Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vzťah s chlapom, ktorý už má dieťa

14. okt 2021

Zapáčil sa mi chlap ktory už ma dieťa, ja mam 21 rokov a on 34 ma 4 ročného syna , skvelé si s chlapom rozumieme len sa bojim pustiť do vztahu ze ma nejako bude obmedzovať kvôli synovi, s jeho ex niesu spolu uz dlhsie a syna si berie k sebe dosť často, ... je dieťa prekážka vo vzťahu? Alebo sa bojim ze jeho ex bude robit problemy...AKÝ ste mali vztah s chlapom ktory uz mal dieťa?

elizabet173
15. okt 2021

@stanulienkat čiastočne s tebou súhlasím, napriek tomu si myslím, že vzťah bude viac vyvážený, ak si nájde slobodná, bezdetná slobodného bezdetného a rozvedený s dieťaťom rozvedenú s dieťaťom- Ten 34 ročný má už niečo za sebou, trošku to zaváňa tým, že ľahšie zblbne 21 ročnú, ktorá ešte nemá také skúsenosti. Predsa len vzťah s tridsiatničkou s dieťaťom by bol pre neho zložitejší, ale v konečnom dôsledku vyvážený. Aj finančne mi to príde férovejšie, zo spoločného idú prostriedky na dieťa ženy, aj výživné a darčeky na dieťa muža. Jasné, že nie je vždy všetko v živote 1:1, ale ako 21 ročnú slobodnú by ma v živote nenapadlo namotať sa do 34 ročného s dieťaťom