lucaska
9. júl 2009

bambiO9, myslim si ze muzov ani nikdy nepochopime , tak ako nechapu oni naaas.............petot, to ze vas bavia bojove hry a podobne veci to asi vacsinu chlapov, len neviem ako by som to preniesla do realu.........

a mozno pride vela kriz prave ked je zena tehu ale vy ste v zivote tehotny neboli tak nemozete vedet ake to je a trosku trpezlivosti a tolerancie pocas 9 mesiacov si myslim ze neni vela........

petot
9. júl 2009

lucaska: Stačí pochopiť toľko: keď muž stráca istotu a "kontrolu" vo svojich záležitostiach (vrátane manželstva), niekedy zalezie do svojej "jaskyne", kde má od všetkých pokoj. Je lepšie tomu predchádzať, komunikovať, riešiť problémy. Pretože keď už do jaskyne zalezie, je ťažšie a bolestivejšie ho odtiaľ dostať. Ale dá sa to.

Ad bojové hry - ide o niečo iné. Nejde o boj ako taký, streľbu a podobne, aj keď tieto veci mužov priťahujú, to sa nedá poprieť. Hovoril som o niečom, ako sú tie romantické obrazy neohrozeného hrdinu ktorý napráva krivdy sveta, v popkultúre má toľko podôb: rytier ktorý porazí draka a oslobodí princeznú, mušketier, old shatterhand, robocop, batman, Luke Skywalker, superman, Wallace, dnes zase spiderman... každá generácia si pamätá iných pophrdinov, a tie príbehy sú úspešné preto, lebo každý chlapec CHCE byť takým hrdinom. To je jeho prirodzenosť. A tá princezná, ktorá je v tých príbehoch vždy v nejakej podobe prítomná, to nie je žiadna náhoda, to je o vás, dievčatá 😉 Ktorá nesnívala o tom, že ju oslobodí rytier na bielom koni? (na forme nezáleží)

Muž POTREBUJE vo svojom živote vyšší princíp, ktorému by mohol slúžiť, nejaké dobro, pravdu, veriaci Boha. A potrebuje princeznú po svojom boku 😉

Niektorí sa pustia do ochrany prírody, iní bojujú za záchranu miestneho futbalového klubu pre deti, niektorí vidia svoju výzvu u záchranárov alebo hasičov (nie všetci, niektorí tam idú len aby mali nejakú prácu). Muž potrebuje obetovať svoje sily a schopnosti v službe niečomu, čomu verí. A ak nenájde žiadny vyšší cieľ, tak ide aspoň na futbal a do krvi fandí svojmu družstvu 🙂 A je ho tam škoda, pretože muž je v tomto svojom boji schopný odkryť svoje najlepšie kvality a potenciál. Ak nenájde takú vec v realite, za ktorú by sa chcel "biť", alebo nájde a nemá guráž, tak náhradným programom môže byť trebárs aj tá hra, ktorá mu dá aspoň na chvíľu pocit, že je tým hrdinom.

Možno keby muž našiel ten "svoj" skutočný boj, a odhodlal sa mu čeliť, opustil by svet ilúzie. A tá kráska po jeho boku mu svojím úsmevom dodáva sily.

Možno je to príliš ťažká metafora.

lucaska
10. júl 2009

petot asi mas v niecom pravdu, ale nie vzdy je vsetko tak ako si vysnivame.................aj kazda z nas by urcite chcela byt pre vas muzov tou najkrajsou, najlepsou manzelkou a partnerkou aby ste ju milovali , ako pises kazda z nas raz chcela byt princeznou a tuzi najst toho svojho milovaneho princa a zit snim az do smrti, ale nie vzdy to ide,vy uz ked mate aku taku istotu, pocit rodinnej pohody, akoby sa vsetko pre vas zacalo stavat stereotyp...

nam zenam tiez velmi dobre padne ked nam aspom raz zacas poviete ze se pre vas stale kraasne , milovane atd....ale toto uz je na inu temu...proste je to pre nas tazke s vami chlapmi a pre vas je to niekedy tazke s nami, len treba najst tu zlatu strednu cestu........

