Zamotané partnerské vzťahy

nikca_
3. mar 2019

Ahoj 😇 chcela by som položiť otázku a bola by som veľmi rada za nejaké rady. Mám skoro 19 rokov a viac ako dvojročný vzťah ( sme spolu od mojich 16 a jeho 18). Keď sme spolu začali chodiť, bolo všetko také teenegerske, milé, šialené, zamilované, no posledné dva mesiace to z mojej strany ochladlo, už sme sa aj na 2 týždne rozišli, robila som to ja. Bola som šťastná, chodila som si voľne všade a aj mi to vyhovovalo. No po čase keď mi stále písal, prišlo mi to aj ľúto že som to spravila a chýbal mi. No keď sme teraz spolu dva týždne zase mi chodí po rozume iný chlapec ktorý sa mi páči dlhšie a pred nedávnom sa rozišiel s frajerkou kvôli mne. Je mi nanič, trápim sa a rozmýšľam stále nad tým, chce sa mi plakať preto, lebo neviem čo urobiť. Mam pocit že moje srdce chce patriť jemu, nom stale cíti ľútosť alebo čo to je, voči tomu vzťahu dlhému. Preto sa pýtam, zažil niekto niečo také? Čo urobiť ? 😮😮

pininka
3. mar 2019

Sama si si odpovedala, keď už ste sa raz rozišli tak kvôli niečomu to bolo, podľa mňa by si to tomu svojmu mala povedať narovinu, že už to nieje ono a bude lepšie keď nebudete spolu. Je to veľmi skoro aby si sa teraz pretvarovala a robila kompromisy. Ste mladí, užívajte si život a keď príde ten pravý vážny vzťah tak to uvidíš.

jamimka
3. mar 2019

Moja rada je taka, ze rozid sa s tým, s ktorym si teraz a prajem mu, nech si najde frajerku, ktora pri nom nebude mysliet na ineho... A tebe prajem, aby si v tom druhom nasla, co ti pri prvom chybalo. Si este mlada, vztahy este budu.

lindusss2016
3. mar 2019

Dva roky nie je dlhy vztah 🙂 to len vo vasom veku a tak je to spravne. Zamilovanost opadla, laska neostala, chodte obaja dalej vlastnou cestou. Zjavne si este potrebujes uzivat, co je tiez v poriadku. Podla mna je hlupost v tomto veku hladat trvaly a vazny vztah

mirkava
3. mar 2019

@nikca_ krásne 😉. Máš 19, ak ho nechceš tak choď od neho. Máš tolko času na vážne vzťahy. Choď von s babami a nerieš. Vyskušaj čo život ponúka, ale v takwj rozumnej miere 😉🤗

nikca_
autor
3. mar 2019

@mirkava ďakujem krásne za podporu a radu 😮