Žiadosť o rozvod a všetko okolo toho. Prosím poraďte

kamajka
11. feb 2008

Ahojte,

ak niekto viete poradit, prosim poradte.
Som vydata takmer 3 roky, mame dve deti, 4rocnu dcerku a 19 mesacneho chlapceka.
Manzel pracuje mimo bydliska, chodi domov zriedka. Velmi sme sa odcudzili, vo vztahu bola aj nevera, snažim sa to stale držat pokope aspon kvoli detom, no čim viac sa snažim, tym väčšie h.. som pre neho... A tak važne uvažujem o tom, že už nechcem takto žit.. Neustale ma komanduje a ponižuje, chce mat zo mna cvicenu opicu, vo vychove tiež nie sme jednotni, no proste katastrofa je to, o dceru v poslednom case nejavi zaujem vobec, len so synom sa mazná a ju stale odstrča, nechce ju pocuvat a vidim, že mu vadí. Furt ma daky problem a rozpravat sa so mnou nechce, lebo vraj trepem.

Prosim poradte všetko okolo rozvodu a aj ako by mala vyzerat žiadost v takomto pripade ako je nas a nejake poplatky a podobne veci... Už toho mam plne zuby, a stale sa to len stupnuje. Cim som lepšia, tym je všetko horšie.

Dakujem velmi pekne za každu radu a skusenost.

hela36
23. feb 2009

tak cavte balim idem sa vyvencit 😀 a rano makat majte sa vsetky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

batika
23. feb 2009

jej aktak tak to ti držim palčeky, možno to budeš mať za sebou

linda77
23. feb 2009

ok idem aj ja , myslím zajtra na teba aktak 😀

linda77
23. feb 2009

cez deň sa kuknem či tu niekto bude papa dobrú noc

batika
23. feb 2009

ahojte, aj ja padám ťahám nočnú 😀

damiana21
24. feb 2009

ahojte baby..pridávam sa do vašej temy...mňa tiež čaká rozvod...mám troch chalanov, najmladší má 7mesiacov

linda77
24. feb 2009

čaute baby, ako aktak ako si dopadla??? dúfam, že dobre. Neviem či budem môcť byť večer tu, neviem či bude doma, no každopádne sem aspoň nakuknem. Inek aktak, že ty máš meniny 25. nov hm 😀

hela36
24. feb 2009

cavte kukucky 😀 😝 teraz som prisla z arbaitu vcera som pozabudla dnes idem do kina s kamoskou 😵davaju u nas Pokoj v dusi! tak ideme za kulturov takze tu nebudem mozno okolo plus minus 22:00 nakuknem a si vas precitam.aktak mas toho na dnes asi dost!!!!!co???? emocie vybicovane na maximum !!!!!!!!!! ja sa sem kuknem ci tu iekto bude este kym pojdem prec okolo 18:00 tak zatial pa pa 😀 😝 😵 dnes bol DEN BLBEC 😅 😝

batika
24. feb 2009

ahojte, aktak čo nové? Ako to dopadlo?
damiana vitaj, môj mladší syn mal teraz rok, takže ťa viem pochopiť aké je to ťažké rozvádzať sa s takým malým bábom. Ja som ešte na materskej a ty? Papiere na rozvod si už podala, alebo sa ešte len rozhoduješ?
Ten môj nakoniec včera neprišiel ani domov, tak bol nakoniec pokoj, len od 1 ráno ma bombarduje sms-kami, najprv aká som ku.. a potom že on to chce ešte všetko napraviť, len škoda, že ja už nechcem

