Volá s kamarátkou 2 hodiny denne. Je to nevera?

mirka1308
1. júl 2009

Chcela by som vedieť názor viacerých, lebo neviem čo si mám o tom myslieť?
Priateľ s ktorým som už 10rokov začal mať nehorázne účty za telefón.
Dali sme urobiť výpis, lebo tvrdil, že mu zle zarátali hovory a mal tam neustále sa opakujúce číslo.
Povedal že je to kamarát, ale mne to vŕtalo hlavou, tak som ho prezvonila a ozvala sa žena 😝 😕
Keďže som za fér vzťah, tak som mu povedala, že som prezvonila kámoša a on vyrukoval, že to je jeho priateľka a nevie sa jej zbaviť.
Zrejme mu nedošlo, že to bol výpis čo prevolá on 😨 😠
A denne jej volá aj 5x 1-2 hodiny a k tomu aj 2 SMS.
Tvrdí, že len kecá ale je normálne že s nejakou kamarátkou kecá aj 2 hodiny v kuse?? ☹
Čo by ste si mysleli vy?? 😨 Napíšte 😔

nikollette
1. júl 2009

Mirka jednozancne to neni len kamartastvo sorry..
pouznam kopec takých prípadov 😒

eva7780
1. júl 2009

aj ja 😒 uz su rozvedený ☹

cessy
1. júl 2009

mirka aj ty s kamaratmi tolko telefonujes????myslim ze nie, len keby si bola do neakeho zalubena.....nie?? 😕

mikalove
1. júl 2009

baby majú pravdu,kamaráti si tolko nevolajú 😕

halienka
1. júl 2009

Keby to bola kamarátka ktorej sa nevie zbaviť, prečo by jej volal on 5x denne? To by hádam ona volala jemu, no nie? 😠 Tiež si myslím, že za tým niečo je 😖

denduska
1. júl 2009

ńechcem ta strasit ale nevinne to nebude..o ruzove okuliare som uz davno prisla 😖

asitka
1. júl 2009

myslím, že toto Mirka čítať nechcela...ale realita je krutá....a halienka to vystihla najlepšie....no,... nezávideniahodná situácia... 😕

debra
1. júl 2009

tiez si myslim,ze to zavana neverou 😖 podobny pripad sa stal kamaratke ☹ ale kazdopadne jednaj s nim na rovinu a opytaj sa ho priamo na to cislo...

maminkatn
1. júl 2009

hm,,hm,,,mobily,,,to,je,na jednu stranu pliaga ludstva,,,,,si,myslim,,,, ☹ ☹
mam s tym skusenost,, ☹ ☹ ☹ ☹

zuzpolka
1. júl 2009

mirka, suhlasim čo napisali ostatne baby, je mi luto 😒 😔 🤐

rokka
1. júl 2009

Mirka, takýto prípad mám denne v robote. Som s kolegyňou v kancli a tá to ťahá s kolegom(ona rozvedená on ženatý). Keby si videla ako tí stále spolu volajú 😠 no hrôza ! stále, stále, stále...už sme museli aj meniť telefón, čo sa jeden úplne zapiekol od toľkého volania 😀 ale najlepšie na tom je ako si myslia že nikto nevidí čo medzi nimi je.

mirka1308
autor
1. júl 2009

Debra, ja som sa na rovinu pýtala, tvrdil že mám paranoju ☹
A myslím si, že to má známosť z pokecu, lebo som našla neodhlásený počítač-on nevie dobre s ním narábať-a tam som našla link dotyčnej.A potom mal jej fotku stiahnutú v mobile, takže keď ho prezvonila, musela by som byť slepá, aby som si nevšimla!? 😝 😠 A tak som mu pohrozila, že keď ešte uvidím,že bude volať to číslo, tak ideme od seba. Ale osud asi chcel, aby som si nejaké veci viac všímala, a tak som zbadala iné číslo, ktoré volal a SMS posielal ☹ Nie som zástancom totálnej kontroly, lebo keď sa niečo má stať, tak sa stane, či to chceme alebo nie.
On mi stále tvrdí, že ma má rád a spolu zostarneme, ale dôvera je krehká vec, a ja som sa zmenila na upodozrievavú kozu.Snažím sa byť nad vecou, no je to ťažké. 😢