petot
10. júl 2009

lucaska: Sme nedokonali ludia, nezijeme v rozpravke, ale myslim, ze sa zhodneme, ze dolezita je aspon snaha a komunikacia. A schopnost akceptovat rozdiely, aj ked nie vzdy im rozumieme (mozno prave to je to, co nas v nasej odlisnosti posilnuje). A je skoda vsetkych tych zakliatych rytierov a princezien, ktori urobili tu chybu, ze uverili, ze nie su rytiermi a nie su princeznami. 😉

bejbypd
10. júl 2009

a ja stale tak trochu verim na princa na bielom koni..aj ked vonkoncom nie je taky dokonaly ako som si ho vysnivala je len moj a ja ho lubim a pre vztah robim vsetko...lebo s nim chcem zostarnut a dufam ze sa nam spolu podari prekonat vsetky prekazky,ktore nas urcite este na ceste zivotom cakaju...no dobro vzdy zvitazi nad zlom 😉

kiva23
11. júl 2009

NNikus ahoj, ani som si nevsimla tvoj prispevok.. Ano, porodila som prenadherne dievcatenko Viktorku :D Je uzasna a dava mi obrovsku silu a chut zvladat problemy a prekazky... A k tvojmu manzelovi: hlavne sa s tym neuspokoj a ryp do nho kvoli compu. U nas ta hra bezala aj v noci ale po par mojich vystupoch ju na noc vypina...

Petot

Som rada ze si sa pridal, tak torchu som dufala, ze tento muz sa vyjadri. Predsalen mame ine svety, to ja viem. J aho prave ocenujem, chapem, kecame o jeho praci, zaujimam sa, chcem sa sk nemu pritulit, ale nejde to lebo ja uz davno spim, ked on si ku mne liha neskoro v noci. A uzz sa velmi nie je ani kedy pozhovarat lebo je tu hra!! Ja by som vsetky compi u nas doma rozdupala a pritom vypila flasu vina na oslavu!!!!!
Dnes je to u mna vynimka ze som hore tak dlho... Cakam na kojenie mojej krasky 🙂
A on tie hra hraval uz pedtym, len soom si myslela, ze s tym prestal ako mi to sam este pred svadbou povedal. Vraj hrevel Lineage - este ked byval s rodicmi a chodil na SŠ, ale ze uz to nehra, lebo vie ze ma pre to slabost...

A inak uz hra zase. Neprstal hrat. A ja som s auspokojila. Zmenilo sa to, ze co mu poiem too spravi, dokonca niekedy a j sam od seba (neznasam ked mu to mam vsetko hovorit, pripadam si ako gestapak). Hra fici, chat tiez (bavi sa fakt len o hre) a ja tiez nemozem vsetko robit sama. Aj bejby aj varit, aj riad, aj vsetko.... Neviem ako to zmenit. Dochadza mi uz pomaly insiracia. Skus nieco k tomu Petot

petot
11. júl 2009

kiva23: Je si vedomy svojej zavislosti? Mozno bude ochotny dokazat, ze nie je zavisly. Ak nie je zavisly, tak moze kedykolvek prestat hrat, na taky dlhy cas, aky si sam urci. Podstupi takyto test? Je schopny nezapnut hru na 3 dni? Tyzden?

Ak sam vie, ze je zavisly, bude ochotny vyhladat odbornu pomoc? Ja nie som odbornik, tazko radit. Ale pripada mi to, ze ked "pozna svoju slabost", tak asi vie, ze ma problem.

