Vyzerám príliš mlado a mám problém nájsť si partnerku

lumir711
7. nov 2014

Som už tridsiatnik a vyzerám príliš mlado. Mám problém nájsť si dievča, pretože o mňa záujem majú iba teenagerky a neveria mi, že mám podstatne viac. Ako si mám nájsť rovesníčku? Možno mi niekto poradí.

mimina00
2. mar 2015

@lumir711 daj do googlu toho paviela rochnyaka ako vyzeral predtym a po cviceni ako pribral,tiez bol hnusny ako lata...velka zmena ....nemam ho rada ale inspiruj sa od neho

sunshineka
2. mar 2015

@actimela 😀 toto si myslia len ludia,ktorí nezazili.vies,ake mam ja problemy v praci a na pacovnych stretnutiach koli vzhladu?ake usilie musim vynalozit,aby som presvedcila ludi svojimi znalostami,ze nie som decko,ale zrela zena,ktora ovlada problematiku a nevytiahli ju prave zo skoly?ake mam problemy na pohovoroch koli vzhladu atd. a v neposlednom rade,ked tridsiatnicke dvoria 17 rocni mladici 😀

mimina00
2. mar 2015

@sunshineka menila by som 😀

hankm
2. mar 2015

@ivia25 ako vies, ze hovorim z vlastnej skusenosti ;) urcite, ak clovek citi ze zmenu potrebuje a chce, nech sa do nej pusti. cvicit nech jednoznacne zacne, ja uz som zacal, pred tym som vela behal tak to sa nepriberie, skor naopak. a ja mam tak rad, vytrvalostne sporty, beh, korcule, bezky, treking. strava, som tiez zmenil, vsetko mi to namiesal kamarat, doc. telocvikar 🙂 pribrat, upravit to do vhodnej formy a uz iba udrziavat.

hankm
2. mar 2015

@sunshineka Přijmeš moji ruži ? ;)

ivia25
2. mar 2015

@hankm ahoj, prepáč ja som písala lumir 711 pomýlila som sa .Dúfam,že som ťa neurazila 🙂 Želám pekný večer 🙂