Vzťah s výrazne starším mužom- 20 a 42

betty_image
28. feb 2021

Ahojte baby,

chcela by som sa spýtať na Váš názor, kedže predpokladám, že ste tu staršie a vo vzťahoch skúsenejšie. Mám 20 rokov a mám priateľa, ktorý má 42 rokov. Je to rozvedený muž, bývalý vzťah má vysporiadaný riadne, čiže nejde o žiadneho zadaného či ženatého muža.
Dali sme sa dokopy len nedávno, je ku mne milý, láskavý, vymýšľa nám program, dovolenky, výlety, je mi s ním príjemne, sú to pekné chvíle, ale ja mám pocit, že to nie je láska, ozajstné zaľúbenie, aké by to malo byť. Predtým som vzťahy nemala, len známosti, nikdy nie vzťah ako taký, čiže tam som vedela, že tých chalanov nemilujem, ale teraz mám zmiešané pocity.
Ako vy cítite, že je to láska a dotyčného človeka skutočne milujete?
A myslíte, že tie zmiešané pocity môžu byť kvôli tomu, lebo priateľ je výrazne starší?

Ďakujem za Vaše názory.

Prajem Vám pekný víkend.

natyreggae
2. mar 2021

@maximilie opať súhlasím s tebou🤗🙏

mamusa34
2. mar 2021

Fuj .budeš mať 30 on 50 🤮budeš mať 40 on 60 preboha

betty_image
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
betty_image
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
unicornlady
2. mar 2021

veď logicky sme tu tak vyhodnotili, že ak sa pýtaš na vzťah, tak plánuješ spoločnú budúcnosť toho vzťahu, načo inak by ľudia do vzťahu išli, ak nie naozaj z lásky a s plánom, aby to dlhodobo vydržalo

a k tým knihám, nie, láska nie je niečo také, ako je v knihách
láska nemá byť búrlivý oceán, ale skôr kľudný prístav, kam sa rada vždy vrátiš, lebo to je to "tvoje"

betty_image
autor
2. mar 2021

@unicornlady áno, ale to neznamená hneď manželstvo a deti. 🙂

unicornlady
2. mar 2021

aj keď niektorí ľudia majú prístup, ako kedysi spolužiak, že kupuje darček "budúcej bývalej" , budúca-lebo ešte spolu nechodia, a bývalá-lebo spolu nezostanú

ivanka12311
2. mar 2021

@maximilie prosím neoznačuj ma nemienim sa s ďalšou soplaňou baviť vôbec zahadzovat čo sa hrá na dospelú ale ňou nie je🙏😃 ukáž mi jeden príklad čo je taká 20tka skúsená životom samostatná zodpovedná pracujúca🙏!!!!!!!!

ivanka12311
2. mar 2021

@maximilie moja ešte jedna vec mňa sa nemusíš pýtať čo som dokázala v živote okrem tých pôrodov živote viac ako ty ;) mám svoje bývanie auto, prácu.Ty čo si dokázala? okrem toho že lipneš na starom chujovi a necháš sa ním vydržiavat?

maximilie
2. mar 2021

@ivanka12311 booze ty si zjav 😅
Nerob hanbu svojej dcére. Mas tu jej foto.
Veľmi nerada urazam, resp. Nerobím to vôbec. Ale musím konštatovať, že ty si ukážkový príklad primitívnej zeny
Vďaka bohu ze osobne takú osobu nepoznam

mamusa34
2. mar 2021

@betty_image ty tak ja neviem či ho chces len dočasne 😂proste ..viem o jednom pare .ona má cca okolo 35a on okolo 60maju syna ..ona starého"nepotrebuje..cvičí venuje sa sebe ..proste no takí vzťah opicia láska . Daj peniaze . Ale trtkat budem inde

ivanka12311
2. mar 2021

@maximilie prečo by som mala robiť svojej dcére hanbu? kvôli tomu že som samostatná zabezpečena? Jedinu hanbu si tu robíš tak ty že sa nechavas vydržiavat starým chujom a nevieš si nájsť seberovneho🤦?! prosím neoznačuj ma nemienim sa baviť zo soplaňou ktorá má prázdninky a ktorá sa hrá na dospelú🙋

ckocka
2. mar 2021

@ivanka12311 Prečo ťa to tak strašne vytáča?

maximilie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivanka12311
2. mar 2021

Nereagujem viac ako som vyššie písala myslím si o tom svoje😃🙋 🙏

ledgerka
2. mar 2021

@betty_image ahoj, ja som v 20ke tiez chodila so 45 rocnym. Viem povedat ze nebola ziadna laska, len zvedavost. Taky muz sa sprava inak ako rovesnici. Tiez sme chodili na lyzovacky a vylety a bolo nam super. Ale mne po pol roku doslo ze s nim urcite kvoli veku nechcem budovat dlhodoby vztah a radsej chcem pri sebe niekoho vekovo blizsie. Obaja sme boli so zivotnymi prioritami uplne niekde inde. Ja som si ani nevedela predstavit ze o nom niekomu poviem. Teraz ked si na to spomeniem tak je mi trochu na grc :D Mozno tiez po case prides na to iste. Moj manzel je odomna o 5 rokov starsi a tak je to super.

maximilie
2. mar 2021

@ivanka12311 napodobne

ivanka12311
2. mar 2021

👌👍

alexk12
2. mar 2021

@betty_image on už asi deti nebude chcieť mať predpokladám keďže už má syna

betty_image
autor
Autor odpoveď zmazal