Volá s kamarátkou 2 hodiny denne. Je to nevera?

mirka1308
1. júl 2009

Chcela by som vedieť názor viacerých, lebo neviem čo si mám o tom myslieť?
Priateľ s ktorým som už 10rokov začal mať nehorázne účty za telefón.
Dali sme urobiť výpis, lebo tvrdil, že mu zle zarátali hovory a mal tam neustále sa opakujúce číslo.
Povedal že je to kamarát, ale mne to vŕtalo hlavou, tak som ho prezvonila a ozvala sa žena 😝 😕
Keďže som za fér vzťah, tak som mu povedala, že som prezvonila kámoša a on vyrukoval, že to je jeho priateľka a nevie sa jej zbaviť.
Zrejme mu nedošlo, že to bol výpis čo prevolá on 😨 😠
A denne jej volá aj 5x 1-2 hodiny a k tomu aj 2 SMS.
Tvrdí, že len kecá ale je normálne že s nejakou kamarátkou kecá aj 2 hodiny v kuse?? ☹
Čo by ste si mysleli vy?? 😨 Napíšte 😔

teodorka
29. okt 2009

ja by som v tom momente ked dosiel domov a hral ze,,ja nic ja muzikant"zobrala ten telefon vytocila jej cislo dala hlasity odposluch nech vsetko pocujes a dala mu telefon nech si to vydiskutuju vtedy a v Tvojej pritomnosti...ja svoje tel .cisla nedavam ziadnym chlapom tak preco by mal mm davat tel.cislo dajakym babam ...urcite by som chcela aby jej do telefonu povedal ze nech sa to uz neopakuje ...nech ho neoslovuje nikdy moj mily a jednoducho nech jej vynada ....ak s nou nic nemal tak v tom problem nevidim.Tiez ked by mi niekto s kym som nic nemala ani nic mat nechcela pisal taketo sms tak by som si to s nim velmi rychlo vydiskutovala nakolko nechcem prist o svoje manzelstvo pre taketo blaboliny ...druha vec je ak s nou nieco mal ,nebodaj aj ma a stratit je nechce ...tam by zabrany mat mohol....

enilora
29. okt 2009

teodorka to nie je zlý nápad ale ak by jej zavolal a vynadal tak ako píšeš ...veď potom o chvílu keď sa situacia upokojí by jej mohol napísať alebo tajne zavolať napr...prepáč zlato ale žena chcela aby som ti zavolal no medzi nami sa nič nemení chcem ťa.....Ja by som to tak neriešila ako radíš ty lebo potom by bola na posmech tá jeho manželka a on aj s milenkou by sa na nej len dobre bavili...A chúďa manželka tešila by sa zbytočne ...

teodorka
29. okt 2009

nemyslim si zeby bola na posmech ...na posmech su vzdy oni dvaja lebo taketo sms fakt nie su nevinne..a z jeho reakcie by hned vedela na com je...a nemyslim si zeby to tamtej hrklo ze nad nim sedi zena a pocuva ...urcite by jej to nehrko v prby moment ...no ja si ten rozhovor viem zivo predstavit 😢 😝

danulka0011
30. okt 2009

Baby,takze vcera sme mali den D opat.. 😒 😒 koli tym smskam co som nasla este v telefone a sem som ich pisala.

Som na neho vyhrkla ze preco ma klamal ze on jej smsky nevypisuje a bla bla , povedala som mu ze mam vypis hovorov z jeho telefonu aj s smskami, zozral mi to aj s navijakom... A skoro sa pototo strachom, ako som to zistila...

On ma klamal lebo sa bal, ze sa budem viac hnevat, ze o mna nechce prist a podobne reci .... tak som milemu panovi manzelovi vysvetlila ze si zavaril este viac ako keby povedal pravdu a ze som cakala ze sa zachova ako chlap a povie pravdu

Vcera sme sedeli a bavili sa o tom dost dlho, a povedal mi ze,, co od neho chcem pocut??
Ze s nou spal, ked s nou nespal????? Ze moze prisahat vraj aj na to najdolezitejsie co v zivote ma,, na svoj zivot a blaaaaaaaaa blaaaaaaa blaaaaaaaaaaaa, neviem ci tomu mam verit.... 😒

Potom z neho vypadlo ze jej / HERECKE/ volal na obed a ze jej povedal ze sa to VRAJ musi skoncit, lebo ze to nerobi dobre doma. Zevraj jej povedal, ze ja o tom viem a ze on si nechce robit peklo so zenou.
Tak neviem ci mu to mam zozrat,,, ja som pri tom nebola, on len dosiel domov s tym ze jej to povedal, a ona ze mu nepovedala na to nic.