Vies, to co pisem je aj mojou sebareflexiou. Ked skoncili dovody pre moje trucovanie, musel som si priznat, ze to, co sa deje na obrazovke, ma stale viac izoluje od skutocneho sveta, a ze sa mi to vymyka spod kontroly. Tiez som chodil neskoro spat.
Potom som sa donutil zmenit UHOL POHLADU: To, co sa deje vo virtualnom svete, je len iluzia a nic po tom neostane. Len ma to len okrada o cas v skutocnom zivote. Iba to, co sa deje v skutocnom svete, sa pocita. Ked som sa na to dokazal pozriet takto, tak som opat zatuzil zit skutocny zivot naplno, aby mal ciel a "nieco po mne ostalo". Ta zmena uhlu pohladu mi dala silu k tomu, aby som zanechal virtualny svet jeho nicotnosti a bezvyznamnosti a vratil sa k tym, ktori ma potrebuju TU A TERAZ (mojej rodine), a ku svojmu skutocnemu boju v realnom svete, kde stale existuju prilezitosti NIECO ZMENIT, alebo nieco urobit pre inych. Takze som opustil virtualny boj a vratil sa k skutocnemu 🙂
Pritom za boj mozeme povazovat aj vychovu deti v tomto divnom svete. To je skutocny boj.

Chcel Tvoj muz nieco dokazat? Mal nejaky sen? Zaujimal sa o nejake dianie? Nechcel by v tom pokracovat?

petot
11. júl 2009

kiva23: Vies, sucasne on-line hry su velmi zaujimave preto, lebo sa do nich zapajaju zivi ludia, a vznikaju tam komunity, ktore spaja spolocny "boj" (hoci len virtualny). To sa dotyka zakladnych potrieb cloveka - vytvarat komunity a spolu bojovat za "vyssi ciel". Je to urcite velmi lakave a asi je tazke tomu konkurovat v realnom svete. Clovek ziska idealisticke predstavy o svojich virtualnych spolocnikoch, a o celom diani, a definuje sam seba tak, akym by chcel byt.
Lenze je tu jeho vlastne dieta, a hra ho okrada o ten najvzacnejsi cas, ktory s nim mal stravit. Toto tiez poznam osobne, ja som tiez venoval posledny polrok viac casu knihe nez rodine, a bola to velmi vysoka cena. Teraz sa snazim vynahradit im to.

Ale verim tomu, ze v hlbke duse aj Tvoj muz citi, ze ten boj v hre nie je realny. Mozno potrebuje ziskat zdrave sebavedomie a zadefinovat sam seba ako bojovnika v realnom svete a pustit sa do skutocneho boja, nabrat odvahu byt skutocnym hrdinom, cize robit spravne rozhodnutia bez ohladu na okolnosti. Musi sa "prebrat zo spanku" a povedat: toto som skutocne ja, tu v mojej rodine je moje miesto, mojim poslanim je ochranovat a viest svoju rodinu.

Ale toto vsetko je len teoria. Pisem to len preto, ze MOZNO TEBA NAPADNE NEJAKA PREDSTAVA, alebo instinkt, ako mu pomoct nabrat skutocne sebavedomie a vrhnut sa do skutocneho boja. Mozno sa aj sam boji, ze uz toho vela zameskal a ze navrat do reality bude bolestivy, bude sa musiet vysporiadat so svojim zlyhanim. Vyhodou by bolo, keby navrat do reality prijal nie ako trest, ale ako VYZVU, s ktorou sa musi popasovat. Mozno najviac potrebuje sebadoveru, ze ten navrat zvladne, ze ma na to.

Ked som minule videl u kolegu demo z jednej novsej hry, uzasna grafika, takmer nerozoznatelne od reality, tak som spontanne povedal: CELE JE TO O HLADANI STRATENEHO RAJA. Ludia povodne zili v rajskej zahrade, a mali ulohu, premenit cely svet na rajsku zahradu. Ale zlyhali a z raja museli byt vyhnani. Ludstvo po tisicrocia budovalo na Zemi cokolvek ine, len nie rajsku zahradu, a mne to pripada, ze ludia stale hladaju vo virtualnom svete svoj strateny raj.