sirinka
1. júl 2009

mirka hmmm.... sa cudujem, ze mu este vobec nieco veris... je mi luto, ale podla toho co pises, mas jasne dokazy 😔

vanja
1. júl 2009

mirka: len aby ste nestárli v trojici - ty, on a ona

etuska
1. júl 2009

Mirka-akaze paranoja,myslim ze ten vypis je jasny dokaz 😖 -nezhadzuj sa :jednaj s nim na rovinu- pokojne ,ale pravdivo

halienka
2. júl 2009

Miri, paranoja by to bola keby neexistovali dôkazy (výpis, sms-ky, foto v mobile...), toto už sú holé fakty a z toho sa on ťažko vyvlečie. Tieto chatovacie stránky sú v tomto hrozne nebezpečné, všetci si myslia že aké je to len nevinné, ale môže to veľmi rýchlo narušiť skutočné vzťahy, pretože aj keď medzi nimi (tvojim priateľom a ňou) zatiaľ nič fyzického nebolo, ono to nejako tých ľudí (asi hlavne chlapov) tak nejak podvedome láka, štipka dobrodružstva po dlhoročnom vzťahu, trošku vzrúša... 😖 a človek nikdy nevie ako to môže skončiť. Ja sa hlavne čudujem, že je tak hlúpy, že to ani neskrýva poriadne, toľko pretelefonuje až je to okaté a ešte si dá aj urobiť výpis, akože za to on nemôže 😠 veď čo si myslí, že si tak blbá, že na to neprídeš? Potom nečudo že ťa už láka kuknúť do toho mobilu, čo tam ešte je, no a keby som ja našla mužovi v mobile fotku presne tej z toho pokecu, tak by letel mobil aj cez zavreté okno, aspoň by neboli vysoké účty. 😖 😠

bihan
2. júl 2009

Tiež som mala podobnú virtuálnu známosť, kecali sme spolu veľa, telefonovali sme si (ale cez skype, takže zadara 😀) a nebolo to "len také" kamarátstvo. Nikdy sme sa (doteraz) nestretli, ale ten človek je pre mňa aj po 8 rokoch veľmi dôležitý, aj keď môj reálny vzťah absolútne neohrozuje, lebo sme si vzťahy už dávno vysvetlili.
Ale môj virtuálny kamarát trochu nabúral môj vzťah s bývalým, ktorý už tak bol dosť labilný a keď sa do toho zamiešal môj terajší manžel, tak 6r vzťah išiel dolu vodou v priebehu pár dní.
Takže môj záver.. nemusí to znamenať neveru, ale už len samotný fakt, že s ňou kecá 2h v kuse a s tebou nie, asi znamená, že má k nej bližšie než k tebe. Ber to ako varovanie, že niečo treba robiť.

matica2
2. júl 2009

ved ked máš jej číslo tak jej napíš o čo jej ide a či by sa takéto dačo páčilo jej keby robili lebo ked by si zavolala asi by ti zložila talefón

alias313
2. júl 2009

mirka1308: ako babi spominali, asi je to jasne...a to, ako si pisala, ze si sa zmenila na "upodozrievavu" na to mas pravo, nakolko su take skutočnosti, ktore tomu nasvedcuju...neviem si predstavit, co by som spravila na tvojom mieste-ale asi by som si k mojmu mm sadla a kym by nepovedal ako to je asi by som neprestala..alebo by som si zistila nieci o tej babe a kontaktovala by som ju i ked je mala pavdepodobnost, ze by sa k niecomu priznala.