aktak4
24. feb 2009

ahojte vsetky, tak som to dnes prezila,ale som si myslela,ze to uz bude lahsie ist na sud,ale veru nie,zaludok sa scvrkol,nervy pracovali a tak ako predpokladala kuratorka nas pani sudkyna odrocila,ze teda pockame na spravu sudnej znalkyne z odboru pedopsychologie.,asi som to nepisala,ale tam ideme buduci stvrtok..takze najblissi mesiac este rozvedena nebudem 😖 ale aj tak sme boli v sudnej sieni od 14,15h do 15h,pytala sa sudkyna aj na to preco sme nenavstivili tu poradnu-ja som povedala,ze ja uz nemam zaujem riesit nase manzelstvo,ale len deti a manzel ani nevedel,ze co sa ho pyta,tu oblaku asi ani neotvoril..a potom citala hodnotenie na starsieho syna zo skoly-to si dala vyziadat-a to bolo tak fajn pocuvat,ze aky je sikovny,slusny a spolahlivy... 😉 aj ked mne doma robi take prieky..a este sa sudkyna pytala manzela,ze ci mu nevadi,ze deti by mali vyrastat od seba,ze sa im narusa surodenecky vztah..na to jej povedal,ze vadi,ale on aj napriek tomu chce mat starsieho vo svojej starostlivosti.a este jej povedal,ze navrhuje aby starsieho syna zavolala na nasledujuce pojednavanie vypovedat! vtedy som ledva zalapala po dychu..on sa vyziva v tom vystavovat to dieta-pre mna je 12 rocny este dieta-takymto stresom ako sud.,jemu nestacilo,ze chlapec bol pritomny pri vystahovanani z bytu..som pisala predtym..
ale sudkyna na to povedala,ze pravdepodobne jej bude stacit vyjadrenie tej sudnej znalkyne,tak dufam..
linda dobre si trafila,ale nebolo to velmi tazke 😀 este vecer napisem,teraz sa idem dat trosku dokopy,lebo som si trosku pospala,som po sude isla pre maleho do skolky a sli sme sa trosku sankovat,pokial sa to neroztopi,to mi tak fajn padlo,on je taky vesely chlapcek,este nezatazeny situaciou ako chudak starsi,toho sa to ovela viac dotyka..predsa len sme dost dlho zili ako normalna rodina..
som sa rozpisala,gram.chyby su neumyselne 😀 😝

jeannie
24. feb 2009

ahojte... máš pradu aktak naozaj sú robení cez kopirák.... aj môj všetko hadže, hučí, reve...nemohla som písať večer lebo šmíroval, hela36 a batika nedalo sa písať tak som len dnes čítala čo ste mi písali....linda77 môj problém je môj muž neohrabanec...neviem či budem vedieť odpisovať ale sledujem, ak sa bude dať tak napíšem... Ďakujem, že ste ma včera privítali potešilo ma to veľmi.... 🙂

jeannie
24. feb 2009

Som si myslela, že budem mať dokonalý život, ale nie... to som si ani predstaviť nevedela, aký sú hnusáci všetci muži.... nemám chuť ani žiť, niekedy mám také depky, že to ani nie je normálne....ale čo to moje chúďa malé jemu určite nechcem nechať

jeannie
24. feb 2009

keď som čítala čo ste si niektoré prežili, až mám strach si predstaviť náš rozvod.... 😔

batika
24. feb 2009

ahojte, aktak to je fajn, že nebudú predvolávať syna, to by bolo asi pre neho ťažké. A ten tvoj manžel to je teda fakt číslo, veď je to psychické týranie, že takto syna manipuluje ☹
jeannie aké máš malé bábo? neviem, už som sa ťa pýtala, či si podávala na rozvod alebo to ešte len plánuješ? Asi žijete spolu, tak ako aj my, a to ti teda poviem, je to o nervy, hlavne od vtedy, čo zistil ,že som podala na rozvod.
No a ja som dnes tiež šmírovaná, teraz sa kúpe tak som si to tu prečítala, ale písať asi nebudem zajtra vás dočítam, naschvál si sadne do obývačky hoci má telku aj v druhej izbe 😠

jeannie
24. feb 2009

batika nemám bábo mám už veľkú 7. ročnú slečnu..... nepodávala som o rozvod, len o tom premýšľam.... zatiaľ žijeme spolu....máš pravdu, že je to o nervy, to sú nervy zo železa...hrôza taký život, keď ťa niekto stále špehuje, ako mňa....