jarka007
12. júl 2009

Mirka aspon sa priatel snazi a nechce ta stratit. Moj ujo, odisiel od tety bez slov a z jedneho dna na druhy, po 30 rokoch. Teta bola hotova, lebo nic take necakala. Ved sa vodievali za rucicky, nehadali sa, nemali ziadne problemy a on proste odisiel a zanechal celu rodinu. Az neskor zistili, ze odisiel za priatelkou, s ktorou sa zoznamil cez nejaku zoznamku, nahodou. Asi mu nieco vo vztahu chybalo a nikto to nepostrehol.
Je pravda, ze ked nemate deti, mozno sa ro tom, ci ho opustis, alebo nie rozhoduje lahsie, ale lahke to urcite po tolkych rokoch nie je. Ved si vlastne tych 10 rokov "investovala" do neho. Cely volny cas, kamaratov, seba a teraz by to malo skoncit ? Myslim, ze sa v dnesnej dobe vzdavaju mladi ludia prilis skoro. Ja som sa uz skoro tiez rozvadzala a teraz sa na tom uz iba smejem, ale vtedy mi to veru nebolo jedno. Po case nastane v manzelstve, spoluziti urcity stereotyp, ale ked sa toto obdobie prekona, bude vztah lepsi ako predtym. Musia sa ale do prekonania tohto obdobia zapojit obidvaja, aj tvoj priatel. Drzim palce.

lucasca nie len chlapi su na bojove hry ;). Sama som s MM a kamosmi hravala do rana Quake (to sme ale este nemali deti) alebo ked vysiel novy Doom tak som sa tesila, ze si ho zahram. Beriem to ako relax. Muzi sa musia tiez od rodinneho zivota urcitym sposobom odreagovat. Predtavte si, ze maju toho tiez dost. Podla mojej skusenosti zacinaju chlapi po 32 hladat urcity iny zmysel a zamyslaju sa nad svojim zivotom. Straasne som sa smiala, ked mi komoska hovorila, ze jej muz zacal pravidelne behat, zacal sa zujimat o stravu (ci tam nie je privela tuku) a proste sa akosi zmenil (okrem toho, ze schudol nejakych 20 kg). Potom ako moj MM prisiel do takeho veku, usmev mi skysol. Nasiel si ale chvalabohu celkom neskodne konicky ako horsky bicykel, experimentovanie so slnecnou energiou a najnovsie komponovanie hudby. Podporujte svojich MM v ich zaujmoch, ja sa tiez snazim, ale nie vzdy mi to ide.

kivuska skusila si si z MM pisat 🙂 ? Niekedy to ide lahsie ako hovorit. Mozno to znie blbo, ale ak nieco napises, kontrolujes to, rozmyslas nad tym a este ked tvoj MM je takto zvyknuty komunikovat, preco to neskusit ? Ja si takto pisem s mojim o tom, co prave robime. Takto sa zucastnuje sa na nasom zivote, ktory mame, ked je v robote.

petot A nenasiel si uz ten zmysel ? Pomahat niekomu svojimi skusenostami na fore je tiez akymsi "rytirskym" cinom ;)

kiva23
12. júl 2009

Caute!
Prave sme mali malu potycku - zase kvoli comu? No skuste tri krat hadat... Ato sme uzvareli mier a povedali si veci. Sedime si obaja pri kompe - ja pri konikoch 🙂 - on pri hre. Chceli sme s zahratv karty ale nasa VIktorka ma koliku a tak sa jej podarilo zaspinkat prave v case, kedy v tej hre prave nastala nejaka vyznamna hodinka kedy sa daju pozhanat veci, z torch potom cely teyzden tazi. Tak si vravim jasne. Zahrat si mozme aj zajtra, nebudem to riesit. Hlavne nech uz je pohodicka.
V tom rauschi zabavy som MM chcela nieco precitat, co som sa tu docitala, ale hned mi skocil do reci : "... k...a!" nieco sa mu nepodarilo. No zase nezajem... samozrejme toto som uz zacala riesit dost vehementne. Ta hodinka jeho skoncila a cakal, ze sa mu asi s usmevom hodim okolo ramien a budem stastna. Tak som mu povedala, ze na nho kaslem. Prisiel ku mne, objal, povedal prepac a cele si to tu precital. Takze petot je super, ze si to vsetko napisal a on ze si to vsetko precital spolu so mnou. Uvidime, co sa stane ak sa nieco stane.
Ale VIktorka sa prebudza a placka takze letim. MM ide zase sam od seba umyt riad . Dobru noc.

