Žiadosť o rozvod a všetko okolo toho. Prosím poraďte

kamajka
11. feb 2008

Ahojte,

ak niekto viete poradit, prosim poradte.
Som vydata takmer 3 roky, mame dve deti, 4rocnu dcerku a 19 mesacneho chlapceka.
Manzel pracuje mimo bydliska, chodi domov zriedka. Velmi sme sa odcudzili, vo vztahu bola aj nevera, snažim sa to stale držat pokope aspon kvoli detom, no čim viac sa snažim, tym väčšie h.. som pre neho... A tak važne uvažujem o tom, že už nechcem takto žit.. Neustale ma komanduje a ponižuje, chce mat zo mna cvicenu opicu, vo vychove tiež nie sme jednotni, no proste katastrofa je to, o dceru v poslednom case nejavi zaujem vobec, len so synom sa mazná a ju stale odstrča, nechce ju pocuvat a vidim, že mu vadí. Furt ma daky problem a rozpravat sa so mnou nechce, lebo vraj trepem.

Prosim poradte všetko okolo rozvodu a aj ako by mala vyzerat žiadost v takomto pripade ako je nas a nejake poplatky a podobne veci... Už toho mam plne zuby, a stale sa to len stupnuje. Cim som lepšia, tym je všetko horšie.

Dakujem velmi pekne za každu radu a skusenost.

hela36
23. feb 2009

som rada ze som to neprepiskla 😅 tak sa dnes drz 😒 aj ja budem mat husto ked mu dojdu papiere tento tyzden 😀 urcite si ani on neodpusti zas budem mat tytuli!!!!!tak sa maj idem na kavu ku kamoske budem tu aj vecer!!!!!!!!!!AHOJ MAJ SA 😅 😵

aktak4
23. feb 2009

ahojte baby,teraz nemozem pisat,mlady mi je za chrbtom 😉 ale vecer okolo deviatej somtu ako na koni,aby som sa s Vami moralne povzbudila pred tym mojim zajtrajskom 😖 tak dufam,ze tu niektora budete.

linda77
23. feb 2009

čaute aktak, hela, batika ja som normálne rada, že Vás mám, často sa mimo práce ani nemám s kým porozprávať. Ja som ťa Hela uraziť nechcela, to s tým právnikom. Keď ho budem potrebovať, tak si ho zoženiem aj ja aj keby som si mala požičať a splácať to do konca života. Len nech z mojich detí nevyrastie človek ako je on. Teraz, keď chodím do práce zarobím slušné peniaze, ale aj tak mi niekedy nestačí. On mi sem tam dá nejaké peniaze, ale inak platím sama skoro všetko. Každý deň si musím tak dobre schovať peniaze a kartu, že mám niekedy problém ju nájsť sama hihi 😀 . Vlastne až teraz, keď pracujem sme na tom s deťmi fajn, pamätám si časi, keď povedal, že ide niečo zaplatiť alebo kúpiť potraviny a my sme boli bez zaplatených účtov a bez jedla. Ale prežili sme. Tak teraz len schovávam a schovávam, ešte aj synove našetrené peniažky. Je to hnus. Batika moji rodičia vedia, že sú problémy a tak, oni mi vždy hovorili, že príd domov a podobne, len keď mne sa moc vracať nechce. No ale prednejšie sú deti a keby som aj tu zostala, nezbavím sa ho ai nikdy. Takže okolo 21 00 tu budem aj ja, len deti budem musieť preniesť asi do mojej postele, počítač mám totiž v ,detskej izbe, zatial papa asi som sa rozpisala hm,

linda77
23. feb 2009

ešte čosi, normálne si otvorím večer vínko, šup šup do písania

batika
23. feb 2009

baby znie to super, ako pokec niekde pri vínku 😵 len neviem či sa k vám pridám, ako som písala, poslal mi pár výhražných sms, takže neviem ako tu bude atmosféra, kedy sa vráti a tak. Ja totiž nesmiem na net, keď je doma, to by mi hneď vypol keby videl že niečo píšem ☹

linda77
23. feb 2009

batika ahoj, ja dúfam, že ti nič zle nehrozí keď to počujem je mi z toho nenič, ak budeš môcť tak príď, môj tiež nevie, že si píšem on by mi mič nepovedal, asi by ma iba vysmial. Internet si platím sama no len by mi skúsil niečo povedať.

jeannie
23. feb 2009

☹ dobrý večer... som tu nová, a veľmi nešťastná... som vydatá 9 rokov aj niečo a mám už toho akurát dosť celý život zničený a ktomu mám 7 ročnú dcéru ako mám vycúvať z manželstva keď ho z celého srdca neznášam chcela by som sa rozviesť ale on mi to nepodpíše a ani malú mi nechce nechať

hela36
23. feb 2009

cavte babenky 😀

hela36
23. feb 2009

kolka debata som rada ze sa tu nevykecavam sama!!!linda ja som sa neurazila!!!len sa tak snazim aby niekto druhy kto to mozno potrebuje aby bol v reali nohami na zemi!!!!!batika si ok 😉 to su nervy ked nevies kedy ako okolkej???drz sa 😵 batika ani taky pokec pri vinku s priatelmi neni tak zly!!!!!ja som pokecala v sobotu so esterkou na pivku!!!!!

