Výpis zo Skypu. Môže ho použiť proti mne pri rozvode?

dada2009
6. feb 2009

ahoj,potrebujem poradit ohladne rozvodu ide o to ze po 12 rocnom manzelstve chcem dat o rozvod mame 2 deti,potrebovala by som pravnu radu,nebudem zachadzat do detailov a pojdem priamo k veci po nevere manzela som si nasla priatela a zijeme si s muzom kazdy svoj zivot,ide o to ze chcem dat o rozvod, ale moj manzel nesuhlasi,povedal ze ked dam tak mi deti urcite zoberie no a teraz o co ide:pisala som si s priatelom cez skyp ze skusal na party tanecnu drogu extazu a fajcil marisku a toto mi moj muz na tom skype nasiel vytlacil si to a chce to pouzit na sude ze mam narkomana potrebujem aby mi niekto poradil ci to je doverihodne a ci na zaklade vytlaceneho rozhovoru zo skypu mi moze zobrat deti.A este k tomu partnerovi neberie drogy len to skusal som si tym ista ze nie je ziadny narkoman chodi riadne do prace a je to normalny chalan.Tak v strucnosti asi tolko budem rada za kazdu radu lebo uz nemozem takto dalej zit a bat sa podat o rozvod ze pridem o deti.Dakujem

nazorotca
14. feb 2013

@graceful9 videnie ženy a muža je rozdielne, a v chápaní tiež, prečítaj si prosím môj príspevok ešte raz

lalia123
14. feb 2013

Ahojte, debata sa uplne zbytocne zvrhava. Tu nejde o to, ci je/bol/bude Tvoj priatel zavisly a je zbytocne polemizovat o tom, co sposobuje zavislost. Treba si uvedomit, ze rozvody byvaju tazke, vytahuju sa na sude skutocne detaily, spinavosti a veci, ktore by nas normalne ani nenapadli, ze proti nam niekto pouzije. Preto si myslim, ze sikovny pravnik Tvojho muza bude chciet urcite vyuzit aj tento rozhovor zo Skypu Je samozrejme otazne aka je kvalita vytlaceneho materialu, ci zas Tvoj pravnik bude namietat, ze to je alebo nie je doveryhodny dokaz. Ale garantujem, ze "dobre body" za to na sude nedostanes a na pretras to urcite pride. Ale to este neznamena, ze to bude dovod na odobratie deti. Kazdopadne informuj o tom svojho pravnika, nech sa argumentacne pripravi aj na toto...

yennn
14. feb 2013

Musím zopakovať čo už tu bolo písané - úvodný príspevok je z roku 2009 ! 😖

nazorotca
14. feb 2013

@lalia123 múdro 😉, tiež si myslím

nazorotca
14. feb 2013

@yennn síce časovo neaktuálna, ale je to téma , bohatá živá diskusia okolo nej, to je ok nie?

cawes
14. feb 2013

neda mi nenapisat, cely den to tu rozoberate aj ked je to neaktualne. NO ale k veci, pre tych co sa hadaju ze sa sud neprihlada na vypis zo skype. Takze neni davno sa mi rozvadzala kamoska tazky velmi tazky rozvod jej pomohli sms, vypis zo skypu emailou a fotky ktore sama nafotila takze asi tolko.

maminuska
14. feb 2013

@cawes hm zrejme právnik protistrany, ak nejaký bol , nenamietal nezákonosť získaného dôkazu.
Dôkaz získaný v rozpore so zákonom nie je prípustný.

yennn
14. feb 2013

@nazorotca viem že ty vieš, ale niektori dnes znovu pisali priamo autorke, takže len som všeobecne upozornila. A máš pravdu, diskusia je ok, veď môže sa zísť aj inému v budúcnosti. No tie hádky a osočovania (vrátane tých adresovaných autorke) mi dnes prídu fakt zbytočne.
A pravdupovediac, tiež som trošku dúfala že sa dozvieme ako to dopadlo 🙂. Ale samozrejme rešpektujem že toto už nie je diskusia do ktorej by sa chcela po 3r zapojiť...

billam
14. feb 2013

@martinjasen prosim Ťa sprav s tou @majka787 poriadok...vďaka!

majka787
14. feb 2013

ked zhltnete nedopatrenim muzske semeno moze sa otehotniet 😢

billam
14. feb 2013

No, vidiet, že sa blíži vikend a deti sa zabavaju.

nazorotca
15. feb 2013

@majka787 mno, jednak " nedopatrením" a jednak " otehotnieť" 😀, na to je len jedna odpoveď, ale pretože si vážim tu prítomné dámy a nepatrí sa vulgárne slová dávať na net...odpoveď znie: áno, keď si ... ( ženské prirodzenie ), tak áno
ospravedlňujem sa tu prítomným dámam

dada2009
autor
15. feb 2013

Bola som poziadana napisat ako vlastne tato situacia dopadla,takze:moj manzel u sudu nic take nevitiahol takze sa to vobec neriesilo,ale mala som zistene od pravnika ze keby to aj vytiahol tak by sa s tym mohol ist tak jedine odfotit,ze ti nie je ziadny dokaz lebo kludne si to mohol napisat on a jeho priatelka nikdy nikto nedokaze ze som to pisala ja a on,a teraz dalsie :s tym priatelom som zila 2 roky,chodil do prace daval mi peniaze a riadne sme zili nikdy ziadnu drogu nemal a zato ze to niekde vyskusal nie je narkoman,je totizto rozdiel skusat a skusat viete a ked nema s prepacenim v hlave nasrane tak si to viac nezoberie a vybavena vec,a nakoniec to dopadlo tak ze priatel zomrel,a ku mne sa vratil byvaly manzel,zijeme spolu zatial stastne a ten kto tu pisal ze priatel je narkoman tak nech sa prefacka lebo o mrtvich len dobre.....

nazorotca
15. feb 2013

wau...inak, dakujem dada 😉 to je na knihu tento príbeh

dada2009
autor
15. feb 2013

nie je za co,a nad knihou som premyslala🙂))))),

nazorotca
15. feb 2013

skús, trebárs vo forme poviedky pre nejaký časák, život, najmama, a tak
ak to nie je tajnosť, ako sa to stalo, že sa ex vrátil?

romanula
15. feb 2013

@dada2009 jaj dadka to je mi luto ze to tak dopadlo s priatelom, ozaj, drzala som ti pesti, a ked si teraz spokojna a stastna tak som za teba rada...