Zhoršujúci sa vzťah s manželom.

spirala1983
7. júl 2019

dobry vecer,

nechcem sa rozpisovat,nasla som tento web,vraj sa tu diskutuje a radi...prosim,poradte.nie som typ,ktory riesi svoje veci na nete,ale som na to sama....
som uplne na dne z manzela...v skratke...som zla,skareda,tucna,hlupa...hovorim hovadiny,robim hovadiny,varim hovadiny...roky pocuvam ako hlupnem,aka som neznesitelna,ake mam otrasne nohy,ze sa za mna hanbi,na dovolenke trpnem v plavkach,pricom nie som vobec tucna,som v poho.nechcem rozpisovat viac, proste cele zle...kto by chcel detajly a poradit,mozem v sprave,pripadne poradte,co dalej ked nie ste pre muza dost dobra,nie je stastny,naladovy,ked sa rano budite a bojite ci nebude nervozny,ked si vas prestane muz vazit....citim sa velmi zle...zaslo to este dalej,ale nechcem takto.

najhorsie je,ze uz nevladzem,nechcem a asi uz ani nemozem zahranovat nieco co nejde...som apaticka...citim ulavu ked nie je doma,a nervozitu ked pride z prace,krce v bruchu...som klbko nervov...nie som genialna ani bez chyby...ale toto si nezasluzim...

emein
12. júl 2019

Odísť preč začať od znovu a hlavne zmeniť myslenie všetko je v hlave nikdy nemôžeš sama o sebe hovoriť som tučná som hlúpa a ďalšie veci .....nie niesi!!! Všetko je v hlave ale chápem zlý partner zlá atmosféra ale všetko na Tom robí zmýšľanie v hlave ....toľko je tučných žien a neviem akých ale nikdy o sebe tak nevrav ublizujes sama sebe a trápiš sa o to viac 🙂 viem o čom píšem . Všetko je v hlave a muži ktorý si nevážia ženy také aké sú a ešte ich viacej deptaju z výzoru a neviem z čoho ešte si asi musia kompenzovať svoje nedostatky ;)

karolinakr
15. júl 2019

Ja som mala takeho svagra, ktory ma v 17ke zhadzoval, urazal, ponizoval, presviedcsl aka som neschopna.Ja som sama o sebe pochybovala, len som sa nevedela branit.Po rokoch sa mi to rozlezalo v hlave a keby teraz mi toto povedal taku facku mu dam, ze mu hlava vyleti von oknom.Tvoj muz trpi komplexom menejcennosti a jemu vyhovuje, ze sa moze na tebe odbavovat.Nech by si schudla a dosiahla akekolvek uspechy v praci vzdy bude na tebe to zle vidiet . Toto nie je konstruktivna kritiika v snahe pomoct ale deptanie.Na hrubu dieru hruba zaplata.Tym ze si ticho nic nevyriesis.Ako prve by som mu povedala, ze je hajzel najvyssieho stupna a ako druhe si zacala hladat novy podnajom a cim dalej prec od neho.....

eva8
15. júl 2019

Uplne ta chapem. Tiez mi bolo zle, ked som pocula vytah na chodbe, ze uz prichadza domov....