Žiadosť o rozvod a všetko okolo toho. Prosím poraďte

kamajka
11. feb 2008

Ahojte,

ak niekto viete poradit, prosim poradte.
Som vydata takmer 3 roky, mame dve deti, 4rocnu dcerku a 19 mesacneho chlapceka.
Manzel pracuje mimo bydliska, chodi domov zriedka. Velmi sme sa odcudzili, vo vztahu bola aj nevera, snažim sa to stale držat pokope aspon kvoli detom, no čim viac sa snažim, tym väčšie h.. som pre neho... A tak važne uvažujem o tom, že už nechcem takto žit.. Neustale ma komanduje a ponižuje, chce mat zo mna cvicenu opicu, vo vychove tiež nie sme jednotni, no proste katastrofa je to, o dceru v poslednom case nejavi zaujem vobec, len so synom sa mazná a ju stale odstrča, nechce ju pocuvat a vidim, že mu vadí. Furt ma daky problem a rozpravat sa so mnou nechce, lebo vraj trepem.

Prosim poradte všetko okolo rozvodu a aj ako by mala vyzerat žiadost v takomto pripade ako je nas a nejake poplatky a podobne veci... Už toho mam plne zuby, a stale sa to len stupnuje. Cim som lepšia, tym je všetko horšie.

Dakujem velmi pekne za každu radu a skusenost.

hela36
23. feb 2009

kurna ja som v soku !!!!!!kto tu prehral byt????no ja by som asi uz sedela v leopoldove

hela36
23. feb 2009

aj tento ma dlzoby z kadejakych nebankoviek ale na chlast ma stale!!!!!!!!!!!!!!!!

linda77
23. feb 2009

no vidíš a to ešte nie je všetko, keď mi po nociach vyklopkávali nejaký grázli a chceli peniaze, no otec vyronal len aby rodina netrpela, no peniaze niesu všetko, trpeli sme aj tak 😖

batika
23. feb 2009

ja som dnes bola na prechádzke a na ulici kde býva svokra sú tri herne, z toho v dvoch boli donedávna obchody, a je to ulica asi 200 metrov dlhá, skoro som infarkt dostala

linda77
23. feb 2009

batika deti už spia, hela neodpovedala si máš 36

batika
23. feb 2009

len aktak sa nám stratila

linda77
23. feb 2009

to ano

hela36
23. feb 2009

to je biznis co?????, herne krcmy u nas kde boli dlhe roky jasle je teraz herna s krcmou!!!!

hela36
23. feb 2009

a ty mas 77????hi hi
😎

linda77
23. feb 2009

hihi nie 29, o dva týždne 😎

hela36
23. feb 2009

este nie!!!!v matci!!!!!!!!! 😠 😝

linda77
23. feb 2009

hej

aktak4
23. feb 2009

prepacte,trosku som odbehla na skype 😉 mna ide tiez porazit z tych herni,co rastu ako huby po dazdy! 😠 a z nebankoviek este viac,vsak oni idu po takychto zavislakoch..a potom na to doplacaju ich manzelky-lebo vsak bsm,vsetko co si nadobudla v manzelstve je spolocne aj dlhy..len nechapem,ako mozu byt,ked som o nich nevies! mozes sa s nim potom sudit,ale kto ma na to nervy?! sme predali ten byt a aj z mojej polovice sa musela vyplacat pozicka od iste nebankovky,a ked sa im to vyplatilo,poslali mu list,ze si moze poziadat o novu pozicku!!!som k tomu listu prisla len nahodou,ked som vypratavala byt,tak to mal hodone na stole..chapete baby,oni to pozicku uz riesili cez exekutora a teda vedeli,ze nespolahlivy klient a ked to vyplatila realitka tak odrazu mu nukaju dalsiu?

hela36
23. feb 2009

to malo byt v marci 😵

aktak4
23. feb 2009

linda a ja som myslela,ze si 77-cka ako ja 😎

hela36
23. feb 2009

presne z takychto pakov oni ziju 😠

linda77
23. feb 2009

viem hihi, aktak mne sa to stalo tiež dokonca som tam zavolala, že či to myslia vážne a mysleli

linda77
23. feb 2009

no vidíš nie v 20 som sa vydávala a v 30 sa zozvediem

aktak4
23. feb 2009

a moji este nespia!ale to je u nas bezne 😉 kazdy den to chcem zmenit a kazdy den to takto dopadne 😀

aktak4
23. feb 2009

to ja len tak,som si ufala,ze aha rovesnicka 😉

batika
23. feb 2009

baby ja mám v marci 30
aktak šak zacítili dobrú korisť, čo že neplati, veď oni z toho vytĺču na úrokoch viac, my máme jednu dosť vysokú a končí tento rok, vlastne ešte ani neskončila a už nám banka bez dokladovania prijmu núkala novú, takže už aj banky idú tak po klientoch

hela36
23. feb 2009

toto bol jeden z inych dovodov preco som dala ziadost uz som nechcela mat s nim nic spolocne ale vobec nic 🙄

linda77
23. feb 2009

batika ja mám 7 a ty, možno to spolu vyrtuálne oslávime, dievčatá ste pozvané 😀

linda77
23. feb 2009

ako vyzeráte ste hnedovlasky, blondíni, krátke, dlhé vlasy hm

linda77
23. feb 2009

kde ste

aktak4
23. feb 2009

ak si aj zobral dalsiu-co silne pochybujem-lebo uz je cca 4 mesiace nezamestnany,tak mne to uz moze byt jedno,kedze mame aspon to rozdelenia bsm za trvania manzelsva,tym padom uz za taketo ciny nemam zodpovednost(financnu) teda tak mi to povedali studovanejsi ludia.ale este tento rozvod dotiahnut..ale zajtra to asi nebude..

linda77
23. feb 2009

zajtra ti budem držať palce, potom popíšeš, ako bolo ☹

hela36
23. feb 2009

baby este kecame 😉 aby som vedela este musim ist so psom von 🙂

hela36
23. feb 2009

aktak tak sa zajtra drz a ked budes chciet tak sa ohlas 😅

aktak4
23. feb 2009

ja uz idem spat,zajtra ma caka tazky boj..vecer popisem,pohladkaj psika 😉 pa vsetky