bluu
13. júl 2009

ahojte
nahodou som nasla tuto temu a mam ten isty problem ☹ ,ze moj muz sa stale tiez hra na pc ako pride z roboty hned hra a dlho do noci uz neviem co mam robit a mame aj male babo a vobec snami nechce ist von ani nic s nami nerobi,ale ked potrebujem tak ho postrazi,ale to je tiez pri pc alebo pozera telku a ked som mu hovorila,ze ako mi to vadi tak mi povie,ze to ma racej chodit do krcmy s chalanmi,ze mozem byt rada,ze sedi doma a nech ho stym stale neotravujem,ale mna to trapi,ze je mu prednejsia niaka blba hra pred rodinou ☹ Neviem ako nanho uz som aj bola nastvana,ale ja nevydrzim sa snim hadat ked ja som taky typ,ze sa nedokazem dlho hnevat a moc ho lubim a chcela by som aby travil viac casu snami a nie a chalanmi sa stale hra len hru a mi aj otom hovori,ale mna to vobec nezaujima.Ja uz fakt neviem ako nanho ☹

kiva23
13. júl 2009

bluu

presne moj pripad. Aj mi pomoze ked mu poviem, ale musim mu to povedat. A to nie raz ale aspon 5x pripomenut az sa dockam.. Ja sama neviem co robit.. Uz som aj vyskusala nechat to tak, aj tak nic.. DOkoonca to uz u mna prerasta do toho, ze si myslim ze ma nema rad a ze som uplna looserka... Zacinam mat depky..

danulka0011
29. okt 2009

Baby, budem rada ked mi poviete na toto svoj nazor...
Neviem ako mam zacat,, z toho co vam sem napisem, ja sama neviem aky si mam urobit na to vsetko nazor.. ci mu mam verit alebo nie

1. vcera si zabudol doma telefon, tak som samozrejme do neho nakukla
2. nasla som tam 2 sms s textami, tesim sa na vecer a druha bola mily moj ako si sa vyspal......
3. pisala mu to jeho kolegyna, tedanerobia spolu na tom istom mieste, len v areali a stretavaju sa spolu na obede
4. samozrejme ze som mu to povedala ze som tie smsky citala
5. cely den mi vypisoval do emailov aby som sa nehnevala, ze ma lubi a neviem co.... neviem ci mal vycitky svedomia
6.prisiel vecer domov s malou dusickou, tocil sa okolo mna ze ci nepotrebujem nieco pomoct a tak...
7. potom si sadol za stol a 2 hodiny tam sedel pri pohari s vodou a nevedel ako ma zacat rozhovor,, potom z neho vyletelo ze ma lubi a ze nechce stratit ani mna ani deti, ze sa prehlasil na obedy do inej budovy aby sa nestretavali, a to som mu ja povedala, ze mne je to jedno kde on chodi na obedy, slubil ze to ukonci, teda ze pisat nebudu
dokonca padli aj nejake slzy z jeho strany
8. dusoval sa a prisahal ze on s nou nic nikdy nemal

ja neviem baby ako sa k tomu mam postavit, ja som zmetena, rano som vstala ako keby som pila celu noc
Som totalka zmetena, neviem ci mu verit, ci nie

danulka0011
29. okt 2009

Zabudla som sem napisat, dnes si telefon zase nechal doma

jonatanka
29. okt 2009

danulka ked tak pekne slubuje, skus mu verit, ale ja by som ho pekne podusila, hrala chvilu dotknutu a vecer by som si niekde vyrazila, holt ja som mrcha

saara1
29. okt 2009

Danulka, podla toho co pises, by som mu tiez skor verila, teda aspon co sa tyka sexu. Istotu vsak nemas a prave preto a preto ze mas deti, ktore ta potrebuju a budu este dlho potrebovat, by som ho poslala k venerologovi. Aby sa necitil tak blbo, mohli by ste ist spolu. Najlepsie by bolo 3 mesiace nesexovat a potom az ist na testy, aby bola istota, ze zachytia HIV. Ale to by bolo mozno krute pre neho, ak nic neurobil.