Idealne riesenie by asi bolo keby z tej prace odisiel. Dal sa prevelit inde,, to by bolo asi najsamnajlepsie riesenie... ale co ked by zase stretol takuto herecku,, tak co potom???????

Teraz ked to tak otacam, keby spolu nic nemali, tak neni ani co koncit ???? Nie??
Ci ked si pisu smsky, to je nejaky vztah?? Lebo podla jeho reci je to len par nevinnych smsiek,,,ale ze nic nikdy nebolo... Ze co si o nom vraj myslim??????????

Povedal mi, priznal sa mi, ze sa to zacalo presne preto preco som si myslela,, doma nervozna zenska, deti na krku, dom na krku, firma na krku a ona mu tutu mutu medove motuziky tahala popod nos aky je uzasnyyyyy a mily moj a bla bla bla....
Na to som mu povedala, nech sa zamysla preco som sem tam nervozna,, ked jednak dost veci je na mne a na druhej strane, mal to doma riesit,, ze milacik,, vies,, ja potrebujem pocut aj neviem co 😔 😔 😔 😔

Je to fakt sila,, fakt........

iwusska
30. okt 2009

ahoj danulka...dost som od vcera na teba myslela.....a vidis z toho nicoho sa predsa len nieco vyklulo...on sa ti priznal len k tomu k comu mas dokazy...mozno tam boli fakt len tie sms....ale mozno nie...presne ako pises co treba ukoncit ked tam nic nie je????? Uvidis ako sa bude spravat dalej, ked ste si to vcera vydiskutovali skus to teraz nechat tak....dajte babatko starkej a spravte si pekny vecer pre seba....drzim palce

dzio2
30. okt 2009

ahoj ja by som hodila na manzela fintu ze som s nou volala a povedala mi vsetko a ked sa ta bude pytat ze co vsetko tak mu len povedz SAK TY VIES TAK CO SA HRAS ZE NEVIES a ze rozvod treba ho postrasit moj nazor bolo tam podla mna viac ako len smsky dedukujem stoho co som citala

enilora
30. okt 2009

danuška nechcem ťa znepokojovať ale na tvojom mieste by som mu neverila...Nemysli si že tá jeho pipenka by len tak na jeden jeho telefonát pochopila že ju akože už nechce...to je blbosť určite by sa ho snažila presvedčiť aby si to rozmyslel..My dve sme na tom podobne aj moj muž má pipku s práce a tiež mi povedal že skončil s ňou ale povedzme si pravdu to sa nedá skončiť keď sa stretávajú v práci..asi ´tažko len budú opatrnejší.Ja by som na tvojom mieste mala oči aj uši velmi dobre otvorené a sledovala ich či to pokračuje alebo nie.Tiež to tak robím.

danulka0011
30. okt 2009

Iwusska,
neviem .. ci tam boli len smsky.. mne 6 zmysel hovori ze nie. Preco by si kazil rodinu len koli smskam?? Sa mi to zda nelogicke a este zvlast v tom ze sme spolu dlhsiiu dobu nespavali a kazdy zdravy chlap to predsa potrebuje a ked sa mu henta ponuka....

Neviem.........

No povedal mi ze sa nema kcomu priznavat,, ze on s nou nespal, NAOZAJ,, prizvukoval mi to niekolko krat..
Aj mi to odprisahal...

Ja som z toho zufala, ja ako ho vidim alebo nieco robim doma, automaticky mi to beha hlavou, ze CO AK ,, CO AK s nou este paktuje, CO AK sa dohodli ze si daju pauzu a tak

danulka0011
30. okt 2009

DZIO ,, ja som mu povedala, nech mi da cas nech sa rozhodnem
Bolo vidiet ze mu ritou stiska a slzy mu tiekli len som spomenula rozvod
Ja si tiez myslim ze tam bolo viac ako smsky... neviem....
Babyyyyyyyyyyyyyy, tak ma to zozieeeeeeeeeeeeraaaaaaaaaa, neskutocne

danulka0011
30. okt 2009

ENILORA< mna toto presne napadlo,, ze mozno ze ziadny telefonat nebol,, a mozno bol telefonat typu, milacik dajme si pauzu.. Lebo stara vyvadza..
A ja vobec nechapem hentu / neviem jej prist na meno a vzdy zhresim radsej ked si na nu spomeniem/ ze on je zenaty,, a ma deti, a aj tak kazi rodinu..