hela36
24. feb 2009

cavte babenky 😉 je neskoro teraz som prisla z kina 😅 aktak ani neviem co by som ti povzbudive povedala!!!!!!!!!ako keby som to mala pred ocami!!!!!!!!bola si sama alebo s pravn.podporou???????deti !!!!!!!!by sa do toho tahat nemali!!!!!!!!!!!!aj ked su zamontovane vzdy nejakou formou!!!!!!mne ta starsia to mala vtedy 15rokov chcela ist proti nemu ale ja som nechcela!!!!!!!!!chcela nech to je za nami!!!!!!mne je to tak luto ☹ ☹ toto by nemali citat baby ktore este len rozm.nad rozvodom!!!!!!!!to im zobere a tu poslednu a jedinu chut to spravit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!babenky ja sa zajtra ohlasim teraz aj tak kecam sama so sebou ale som na vas myslela!!!!!!!!!!!jeannie vitaj v klube!!!!!!!!!!pokecame 😀 😝 nemas chut zit? to uz nevrav daj sa dokopy vzdy vinde slnko je to blbe ale si povedz ze moze byt aj horsie!!vzdy sa da odrazyt od niecoho ked to bude aj dno na samom dne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😉

damiana21
25. feb 2009

ahojte..včera som nestíhala prísť s Vami pokecať...ja robím na živnosť účtovníctvo a je obdobie DP,tak a ni neviemčo je to pomaly spánok....
skúsim napísať v skratke niečo o sebe a o mojom rozvode....mám 33r a troch chalanov,ale to som už písala...je to moje druhé manželstvo,čiže aj druhý rozvod...sme spolu boli 7rokov necelých....preskákala som si s ním veľa, 4roky pil,až to muselo zájsť do extrémov,aby si uvedomil,že tak sa existovať nedá...teraz je abstinent a mám pocit,že je to horšie a horšie...stále mi nadáva do ku..a pi...vrieska,ziape, nemôžem si dovoliť nič mu vytknúť,nebodaj sa sťažovať,lebo je hned oheň na streche...pred 2rokmi si narazil milenku,a ked som na to prišla, tak nie on je vinný, ale ja,že som to zistila 😝 😝 😝 ...pre neho je nevera,ako mi vysvetli....napiť sa s cudzieho pohára, svet sa nezrútil a život ide ďalej 😠 😠 ..neviem, či existuje vôbec niečo, čoby s ním pohlo..v kuise vysedáva na nete, ked niečo náhodou doma spravil..tak aby som bola nekonečne vďačná....po poslednej hádke..teda..ono to ani nebola hádka, nevhodne položená otázka..ako hopvorí to vyvrcholilo..zbalil si švestky a odišiel..ale v kuse mi cez emaily nadáva uráža a mňa obviňuje z rozpadu manželstva, lebo keby som sa ináč chovala a nežila mimo relaitu..../tým narážal že každý podvádza a nadáva/...dohodli sme sa na rozvode..len ako už poznám..našu dohodu minmálne 10x zmení....neviem,ako dopadnem s bytom,lebo by som ho musela vyplatiť z tej polky,čo nieje zaťažená hypotékou..

jeannie
25. feb 2009

ahojte.... hela36 dobre môžeme si popísať ináč vám kto čítate prajem pekný dník.....

hela36
25. feb 2009

cavte dievky 😀 ptripojm sa neskor teraz si ide dcera nieco robit na PC do skoli tak ma vyhadzuje tu od toho ☹ jeannie a damiana cavte 🙂 damiana ty si asi tiez taky magnet na tych spravnych chlapov!!!??? uz keby som mala rozm.nad druhym manzelstvom tak riadne riadne aj to neviem ci 😅 potom zase od zaciatku riesit situaciu!!!!!!!!aktak mas sa ?????????u nas zatial nic nove este mu asi neprisiel papier od pravnicky ked pride ako velka voda tak to budem hadam registrovat!!!!!!!tak zatial

batika
25. feb 2009

ahojte, damiana, to je fajn, že aspoň odišiel, ja s ním žijem v jednom byte, je to o nervy 😠
Asi ste čítali, náš pokec pred tým, ale ak nie, tak ja som podala na rozvod pre 3 mesiacmi, zatiaľ mi nič neprišlo, tak čakám 😒 a rozvádzam sa kvôli alkoholu, automaty, a chorobná žiarlivosť. Mám dvoch synov a mladší mal teraz rok.
Ale mám novinku, nejaká baba napísala na číslo môjho syna, je registrované na manžela, že vraj jej dal zlé číslo, preto sa mu nemôže dovolať, ale našťastie si ho ona zistila sama. Len škoda,že ho nemal on ale bol doma. Hneď som na to číslo volala, a slečna zložila. dúfam že si niekoho našiel a mne dá konečne pokoj 😠