danulka0011
29. okt 2009

Baby ale ked tu citam tie pripady ze baby verili a nakoniec z toho bolo neviem co... ja neviem...
Ja mam take zmiesane pocity ...

Neviem ci by dokazal revat a byt az taky dobry herec...

jonatanka
29. okt 2009

chlapi su herci

danulka0011
29. okt 2009

Akurat mi volal, povedal ze ten mobil tu nechal preto aby som mu verila a mohla si ho kedykolvek pozret. VRAJ

danulka0011
29. okt 2009

Ved to, ze su herci a ja neviem ci by vedel byt az taky herec ze by dokazal plakat ked som sa mu zacala vyhrazat ze odidem.
Neviem fakt ako to mam uzavret.
Ako mozno spolu nic nemali, skor mi to pripada len ako kamaratka na vykecanie alebo tak.....
Ale kto vie.... sak co oci nevidia srdco neboli 😖
.

nnikka
29. okt 2009

danulka0011 - ja by som mu verila, lebo chlapi len tak pre hoc co neplacu.... 😉 aj ze chce rozpravat je fajn...

drzim palce 😉

danulka0011
29. okt 2009

On sa vcera o tom chcel bavit do polnoci , ze on nic zle neurobil a ze on ziadnu frajerku nema.
Sme to pretacali zo vsetkych stran,, snazila som sa ho pochopit....

Zistovala som si o tej jeho slavnej kolegynke, vraj je to taka koketka, a ze je stara dievka.

Len ja neviem ci mam verit.... co ked zahra divadielko a bude to zase robit dalej....
Ja ked som doma alebo v praci a on je v praci, ja ho neviem odkontrolovat,,, respektive on si tam moze robit co chce keby chcel... nie??

danulka0011
29. okt 2009

Mozno ze s nou nic naozaj nemal a ze mu to lichotilo.. ja neviem

nnikka
29. okt 2009

Pozri keby bol vymakany podvodnik tak so sebou nosi mobil vsade aj na WC a nepusti ho z ruky...

No a zenske v dnesnej dobe su strasne dotierave, by si neverila... a ked je stara dievka ma casu dost vypisovat mu smsky... 😉

iwusska
29. okt 2009

neviem ale ja som v takychto pripadoch skeptik a bez vetra sa ani listok nepohne...a co sa tyka toho gesta ze nechal mobil doma aby si ho mohla skontrolovat 😕 sak v dnesnej dobe moze mat clovek aj 20 telefonov a partner o nich nemusi ani len tusit ☹
danulka drzim palce aby to nebol vas pripad a vsetko dopadlo dobre

danulka0011
29. okt 2009

Nnika, lenze on si mobil polozi normalne doma na stol,ja ho mozem kedykolvek presondovat.
Nenosi ho nikam ,, nevypina ho, viem aj PINkod

Myslis ze ona ho uhana?? To som si domyslela ze ked je stara dievka, tak ju asi nieco pali 😀 😀 😀 medzi nohami alebo si len daco dokazuje, hviezda 😔

danulka0011
29. okt 2009

IWUSSKa,, tak to si hovorim aj ja,, on tiez urcite vydal nejaky impulz, inak by sa listie ani nepohlo 😀

Cim viac sa nad tym zamyslam, tak tym viac sa zamotavam. Asi to necham tak, a uvidim co ukaze cas

Moj muz sa mi taky prespekulovany ze by mal 20 telefonov nezda. No mozem sa mylit.... neviem