Ona stara dievka,, hadam si mysli ze sa k nej nastahuje alebo co????

Enilora,, moj je v takej pozicii ze sa moze dat prevelit inam,, a rozmyslam ze mu poviem, bud rozvod alebo sa da prevelit do Bratislavy alebo do Mikulasa...

Co ho ja uz nepritahujem alebo co??? Ja to neviem pochopit, ja sedim doma, varim, snazim sa, s detmi sa ucim, este stiham aj firmu viest a frajerov nezhanam... a takehoto sa od neho dozijem??

danulka0011
30. okt 2009

Baby a co neviem pochopit...
Ked mu poviem ze ma oklamal,, tak este sa bude tvarit urazene,,,
mal si hladat radsej slepu, hluchu a nemu

dzio2
30. okt 2009

keby tam nic nebolo tak by nemal potrbu to zachranovat a neplakal by keby si mu povedala o rozvode lebo by si bol isty ze nic nespravil

danulka0011
30. okt 2009

Dzio,,
on tvrdi ze tam boli len tie smsky

iwusska
30. okt 2009

danulka lebo len tie mu vies dokazat ☹

dzio2
30. okt 2009

mam este jednu fintu a to zabere urcite dam ip

danulka0011
30. okt 2009

Iwusska, asi tak ale ak som pisala, vcera som ho zase spovedala,, a 30 krat sa pytala to iste,,
Povedal, ze ja mu chcem prisit aj to co nebolo a ze on sa jej ani prstom nedotkol a moze to odprisahat aj na svoju smrt

enilora
30. okt 2009

dzio2
Daj o mne vedieť o tej zaručenej finte...prosím 🙂 lebo už mi s mojho muža pomali ale isto preskočí cítim sa ako sliediaci pes ☹
danulka
podla mna to nie je v tom že sa dá preveliť ale ide o to že si musí uvedomiť ako ti tým ublížil lebo nech ide pracovať kamkolvek všade može stretnúť nejakú babu.A keď píšeš že hentá je stará dievka ...no tá sa ho podla mňa bude držať ako kliešť.. ☹

danulka0011
30. okt 2009

Hmmm, stara dievka sa zamilovala,, ale do nespravneho typka 🙂

sue
30. okt 2009

babule...lenže keď chlap chce tak proste bude podvádzať...a tým, že na neho budete tlačiť, podozrievať, sliediť, dokazovať, vyhadzovať na oči a všetko,tak ho nepripútate k sebe 😔 chlap čosa riadi tým čo má v slipoch je ako malé decko - zakázané ovocie najviac chutí...

Nevravím, že treba variť, rpať, žehliť, milovať sa a usmievať akoby sa nič nestalo... ale ukázať so vztýčenou hlavou, že ten čo uteká od rodiny je ten pako čo stráca... Nech je rodina OK, decká spokojné...a vy pekne - v sobotu deti zavesiť na krk manželovi a vy si vyrazte - ku kaderníčke, na kávu s kamoškami, na nedeľu treba pozvať svokrovcov na obed, alebo sa pozvať k nim... proste tváriť sa v štýle : "Buď ma chceš, alebo ja nechcem teba" - spravím všetko preto,aby si ostal s nami,aby deti mali otca, ale keď nechceš, tak si zbaľ saky-paky a choď kade ľahšie...ty budeš ten kto v skutočnosti stratí a navyše ver tomu, že pri rozvode ti to dám kvalitne vypiť. Neproste, neponižujte sa lezením do mobilu. Každá baba vycíti či ten chlap neverný je,alebo nie je... Keď vás nechce, tak vás nechce... bude niekto iný...

iwusska
30. okt 2009

sue presne si to vystihla...chlapom treba ukazat, ze sa zena zaobide aj bez nejakeho chudaka, ktory to ma rozrobene na viacerych stranach, hlavne si treba zachovat hrdost a neponizovat sa pred nim...

danulka0011
30. okt 2009

Moj chlap vie ze sa ja sa bez neho zaobidem a vie to velmi dobre.
Ja som neni k nemu viazana ani financne.