aktak4
25. feb 2009

ahojte,damiana vitaj tiez! som tu uz vecer nebola,musela som si tak pre seba analyzovat vcerajsok..inak dakujem,ze ste na mna tak vsetky mysleli,to pomaha 🙂 aj ja na vas tak budem,ked bude treba!
hela36 bola som vcera na sude sama,som zavolala v pondelok pravnikovi,ze nemusi tam so mnou chodit,ale ostava aj nadalej ma zastupovat,na bud.pojednavanie,ktore uz dufam bude konecne urcite posledne..lebo fakt som prepokladala,ze nas odroci..a aj to tak bolo.
batika-teda fakt novinka,len ci to nebola len taka baba,s ktorou parkrat bol a naschval jej dal zle cislo a ona ho teraz uhana.,ved vies,ze ked mna vyhladala muzova priatelka-teda byvala,kedze aj u nej sa zadlzil,tak som jej vdacne dala jeho cislo 😝 takze neskusis poslat babenke manzelovo cislo? 😉 ale asi blby napad,kedze este spolu byvate,nakoniec by zas vynadal tebe..asi je to aj nebezpecne,drazdit tigra..ja som uz v tom obdobi s manzelom nebyvala,ale aj tak mi vynadal kvoli tomu a aj ma chcel udat..
hela36 aky bol film?aj ja chcem ist,pesnicka z neho sa mi veeelmi paci,vsak mam z nej aj citat v pase 😉

aktak4
25. feb 2009

som pri tom pravnikovi chcela napisat,ze urcite pojde na posledne pojednavanie 😀

linda77
25. feb 2009

čaute babulky, aktak muselo to byť strašné, ja by som sa od stresu asi zosipala. Ahoj damiana vitaj, aj keď nie je bohvie čo výtať ta tu. Hela aký bol film, aj ja som strašne chcela isť, ale nestihla som to, no počkám si na DVD- čko. 😀. U nás nič nové, je doma už druhý deň neviem prečo, ale strašne mi to vadí. Veď uvidíme dokedy. Večer som nemohla síce spal, ale neriskovala som. Neviem či zostane dnes doma, ak nie určite sa večer zastavím. Zatiaľ papa

aktak4
25. feb 2009

ahoj linda77,dufam baby ze po deviatej zas dame pokec,ok? 😉 ák teda budete moct,v tomto mam vyhodu,ze ho nemam za chrbtom ako vy..tak ak budete moct,tesim sa,ak nie popisem si aj sama 😀

aktak4
25. feb 2009

baby tak popiseme?

batika
25. feb 2009

ahojte, aj ja som tu
Poviem ti teda aktak ty si z nás v najlepšej situácií, lebo už s ním nemusíš žiť 😀 Hoci jasne priznávam, že si si vytrpela dosť.
Tak ale dúfam že fakt do tretice už ti to vyjde a potom sa tu prihlásiš že super som rozvedená 😀
Ja som bola taká hlúpa, že som na to číslo hneď volala, zdvihla žena a keď som sa opýtala na tú sms, tak zložilal, asi som to mala nejako zahrať a zistiť kto to je. Ale aj tak, je mi to jedno, bodaj by to bola jeho milenka, aspoň by sa potom možno chcel skôr rozviesť 😀

hela36
25. feb 2009

cavtae babenky 😉 neviem ste tam niekto????film bol celkom fajn !to vies kazdy by mal na to iny nazor !!mne sa pacil!ale ho treby vydiet !!!inac cista slov.realita cely film sa fajcilo a pilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!aktak fajn ze si to zvladla aj sama 😀 ja som sa radsej spolahla asi som mala vacsi strach 😅 ja som si tiez hovorila ze keby niekoho mal tak by mi aspon dal pokoj ale neviem aj to ja pre niekoho parada doma na niekoho utocit nadavat a niekde sa vyplackat ako mu je ublizovane!!!!!!!!!!!!

batika
25. feb 2009

hela to je fakt, niekomu sa hodí aj taký dvojaký život, doma nadávať, gániť na niekoho, a vonku byť perfektný dokonalý, ktorému sa ubližuje, možno by aj tak robil prieky len aby mne ublížil

aktak4
25. feb 2009

nik tu nie je? ☹

aktak4
25. feb 2009

jaj sorry