Vyhnanie duchov z domu pomocou jasnovidky

denisa098
25. júl 2017

Vyhnanie duchov z domu pomocou jasnovidky a bielej magie.. skusal niekto?Dakujem

miushka13
25. júl 2017

@denisa098 moja kamoska to skusala v dome.. ani jasnovidky ani magia. nic nepomahalo az nakoniec posvatenie svatanou vodou vsetky izby a bolo okej

dominika6
25. júl 2017

@denisa098 treba dať vysvätiť dom farárom

denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
skriatok26
25. júl 2017

biela magia neexistuje... magia je magia od toho ruky prec, treba ist za knazom urcite 🙂

laura1804
25. júl 2017

S magiou by som sa nezahravala. Pomoze na jednom mieste, ale ublizi v inej oblasti. Normalne sa treba poradit s knazom...

mamina_tatiana
25. júl 2017

Žiadna Magia nepomôže akurát urobi horšie. My mame každý dom posvätený farárom a je to super. V každej miestnosti potrie dvere / zárubne posvätným olejom a pomodli sa za bezpečnosť.

rakahaka
25. júl 2017

Inak vzdy ma pobavi ako kazdy nadava na knazov ale ked treba pomoct aj oni su dobri :D
(Nehovorim ze tvoj pripad)
Urcite chod za nejakym, robia to bezne, nic zvlastne to pre neho nie je ;)

denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alenky
25. júl 2017

Verim na taketo veci, pretoze po smrti babicky k nam chodievala. Dokonca maminu nasla aj v Rakusku a klopala jej na okno, pretoze dusa este bludila. Je potrebne sa pomodlit za duse v ocistci. Nezaoberaj sa magiou mozno je to pomoc do casu...Vyhladaj knaza vo vasej farnosti, nezalezi ci si pokrstena, chodievas do kostola, alebo nie. Povedz mu co sa deje a nechajte si posvatit domacnost knazom a svatenou vodou a spolocne sa pomodlit.

ivooonia
25. júl 2017

@denisa098 Ziadne jasnovidky, liecitelov, prutikarov a pod. veci neodporucam. To je akoby si otvorila dvere a pozvala dalsich dnu. Biela magia pracuje "v prospech" cloveka, ale len obrazne, pozitivne ucinky sa casom zmenia a bude to este horsie, ver mi, viem, o com hovorim. Riadne zajdi za knazom. Odporucam skor greckokatolickeho. Nevyhodi ta, ani nevysmeje, pretoze je to, zial, v dnesnej dobe uz casty jav. A takisto poradi, co dalej. Je mozne, ze bude treba dat odsluzit aj sväte omse za zosnule duse.
A ak sa tymito vecami zaoberas, navstevujes ich a pod. tak to mohlo "prist " od nich, nemuselo to byt ani spominane zrkadlo.

denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gir
25. júl 2017

@denisa098 Neboj sa, nebude. Žiadnu mágiu neskúšaj.

denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinap735
25. júl 2017

@denisa098 spomínala si, že zrkadlo si kúpila pred dvoma mesiacmi, ale tebe sa diali tie veci už skôr či? Takže to so zrkadlom nebude mať asi nič spoločné...

denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marika39
25. júl 2017

Tu na MK je aj nejaka skupina co sa zaobera vecami z " onoho" sveta, skus popozerat, mozno ti poradia. Kedysi mi starka rozpravala o dome ktory s muzom vlastnorucne postavila jedna pani pre syna, ten ale po ich smrti dom predal a rodinu ktora ho kupila mala problemy ako pises aj ty, najprv sa im smiali ale neskor uverili. Dom dali vysvatit knazom ale zial nepomohlo, starka vravela ze obcas je ten duch silnejsi a jednoducho neodide. Ale rozhodne by som to aspon skusila, 🙂 A co sa tyka zrkadla, v jednej ducharskej knihe som citala ze je to " brana" no neviem

bruneta880
25. júl 2017

Podľa mňa to určite "prišlo" s tým zrkadlom a je naozaj možné že babička vás chráni.Ja by som sa toho zrkadla zbavila...ale tiež si myslím že kňaz ti najlepšie pomôže.A ešte na margo neveriacich-aj neveriaci kričí a prosí Bože pomôž mi.

nadabula
25. júl 2017

@denisa098 zrkadla sa zbav cim skor, je to brana do "inych svetov", raz sa mi stalo, ze som prespala v jednom starom dome, bolo tam krasne starozitne zrkadlo, no nemala som z neho dobry pocit, v noci som sa casto budila a citila som, ze niekto ma sleduje a ze chce z neho vystupit, chcela som ho zvesit, ale sa nedalo, tak som ho zakryla, potom som pocula kroky po schodoch, nie som strachopud, ale vtedy mi lepilo😨

denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nadabula
25. júl 2017

Su veci medzi nebom a zemou, ktore sa jednoducho nedaju vysvetlit, ale podla mna ten muzsky hlas prisiel so zrkadlom, nezda sa Ti cudne, ze ten pan Ti ho predal len tak lacno, pritom je to starozitnost? Asi sa ho chcel tiez zbavit, s tym knazom je to dobra idea, skus ho zavolat, urcite pomoze😊

marika39
25. júl 2017

@denisa098 nechcela ta vystrasit. A ten hlas si pocula az potom ako si doniesla zrkadlo? Osobne by som si netrufla kupit zrkadlo ako dedicstvo po niekom, myslim ze to nebol dobry napad nech bolo lacne akokolvek, a ktohovie preco ho daval lacno?? Odporucam prec s nim

denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marika39
25. júl 2017

@denisa098 ak mas kontakt na toho pana co ho predal, tak sa ho spytaj ci tiez nemali nejaky zaujimavy zazitok s nim

denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisa098
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marika39
25. júl 2017

@denisa098 a nemas ho kde odlozit, mimo domu , a uvidis ci sa to zopakuje.

lilke
25. júl 2017

Biela mágia nie!!! Ja sama som ju dlhšie robila. Liečiteľstvo, odrábanie, geopatogénne zóny,... Robila som zadarmo, ako ma to naučili babky v dedine. Výsledky som mala veľmi slušné... Odniesla som si to nielen ja. Otvorila som prístup zla k dotyčným, ktorým som chcela pomôcť. ☹ To sa prejavuje postupne v budúcnosti... Teraz ako veriaca Ti vravím, Boh nepotrebuje sviečky, horiace zápalky, mrmlanie zaklínadiel, vodu z troch potokov, pľuvance,... Jeho stačí poprosiť. To na margo bielej mágie... Poraď sa s kňazom. Nevyštve Ťa, že si neveriaca. Možno hneď poradí, možno pošle za skúsenejším, každý má predsa len iné danosti. Alebo choď priamo za grékokatolíckym do BA, gréckokatolíci sú otvorenejší týmto veciam, na východe je odrábanie bežné hádam v každej dedine, kňazi majú viac skúseností a informácií. Ktosi vyššie Ti poradil modlitbu za zomrelých. To Ty asi nevieš, ale daj slúžiť omšu za starkú. Jej duša asi nemá pokoja, a takouto formou Ťa žiada o pomoc, keďže si tá vnímavejšia, a mali ste pravdepodobne spolu pekný vzťah... U nás v rodine boli tiež takého prípady zjavovania sa mŕtvych. Dali za mŕtvych slúžiť omše, modlili sa za nich. Potom už pokoj... Byt si nechaj vysvätiť. Kňazi to robia bežne, napr. keď sa ľudia nasťahujú, alebo aj pravidelne začiatkom roka okolo 3 kráľov. U Vás teraz. 🙂