Co sa tyka hrdosti,, placem tu vam, potrebujem sa vykecat ,, pred nim som neplakala a pred nim sa tvarim normalne.
vcera sme to rozoberali posledny krat, uz som sa dnes zaprisahala, ze to nevytiahnem.Ked sa bude chciet o tom bavit, nadhodi to on....

A s tym kadernikom,, uz som si zariadila vylet cez vikend s otcom, 🙂 a veru treba mi ist aj ku kadernicke

sue
30. okt 2009

Danuli, ale na druhej strane mu musíš dať najavo, že si nenecháš pinkať po nose 😉 aby to neskĺzlo do toho, že doma všetko OK,len sex nebude a on si bude veselo flirtovať a sexovať inde, doma pohoda... Neviem či rozumieš...

danulka0011
30. okt 2009

Sue, trosku mi to rozved,, co si myslela tym pinkanim po nose???

Baby ja som stastna ze tato diskusia existuje,pretoze keby nebolo vas,, tak neviem co by som robila.

sue
30. okt 2009

Danulka, u nás v rodine sa to stalo... švagor sa buchol do švagrinej... prúser jak delo... on zamilovaný po uši... samozrejme začiatky ako všade - smsky kamarátstke, kávičky, obedíky, potom to samozrejme prešlo do hlbšieho vzťahu, došli na to aj partneri (brat a sestra) nasledovali hádky, kontrolovania telefónov, sliedenie a podobne... vieš po čom to prestalo? Obidve rodiny si sadli spolu na kávu (dotiahli ich tam tí brat a sestra na tajno) a tam si z očí do očí povedali - všetci štyria aké majú predstavy o svojom ďalšom živote. Čo sa bude ďalej robiť, stanovili sa pravidlá. Normálne na rovinu - v kaviarni, pretože doma by sa asi nedokázala udržať hranica slušnosti a navyše by niekto z nich mohol "ujsť". Odvtedy bol pokoj 😉

Tým chcem povedať, že to treba riešiť otvorene. Sama musíš prísť na to,ako to vyriešiť. Ťažko povedať, ako konať v tomto prípade, keďže na danú obstarožnú slečnu nemáš čím zatlačiť a nemá kto zatlačiť. Na samostatnú kávičku by som ju nevolala, to by sa otočilo istotne proti tebe... keby si ich zavolala obidvoch tak by si pravdepodobne zas len ťahala za kratší koniec... takže ostáva asi jedine otvorený rozhovor s manželom - v štýle, že nechceš robiť scény, cirkusy, sliedenia. Chceš len vedieť čo on chce. Pretože ty to vieš. Chceš rodinu, ktorá dá pekné detstvo svojim deťom, ty sama chceš prežiť život po boku muža ktorého máš rada... s ktorým si vieš stále nájsť niečo pekné...aj keď vieš, že život s deťmi a podobne už nemôže byť taký ako keď sa zamilujú dvaja a žijú prvé tri mesiace zamilovanosti. Ak to chce aj on - prežiť ten život s vami, tak treba niečo robiť so stavom ktorý nastal... Ty že vieš, že tým, že by odišiel z práce na iné miesto,tak by sa nič nevyriešilo, pretože všade sa nájde nejaká slečna ochotná napísať "môj milý..." takže pokiaľ to sám neuzná za vhodné, tak nech si tam ostane, ale nech sa naučí povedať v prvom rade tebe,keď mu niečo chýba (a nemyslím tým len sex), keď ho niečo naštve, poteší alebo hoci len napadne... deťúreniec máte dosť, tak možno je komplikovanejšie nájsť opateru, ale asi bude treba častejšie vypadnúť von len ako partneri... možno by nebolo odveci nájsť kočku čo by sa so Simonkou učila a na ostaatné deti by dohliadla a vy by ste si s manželom mohli dať po robote kávu bez pobiehajúcich detí... možno je to idealistické... ale vzťah potrebuje udržovať každý deň,aby láska kvitla ďalej... pretože tvoj manžel si nenašiel babu preto,že by teba nemal rád...ale preto, že mu chýba to, čo ste spolu mali keď ešte neboli decká, rodina a halda starostí... a ty si bola spokojná, neunavená a nelietala si okolo miliónov povinností...

enilora
30. okt 2009

sue
máš pravdu je to všetko tak ako píšeš ale ten kto podvádza sa drží hesla zatlkať zatlkať a zatlkať až kým nemáš v rukách niečo 100% dokaz..
Tiež som nevedela pochopiť ako ma moj muž mohol vymeniť za staršiu o 13r. vysvetlil mi že ona mu rozumie.Super že vo vašej rodine takýto úprimný rozhovor pomohol.

danulka0011
30. okt 2009

Sue,, dakujem za radu...

