Vzťah bol zlý, ale láska zostala

sklamanakanya
12. aug 2015

Ahojte. Chcem sa spýtať....keď bol vzťah zlý, narozprávalo sa veľa zlých vecí, ponižujúcich atď....ale láska zostala, obaja to chceme skúsiť, on sa snaží, chce urobiť čo treba.
Oplatí sa to? Alebo radšej už nie? Môžu parteri ,,rásť" a zmeniť prístup k určitým veciam?

wejti
12. aug 2015

2 krát do tej istej mlaky nestupiš.

katulikle
12. aug 2015

U nas to zatial funguje aj ked neslo len o reci a urazky,trosku viac mi manzel ublizil..ale aj ja som zmenila pristup a je to len o tom ze ak chces tak dokazes...

sissy27
12. aug 2015

@sklamanakanya aká láska? ak niekoho milujem, tak mu nebudem rozprávať zlé veci, ponižovať ho, atď. ... a hlavne ak niekoho milujem, tak sa predsa nemusím snažiť, aby som sa správala tak ako treba, to má byť prirodzené a nie nejaká pretvárka...
človek sa nemení, len sa dokáže dočasne prispôsobiť...

sklamanakanya
autor
12. aug 2015

@sissy27 veď práve.... presne toto ma drží.

ladyblcha
12. aug 2015

@sklamanakanya citala som tvoje diskusie a kasli na to, stale dookola to bude to iste, len sa v takom vztahu zacyklis.

147789laska
12. aug 2015

@sklamanakanya ahoj presne ako pise ladyblcha, postav sa na nohy v ustrety novym vyzvam, zivot sa ti este len zacina na fotke vyzeras dokonalo, si iste snom mnohych tak sa nicoho neboj... co bolo zle bude zle, hruba ciara nie je mozna... si smutna a clovek ma byt vesely

lapalma
12. aug 2015

@sklamanakanya .... hmm...ak je to stále ten istý debilko, ktorý ťa pomenoval diera....tak ten sa nezmení nikdy...
Daj na rady žien a zachovaj si hrdosť, škaredé veci milujúci muž žene nehovorí, skôr si zahryzne do jazyka, aby jej neublížil.
Zdvihni hrdo hlavu a bez mihnuta oka odíď.

sklamanakanya
autor
12. aug 2015

Ide o to ľudia, že ja odchádzam do Anglicka. A on sa snaží hľadať spôsob ako o mňa neprísť. Dosť také...silné no. Chce dať aj výpoveď v práci aby mohol za mnou prísť a aby sme spolu žili tam.... také veľké veci sa nerobia ,,len tak"

apb
12. aug 2015

to je ten co ti povedal, ze spal s inou a ani na teba nemyslel?

sissy27
12. aug 2015

@sklamanakanya nie, také veci sa nerobia "len tak", to dobre hovoríš... také veci sa robia, keď ťa chce mať pod kontrolou, aby si sa nedajboh nemala bez neho dobre... a keď budete spolu tam, ďaleko od rodiny, kamarátov, odkázaní jeden na druhého, tak to bude len horšie... ty sa drž svojich plánov, on pokiaľ veľmi chce ísť do UK tak v poriadku, ale po vlastnej osi - teda nech si tam sám nájde prácu, bývanie a občas sa môžete stretnúť ak budeš mať čas...

milica313
12. aug 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

myslim ze ty vobec nepotrebujes nasu radu, toto je len a len o vas dvoch 😉

sklamanakanya
autor
12. aug 2015

@milica313 Asi máš pravdu. Je to individuálne. Len to no...že on chce fakt chce robiť veľké veci....vždy mi bol verný, len tie jeho hnusné reči....
Asi platí...že pokiaľ obaja chcú, dajú si aj sto šancí.

sklamanakanya
autor
12. aug 2015

@apb Áno....ale boli to len reči. Okolo pravdy to ani nešlo. Dozvedela som sa...
Proste on je hlúpy v tých blbých rečiach....Trepe kraviny len aby si niečo dokázal....30 ročný chlap!

eaka
12. aug 2015

ja som šancu dala.. avšak tak to vyzerá, že zmena nastala len u mňa.. tak som teraz s pupkom sama..

sklamanakanya
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sheldonc
12. aug 2015

@147789laska sen mnohých 😀😀😀😀

apb
12. aug 2015

@sklamanakanya Kedze si uz v mode, ze ho obhajujes, myslim, ze si sa rozhodla

147789laska
12. aug 2015

@sheldonc jasne ze mnohych 🙂) aby kanya mala sebavedomie, aby kanya nemala strach, aby sa odputalaa....

147789laska
12. aug 2015

@sheldonc mila Sheldonc a mozno aj tvoj🙂

sklamanakanya
autor
12. aug 2015

@sheldonc ty zmizni z mojej založenej témy!

sklamanakanya
autor
12. aug 2015

@147789laska si zlatá 😝 fakt zlatá!

147789laska
12. aug 2015

@sklamanakanya ja len velmi chcem aby si bola stastna... a myslim si ze by si mohla byt stastna odputanim sa od zleho vztahu
a inak, som muz 🙂 a dakujem tti velmi 🙂

sklamanakanya
autor
12. aug 2015

@147789laska jéééj prepáč že som ti zamenila pohlavie. Som akosi tak nastavená že sú tu samé ženy tak píšem v tomto rode 🙂 No a čo sa týka môjho šťastia....Ak dám šancu...možem len získať, nie stratiť či? Aj tak odchádzam do UK. Čiže ak on je chlap čo za to stojí, budú sa diať veľké veci

sklamanakanya
autor
12. aug 2015

@147789laska jéééj prepáč že som ti zamenila pohlavie. Som akosi tak nastavená že sú tu samé ženy tak píšem v tomto rode 🙂 No a čo sa týka môjho šťastia....Ak dám šancu...možem len získať, nie stratiť či? Aj tak odchádzam do UK. Čiže ak on je chlap čo za to stojí, budú sa diať veľké veci...

147789laska
12. aug 2015

@sklamanakanya len aby si nebola sklamana, ved ja laske verim a kazdy si zasluzi druhu sancu
si mudra zena sama rozhdnes co urobi a nie je lahke odist a on ked zahodi vsetko co mal na slovensku asi ta ma skutocne rad

sklamanakanya
autor
12. aug 2015

Ja to beriem tak akosi zhovievavo že každý dospeje inokedy. A pokiaľ on dospeje a akosi sa naučí zvládať svoju hubu nevymáchanú, bolo by to skvelé.

147789laska
12. aug 2015

@sklamanakanya a za zmenu pohlavia nevadi 🙂 ved ja viem ze by som tu mozno na MK ani nemal byt, ale tema rodina, deti, manzelstvo nie je len zena a preto mam tuzbu tu byt a zapajat sa

sklamanakanya
autor
12. aug 2015

@147789laska šak práve toto.

147789laska
12. aug 2015

@sklamanakanya takze drzim palceky 🙂
a kedy ides? a preco vlastne?

sklamanakanya
autor
12. aug 2015

@147789laska Mám chuť na zmenu a vždy ma to ťahalo do UK. Byt dávam do prenájmu, kedže s týmto chlapom som sa rozišla tak ma tu v podstate ,,nič" (rodina, kamaráti/tky) nedrží. Chcem tam odísť, pracovať a učiť sa jazyk, spraviť si certifikát, naučiť sa absolútnej samostatnosti... Taká škola života.