Používame cookies. Viac informácií tu. OK
adeladulova
5. sep 2019

Drzim palce az všetko dobre dopadne😉😉 žiaľ, nam nic, cim by som ti pomohla, sama som na konci tehu a cakame chlapčeka😊

seva22
5. sep 2019

My máme polročnú dcérku,ak napíšeš adresu,rada ti nejaké vecičky pošlem,len moja je fobruarova čiže pol rok.mala v lete,mám veľa letnuch veci veľkosti 62/68 a keď tvoja bude mať pol roka to bude zima🤨ale niečo sa nájde urcite😉

lady_cherry
autor
5. sep 2019

@adeladulova dakujem velmi pekne drzim palce

nellye9
5. sep 2019

A dievčatko nemôže byť oblečené v chlapčenskom?

fokuska
5. sep 2019

@lady_cherry Neries v com bude oblecena, len nech vyrasta v pokojnom prostredi plnom lasky 🙂

lady_cherry
autor
5. sep 2019

@fokuska
@nellye9 jasne, len mam zimne deti. Takze moc mi to velkostne nevychadza, kedze toto malicke bude marcove.

tims11
5. sep 2019

Ahoj, prepáč moju otázku, ale máte z čoho žiť? Máš veľmi ťažkú situáciu, a tri deti ...platíš ešte hypo? Ja som v obdobnej situácii,ale mám len jedno dieťa..dievčatko. napíš mi do správy adresu, pošlem pár veci.drz sa

majuska161
5. sep 2019

@lady_cherry ahoj.. Máš ťažkú situáciu a máš môj obdiv že to tak zvládaš.. Myslím na teba, napíš mi prosím adresu.. A akí veľkí sú chlapci?

blunka
5. sep 2019

@lady_cherry ahoj, ja mam marcovu polrocnu dceru. Teraz som zase tehu a zas sa narodi v marci 😀. Ale este neviem ci dievca ci chlapec.
Budem dufam do mesiaca vediet uz.
Ak to bude chlapec, tak po prvej ti vsetko "ruzove kvietkove šatove" mozem dat.
Som zo ZA. Si PB ako mas uvedene ?
By sme ti to aj doviezt vedeli.

kristina2412
6. sep 2019

@lady_cherry napis adresu, najmenšie veci som už rozdala,ale určite sa nájdu take ktoré vynosi na jeseň a v zime 🙂

kristina2412
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
6. sep 2019

@blunka tak skus to dat na jeden den v marci bude sranda.Mozno budes aj v novinach

Tu začni písať odpoveď...

Odošli