Ju by som na kavu ani nevolala, ja s nou nemam nic, zastavam nazor ze si to musim vyriesit s nim, nie s nou.
Ona len vyuzila situaciu a on sprosty sa tomu poddal.

Ja ked som mu chcela dat podmienku aby odisiel z prace, som si presne povedala toto iste, vsade su baby, kazda jedna mu zase moze lichotit alebo neviem co .

Ak ti mam pravdu povedat,, uz ani neverim ze opatrovatelku najdem, moje deti nie su zle, ale kocky sa vzdy zlaknu... asi tak.. Hladala som aj tu na modrom koniku babenku co by mi sem tam deti postrazila, jednu som nasla, vsetko bolo ok, az do chvile kym som nepovedala kolko mame deti...

Preco si myslis ze si on nasiel babu, respektive ona nasla jeho ? ALebo respektive nebranil sa vztahu??
Lebo mu nas vztah zovsednieva?? Preto?????
Ako toto mozem povedat ajja,, tiez to neni tak ako za mladi, tiez mam toho na krku az az, ale to pre mna nie je dovod aby som si niekoho hladala preboha...

enilora
30. okt 2009

danulka
Lenže chlapi sú iní oni potrebujú zmenu ja som vydatá 9r a moj muž povedal že náš manželský steretyp ho zabíja...A my sme si sem-tam aj niekde vybehli so synom či len my dvaja tak s mojho pohladu to stereopyp nebol .no on to videl inak.

danulka0011
30. okt 2009

Enilora,,
keby som toto urobila ja, tak som davno s kuframi pred barakom, a nikto by ma neriesil, bola by som K....A a mala by som vystarane. Nikto by neriesil ci som sa citila v stereotype alebo nie......

danulka0011
30. okt 2009

Ja to zacnem riesit tak ako mi poradila SUE
Kadernik, starat sa o seba, nechavat ho viac s detmi, je pravda ze som truuuba 😢 vsetko vybavim, vsetko zariadim aj pri detoch a aby si chudak oddychol, tak som stale s nimi ja,, a on s nimi sam nebol,, len ked potrebujem ist sama so sebou k lekarovi alebo tak....

sue
30. okt 2009

Danulka, ja mám len jedno dieťa a chodím do práce a vidím čo to so mnou robí... keď som bola bezdetná, tak som nechápala čo sú maminy také zničené po večeroch... a už to chápem...

Ono ten kolobeh - dieťa, práca, rodina, domácnosť aj pri milujúcom manželovi dáva zabrať... večer proste padnem ako podťatá do postele, ešte si zúfam, lebo drobec zvykne vykrikovať a neprespí celú noc... proste a jednoducho bývam unavená. Večer by som strašne potrebovala pri príchode z práce len si sadnúť alebo ľahnúť so šálkou čaju a čumieť do blba, nikoho nevidieť a nepočuť... už proste nie som tá baba čo som prišla v pohode domov a vedela som kecať o milión veciach a rozoberať, smiať sa a tak... jasné, aj toto je, ale sú aj tie starosti a tak... Tým nechcem povedať, že sa nedokážem usmievať a smiať a rozprávať, ale už je to o inom... ten kolobeh ma vyčerpáva tak, že nedokážem to čo som vedela keď som nemala rodinu 🙂 a preto toho chlapa to ťahá inde... kde sa nebude riešiť v prvom rade škôlka, škola, potom boľavý zub, návšteva svokry, darčeky na Vianoce, návšetva hrobov na dušičky a až potom sa človek pritúli a tak... on chce zas počuť (aj keď to možno otvorene neprizná) aký je krásny, úžasný, šikovný a kam spolu sami dvaja pôjdeme... proste nechce riešiť milión normálnych vecí ktoré my baby berieme úplne automaticky za prvoradé...