Volá s kamarátkou 2 hodiny denne. Je to nevera?

mirka1308
1. júl 2009

Chcela by som vedieť názor viacerých, lebo neviem čo si mám o tom myslieť?
Priateľ s ktorým som už 10rokov začal mať nehorázne účty za telefón.
Dali sme urobiť výpis, lebo tvrdil, že mu zle zarátali hovory a mal tam neustále sa opakujúce číslo.
Povedal že je to kamarát, ale mne to vŕtalo hlavou, tak som ho prezvonila a ozvala sa žena 😝 😕
Keďže som za fér vzťah, tak som mu povedala, že som prezvonila kámoša a on vyrukoval, že to je jeho priateľka a nevie sa jej zbaviť.
Zrejme mu nedošlo, že to bol výpis čo prevolá on 😨 😠
A denne jej volá aj 5x 1-2 hodiny a k tomu aj 2 SMS.
Tvrdí, že len kecá ale je normálne že s nejakou kamarátkou kecá aj 2 hodiny v kuse?? ☹
Čo by ste si mysleli vy?? 😨 Napíšte 😔

danulka0011
30. okt 2009

Sue, teba ked citam, neskutocne ma to ukludnuje,, normalne ty si mala byt psycholog alebo nieco take 🙂 🙂

vieraj
30. okt 2009

sue, si neskutocne rozhladena zena. perfektne vies vystihnut situaciu.
baby s nevercami drzim vam palce, je to urcite o držku.... ☹

danulka0011
31. okt 2009

baby, tak nevera to nebola...po vcerajsku som si 100% ista. Moc to tu rozpisovat nechcem, co sa vcera stalo, lebo je to dost osobne

enilora
31. okt 2009

super že si nato tak rýchlo prišla a netrápila si sa zbytočne. 🙂

sue
31. okt 2009

Danulik, tak to je super 🙂 držím palce, nech sa nejaké takéto pochybnosti už nevyskytujú vo vašom vzťahu a pekne sa o váš vzťah starajte 🙂

mokuska
2. nov 2009

Milé dievčatá,takéto správanie nemusí vždy znamenať neveru,mojmu manželovi vypisovala jeho bývalá asi ešte 12 rokov po jeho svadbe,chudera slobodná a stále sa len sťažovala,pár listov som čítala,samozrejme tajne lebo mi muž povedal len tolko,že mu tá chudera nedá pokoj ,že čo má robiť.Naštasie to už prestalo ale mala som tiež chuť jej napísať nach si radšej najde frajera a neotravuje,držím palce.

somjezibaba
4. mar 2010

ahoj,chodi sem obcas este niekto kto ma problem s partnerovou neverou??