hela36
23. feb 2009

jeannie!!!cav nebut nestastna tu to trocha trva kym sa kazdy poohlasuje ale daj rec 😵 ak to myslis aspon spolovice vazne tak asi nemas co riesit 😒 je to tazke urcite ☹ ale deti si zasluzia viac!!!!

aktak4
23. feb 2009

cav 😉 hela36 si niaka rychla!ja este musim osprchovat mladsieho a asi desatkrat ich ist upozornit aby spali a nie vykecavali 😀 😀 a ze zeny su ukecane,tak moji chlapci tiez,vsak asi po mame 😝
vitaj jeannie,myslim,ze ked mas dcerku tak zivot nie je zniceny,urcite Vas este caka kopa krasnych chvil a pohody 😎 urcite to mas teraz tazke,sa rozhodnut spravne,ci ostat v manzelstve,ktore nefunguje..tazko je radit..aj tak sa rozhodnut musis sama..
batika myslim na Teba,dufam,ze to dnes bude ok,veru som este -bohuzial-nezabudla ako aj mne moj "manzel" vypisoval vyhrazne sms-ky a zvykol to zdoraznit aj telefonatom..brr,drz sa!
linda77 a hela36 tesim sa na pokec 🙂

hela36
23. feb 2009

cav aktk ja som tu 😀

hela36
23. feb 2009

baby musim povedat ze nemala som taky ten strach fyzicky ,par krat sme mali stret takze si uz potom nedovoloval 😅

batika
23. feb 2009

ahojte baby, tak aj ja som už tu, malý mi konečne zaspal a manžel ešte nedošiel, tak tu sedím a hryziem nechty, neznášam také stresové situácie, aj keď väčšinou to býva tak, že keď sa najviac vyhráža, nokoniec nedôjde vôbec, ale ja potom celú noc prebdiem, a budím sa na každé buchnutie, no hrôza.
Vitaj medzi nami jeannie.

linda77
23. feb 2009

caute som tu, moje deti uz spia, ked je škola tak chodia spať už o 20 00, aktak upozozňujem ich 100 krát aj ja , ale potom pohoda, som sama a je mi super, jeannie čau vítaj

hela36
23. feb 2009

parada ked mas tak nejaky cas pre seba!!! 😀 pohoda

linda77
23. feb 2009

ja som mala tiež zopár fyzických stretnuti no veľakrát som za to mohla aj ja, ja sa proste nenechám a vrátim tiež, nech vie aké to je, jeannie ja ho tiež neznášam asi ako každá, des po víkende som mala v robote poradu takže som musela zostať dlhšie, znova som trpla či pôjde po deti, ale išiel dokonca išiel nakúpiť, čo sa stavá veľmi zriedkavo a dal mi aj nejaké drobné, som rada aspoň za tie, no vždy keď mi niečo dal, tak počas noci prišiel a všetko mi zobral ☹ , jeannie, aky máš problém

batika
23. feb 2009

tak teda neviem či nás ešte jeannie sleduje, a ty hela tvoje deti už spia? 😀

aktak4
23. feb 2009

inak to ani moj nie,sice hrozne vykrikoval,nadaval,hadzal veci o zem,ale neudrel ma,radsej si buchol do steny..som tu,ale riesim deti-furt

linda77
23. feb 2009

keď budú unavené tak zaspia 🙂

hela36
23. feb 2009

ja mam doma len tu starsiu teraz 😔

linda77
23. feb 2009

maš už asi veľké deti

hela36
23. feb 2009

jeannie to asi nevydrzala ale ak sa zajtra pozrie sem tak urcite vydrzi a zapoji sa 😀

linda77
23. feb 2009

no ale baby teraz sa tu asi vykacavam sama ja 😀

aktak4
23. feb 2009

ja som povedala mamke o tom co sa u nas deje,az ako poslednej... ☹ ale tak som sa hanbila a nevedela som ako...toto je divny syndrom.ze zena sa hanbi,co muz navyvadzal-teda u mna to tak bolo.ale potom sa mi totalne ulavilo,ked som to vyklopila..zas sa opakujem,ale títo muzi su asi cez kopirak robení-teda nasi co si tu piseme,aby sme nekrivdili ostatnym-aj ja som si musela skryvat peniaze a kartu z uctu 😠

hela36
23. feb 2009

dajte daku temu 😵

linda77
23. feb 2009

hala a čo robíš, myslím práca, si v nej od rána do večera, či ako

linda77
23. feb 2009

aktak a ty???

batika
23. feb 2009

hela aké máš staré deti?

linda77
23. feb 2009

batika Ti si na materskej však?