Vydatá, ale zamilovaná do iného

karamelka35
13. júl 2012

Pozdravujem vás,maminy!už dlhšie ma trápi jeden problém. Prosím,len ma neodcudzujte,skúste ma pochopiť a vžiť sa do mojej situácie ☹ S manželom máme už dlho krízu,zlyháva medzi nami komunikácia, chuť na sex /2x do roka/,on nemá vôbec o to záujem,spíme oddelene, nepohladí, nepobozká...,často sa hádame a pritom máme spolu 2 deti. Povedala som mu,že ak to žena nenájde doma,hľadá inde. On bol kľudný a povedal,že kľudne si mám nájsť...Lenže ja hľadať nemusím,lebo som v kontakte s bývalým priateľom,ktorý je ženatý.Rozišla som sa sním,lebo som stretla terajšieho manžela. Ale od doby,ako vznikli problémy, začala som sa sním kontaktovať /zatiaľ len telefonicky,smskami,alebo náhodne v meste/. Dokáže ma pochopiť,vypočuť,poradiť... viem si predstaviť,aby som s ním bola aj intímnejšie. Aj keď mi nejde len o samotný sex. V prvom rade objatia,dotyky,bozky.... Nechcem to urobiť z pomsty.To nie. Som zdravá žena,ktorá túži po opore,ktorú som už dávno v mm stratila. Mám pokračovať s bývalým?Alebo sa mám trápiť vo vzťahu? Baby,ako by ste to riešili? ☹ K manželovi už nič necítim,nad vodou ma drží bývalý.

nikki28
13. júl 2012

@karamelka35 nerozchadzaj sa manzelom kvoli niekomu inemu, ak vas vztah nefunguje, aj ked ste sa o to snazili alebo je snaha len z jednej strany, treba to ukoncit pre dobro vsetkych, asi ani detom sa nepaci, ze rodicia sa hadaju. najprv treba ukoncit jeden vztah, az potom riesit dalsi. nemyslim vsak, ze tvoj vztah s byvalym ma perspektivu (jedine ako kamaratsky), kedze on je zenaty a myslim, ze nechces rozbijat jeho vztah (ak funguje a on je v manzelstve stastny).

nina55
13. júl 2012

@karamelka35 ja sice chapem, ze potrebujes lasku, ale uvedomujes si, ze svojim spravanim môzes znicit manzelstvo tvojho byvaleho? ...a co city manzelky tvojho byvaleho? to ta vôbec netrapi?
.....tak ja fakt neviem akym (egoistickym) smerom ty rozmyslas, ale manzelstvo bolo pre mna odjakziva nieco POSVATNE a nikdy som nesiahala na to, co mi nepatri. Zamysli sa nad sebou!

danielik79
13. júl 2012

vidno že je piatok večer

siska07
13. júl 2012

@danielik79 preco??

danielik79
13. júl 2012

@siska07 no takýchto tém tu už bolo a väčšinou sa objavujú v piatok večer a nakoniec sa zakladatelka ani nevyjadrý a skončí väčšinou hádkou v teme 😝

siska07
13. júl 2012

chapem, ze potrebujes lasku, dotyky, objatia, bozky... poznam osobu, co to u svojho manzela nemala, hladala inde. nerobi to dobrotu. je to dolezite, zena to potrebuje. ale nie riesenim, ze to budes hladat u byvaleho zenateho, ktory ma mozno aj deti. predstav si seba na jej mieste, ci by ti viacej ublizilo - ze ta niekto podvadza, alebo ze tie dotyky a bozky nedostavas od manzela...co je horsie?? ked sa s manzelom neda zhovarat, ak mozes ries to radikalne - ak mas kam odstahuj sa, alebo aspon na par tyzdnov odid k rodine aj s detmi...

miskakyska
13. júl 2012

@danielik79 ešte k tomu piatok 13teho :o)) ochch aj s chlapmi nezdarenymi :o)
@karamelka35 len sa vyrozprávaj,sme same ucho

lentilka29
14. júl 2012

ahoj maminka,napisem za seba,,,,pokial by bol v nasom manzelstve takyto problem,nepodviedla by som...ak to dlhodobo nefunguje,manzel je chladny ,nema zaujem,priamo sa spytaj ci chce rozvod...ak ano,zozvedte sa,dohodnite ohladne deti a tak zacni svoj novy zivot.....pocas trvania manzelstva by som toto neriesila..ja si instituciu manzelstva vazim....nezacni nove,kym neukoncis stare....zapleties sa potom do toho a bude ta to vycerpavat.a zamyslela by som sa,preco je manzel taky,kde nastal problem,pripadne kedy....

janka_ipolti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
14. júl 2012

ked vas manzel "nechce", nemysleli ste na to, ze ma inu? nepisete, ako mate stare deti. nechce vas muz manzelstvo zachranit? chce sa rozviezt? urcite si kazdy zasluzi oporu, pochopenie a tak si vztah nechajte v zalohe, ale najskor by ste mali doriesit manzelstvo, co vlaste vas muz chce.