lucxy
2. júl 2009

no aj ja si myslim, ze je to jasne,,,,ale proste chova sa ako uplny idiot,,,fakt,,,,a asi si je az moc isty tvojou laskou,,,drzim palce

karelka
2. júl 2009

mirka ber to supom,zober dve tesco igelitky,spakuj mu veci a povedz mu ze ked si to ujasni tak nech sa ozve a s usmevom mu praskni dverami pred nosom.plac az potom ked ta neuvidi.alebo si zisti co je ona zac a tie igelitky odnes rovno nej.a potom len uvidis ako sa zacnu veci hybat.urob hocico,len necakaj,nepros a nevrieskaj.tvar sa kludne a vyrovnane,aj ked to stoji veeeela namahy.vlastna skusenost!oni si proste potrebuju nieco dokazovat a su tak blbi ze si na to nezozenu ani druhy telefon.a hlavne sa nesnaz volat slecne a riesit ju,bude mat na vrch,pockaj az ona zavola tebe.a ak ma menej ako ty(co pocitam ze ma)tak to urobi 🙂 a nepotrva to dlho.a ak to bol len ulet tak zacne velmi rychlo riesit a potom len bude rozmyslat ako sa jej zbavi,je si moc isty,ze ta nestrati,prajem vela pevnych nervou a rychlo si najdi nejaku cinnost ktora ti zabere vela casu a budes casto prec,je jedno co,sed u kamosky a strikuj,len nebud doma 🙂

grettka
3. júl 2009

mozno ma ukamenujete, ale ja by to som to riesila inak. Nerob zatial ziadne unahlene rozhodnutia, ktore by ta neskor mohli mrziet. Ty si v prvom rade ujasni, co chces ty. Pokracovat vo vztahu alebo nie. Je to tazke, ale skus sa tvarit, "ako keby nic". Uz nesonduj a nevypytuj sa. Bud nanho mila, snaz sa byt normalna. Stoji to vela premahania. Ale urobi to viac, nez keby si ho vyhodila, pretoze sa strati priamy kontakt medzi vami.

emilyz
3. júl 2009

mirka ozvi sa teda, ci je nieco nove, tiez sa priklanam k nazorom dievcat, ze ked s nou keca viac ako s tebou, tak to nie je v poriadku a ocividne si maju co povedat. vztah je praveze aj o komunikacii a tam to funguje dobre, proste treba to riesit

mirka1308
autor
3. júl 2009

Ahoj karelka.
Díky za radu, niečo podobé ako mi radíš som už začala praktizovať! 😀 😀 S kámoškou som sa dohodla, že pôjdeme pozrieť na disku, ona chodí často s partiou svojich známych.
Tie "igelitky" som mu už zbalila, ale veľmi rýchlo ich vybalil a sľuboval hory-doly.Začal chodiť na nákupy, umývať riad a akože sa stará 😕 😨 Neviem, dokedy mu to vydrží, už som sa ho pýtala, či by mu nevadilo, keby som vypadla na pár dní, len hľadel a nič nehovoril. 😅 Pýtal sa kde a to som sa zasa ja tvárila, že nepočujem. 😅
Kedysi som cvičila, takže som si dala záväzok, že znova začnem.Ja som totiž kvôli nemu veľa vecí vo svojom živote hodila za hlavu, dokonca aj kámošku 😢 moc ma to mrzí, no minulosť s nedá vrátiť späť. 😒 ☹
Keď som robila dusno, tak mi tu div neplakal, že mám paranoju, tak som mu povedala, že keď si ho prestanem všímať, potom nech neskúma dôvody on 😎
Proste sa snažím žiť tak ako by som chcela a nebrať stále na neho ohľady.
Určite napíšem ako sa to vyvíja 😵 , vopred ďakujem za akúkoľvek radu 😉 😉

grettka
3. júl 2009

mirka,
to je dobre, ze zacnes nieco robit pre seba 🙂 hlavne sa nepoddat zlym myslienkam, a je to dobry napad zacat cvicit a stretavat sa s kamoskou. 🙂