lubikan
14. júl 2012

ze nerozchadzaj sa s manzelom....nazory niektorych 😨 😨 😨 -ved oni uz rozideny su,ibaze byvaju v jednom byte,dome.....no ja by som si davala pozor,ved byvaly je zenaty..a to je pre mna problem....

ale chapem ta..sex 2 x do roka...hmmmm.... 😢

janka_ipolti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_ipolti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelblue
14. júl 2012

awoj....ja si myslím,že keď na teba kašle a ešte ti aj sám povedal,že si máš hľadať inde...tak to urob....maj iný vzťah ktorý by ťa napĺňal....je to ťažké keď žena niečo očakáva a nedostane to....chlapom vyhovieš len keď sa im to páči....ak máš možnosť byť šťastná...buď..a ži vo svete svojho šťastia....ja mám doma niečo podobné....tak viem o čom píšeš....al.e ja ho stále ľúbim...uvidíme časom.... 😒

janka_ipolti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zigzag
14. júl 2012

ja som tiez za to, aby sa prv ukoncil jedn vztah a az potom zacal druhy, lebo inac su v tom len zmytky a viac sa do toho zamotas.... a este,,ked tvoj mm uz nic dava tebe.. mate 2deti, ak je dobry ku svojim detom, a co tvoj byvaly, chce byt aj nahradou za ich otca,ked sa rozvedies.. lebo neide len o teba, ale hlavne o deti, aj ked urcite mas pravo byt stastna aj ty...ale treba to urobit tak, aby si neublizila svojim detom,,, a mrzi ma,ze pri zivote ta drzi len tvoj byvaly,,, a nezabudaj,ze keby bol taky uzasny nevymenila by si ho za svojho terajsieho mm, rozmyslaj rozumom....

katasa
14. júl 2012

@danielik79 asi máš pravdu.. ja keby sa takto trápim, tak sa chcem vyrozprávať a pozrieť, ako to vidia iní ľudia...

nela82
14. júl 2012

@karamelka35 ty mozno nie si spokojna a stastna v manzelstve...no musis si uvedomit ako je na tom on??Pokial je zenaty-ma rodinu...nechala si ho pre ineho,preco cakas,ze teraz on necha svoju manzelku a mozno aj deti,ak nejake maju pre teba???To nie je od teba pekne.. 😒 😒 😒 Rozbit niekomu vztah,len preto ze ty sama nie si stastna..Preco ho kontaktujes..vyhladavas ho?Podla mna ty si ho nikdy neprestala milovat a teraz ked vidis,ze tvoje manzelstvo nevyslo...chces jeho a nemyslis na nasledky... 🤐

angelblue
14. júl 2012

@janka_ipolti Jasné chápem ťa.... u nás je to raz tak raz tak...ale chýba mi.....veď som žena a potrebujem aj objať aj pobozkať a všetko a nie len keď on chce.... je to ťažké.... 😔

janka_ipolti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dudduli
14. júl 2012

každý ma na vec svoj názor,ja som sa tiež rozviedla lebo som si s mojim bývalým manželom nemala čo povedať,ani v intímnej oblasti to nebolo dobré.mali sme spolu jedného syna.zostávať vo vzťahu len kvoli deťom ja neuznávam.trpia tým potom najmä deti.a tak sme sa rozviedli.ja mám novú rodinu,on má novú rodinu,všetci sme spokojný a náš spoločný syn je tiež šťastný.

angelblue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikusjk
14. júl 2012

Ja by som to asi rozdelila do dvoch rovín - jedna je tvoje manželstvo, a druhá vzťah s bývalým. Ak manželstvo nefunguje, rieš otvorene s manželom. Opýtaj sa ho, ako to vidí, cíti on, ako si to ďalej predstavuje a riešte - rozvodom, alebo manželskou poradňou, to už je na vás. Druhá rovina je tvoj bývalý, ktorý je ženatý. Ako to môže ovplyvniť jeho manželstvo, čo všetko to môže spôsobiť? Rozhodne by som sa nad tým zamyslela 😉

enovator
2. jan 2013

Dobrý deň

monda17
2. jan 2013

@karamelka35 rozved sa a potom si rob čo uznas za vhodne...

didi44
17. jan 2013

.... 😀 ..zeny su nezne stvorenia...a preto sa hrnu do vydaja lebo tie zamilovane..maju najradsej manzelove peniaze a susedovu cicinu... 🙂

enovator
9. apr 2013

@didi44 Niekto to presne vystihol...

enovator
9. apr 2013

Milé dámy. "Zamilovanosť" a "milovať" sú dva odlišné pojmy, ktoré nemajú nič spoločné. Už len to, že sa hovorí, že je niekto bezhlavo zamilovaný, svedčí o tom, že to nemá nič spoločné so zdravým rozumom, resp. racionálnym zmýšľaním. Stačí si otvoriť nejakú múdru knižku o psychológii a tam už sa dozviete viac o nechutnom zamienaní si pojmov "zamilovanosť" a "milovať". Takže už len názov tohoto blogu hovorí o tom, že nejde o niečo, čo by stálo za reč, ale len o to, dostať z vás nejaký recept na to, ako postupovať pri chvíľkovom pobláznení, úlete z reality, či dokonca to možno nazvať zatemnením zdravého uvažovania...