darssy
3. júl 2009

Mirka, niečo podobné sa stalo aj mne, tiež neustále telefonoval, vysoký účet a pod. Bola som slepá a nechcela vidieť čo je pravda. Náhodou som mu prečítala sms, kde stálo "milujem ťa" Nikdy nezabudnem na ten pocit, keď som zistila, že môj manžel má milenku. Teraz sa rozvádzame a ja začínam od znova so svojím synčekom. Tiež ako ty som si dala predsavzatia, že začnem cvičiť, aktívne sa učiť angličtinu a veľa iného, čo som sa kôli nemu vzdala.
Neboj mi sme silné v zvládneme to 😉

mirka1308
autor
3. júl 2009

Ahoj Darssy.
Viem, že nás je viac - takých, ktoré priateľ alebo manžel zažíva druhý dych pri nejakej pipke.A vieš čo ma najviac štve?? Že som mala na viac ako keď som stretla jeho! 😠 Bola som atraktívna, točili sa okolo mňa chalani no láska je slepá 😝 😝 Proste som sa totálne zaľúbila, dokonca sa mi moja vlastná rodina otočila chrbtom, lebo sa na ten náš pre mňa vtedy "úžasný" vzťah pozerali triezvo 😵
Teraz po 10 rokoch prišlo vytriezvenie v podobe jeho neustáleho volania, myslí ako je rafinovaný a zablokoval si telefón aby som sa mu doňho náhodou nepozerala 😅 pripadá mi ako keby mal 15 rokov a nedochádzalo mu o čo všetko prichádza. Mňa už nebaví mu niečo vysvetlovať, má 42 a šibe mu-zrejme je v prechode 😀 😀
Tak sa snažím oprášiť staré kamarátstva - proste prísť na iné myšlienky.
Nevypadám najhoršie, no ani nechcem jeho aférku liečiť pomstou v podobe podvádzania 😵
Som za fér vzťahy a aj za fér život 🙂 😉
A držím sa hesla: nerob druhému to, čo nechceš aby robili iní tebe! Všetko sa nám raz vráti, keď nie hneď, tak na deťoch a to by som nerada! 😕

monyka81
3. júl 2009

mirka 1308 ja toto zazivam dene zijem s priatelom 5 rokov ,ako sme si nadobudli pocitac stale je na nom raz som mu isla na pokec a poslala som si archiv pokecu ,samozrejme sama zena ,eroticke videa .Ked som sa ho pytala co to znamena tak on nic nevie .Kolko krat som mu nasla skovane maili zien ,po tom vsetkom som ho prestahovala do druhej izby a ja spavam s detmi . Neviem ci je dobre kontrolovat chlapa lebo ked na nieco prides tak ta to stve ja som stim skoncila zijem uz len pre svoje deti

ivet100
3. júl 2009

ahoj mirka,
tak ja som nieco taketo zazila pocas 12 rokov, co sme spolu a to az 2x a poviem ti,viem asi ako ti je. Som tiez zastancom toho,ze sa neoplati to partnerovi vracat ako bumerang,takze neveru za neveru a podobne veci, lebo tym by si aj tak nic nedosiahla. V kazdom pripade rozmyslas spravne, ak chces spravit nieco pre seba,lebo to je dolezite,aby si ty bola spokojna a vyzarovala zo seba len pozitivnu energiu. Vtedy si ta urcite vsimne aj niekto iny a potom sa uz mozes rozhodnut ako budes pokracovat vo vztahu dalej.
Ja som s partnerom doteraz ako pise aj monykat, ale zijem len pre syna, partner sa mi stal viac-menej len kamaratom a otcom mojho dietata. Ak by sa rozhodol odist za inou, urcite mu s usmevom otvorim dvere a pomyslim si, mne si uz ublizil davno,teraz mam chut zit novy zivot. 🙂

evea80
3. júl 2009

Mirka aj mne sa stalo nieco podobne este s byvalym priatelom, on teda neostal len pri telefonatoch a chatovani...ja som mu vtedy odpustila, ale dnes by som uz reagovala inak lebo viem ze to nikam neviedlo, proste som mu prestala doverovat a zbytocne som s nim este stratila dalsie 2 roky co som sa pokusala dat mu este sancu...