Žiarlim na jeho bývalú

teddynka23
24. jún 2014

Ahojte mamičky aj nemamičky 😉 Chcela by som Vás poprosiť o radu..Mám priateľa s ktorým máme skvelý vzťah. Milujeme sa,rozumieme si,dokonca si plánujeme spoločnú budúcnosť,svadbu,deti atd...lenže...problém je v tom, že strašne žiarlim na jeho bývalú priateľku s ktorou bol 5 rokov,no rozišli sa už veľmi dávno,už je tomu asi aj 8 rokov. Nekontaktuje ho,proste nič, povedal, že ona už mu je ukradnutá, navyše sa aj nedávno vydala a majú bábätko. Mňa to však, ale stále trápi, býva blízko pri ňom,vôbec sa za ten čas nevideli odkedy sa rozišli,akurát si len písali cez FB...No ja stále myslím na to, že čo ak sa niekedy stretnú a preskočí medzi nimi iskra alebo čo? Aj som sa ho pýtala, či k nej niečo cíti, povedal, že vôbec nie,akurát ju má rád ako bývalú priateľku,ale to hovoril,že každú ženu s ktorou niečo prežil a mňa miluje a nevymenil by ma za nikoho. Len ja sa stále niečoho bojím... ☹ Prosím poradte mi čo robiť, ako na to nemyslieť a hlúpych poznámok sa prosím zdržte,nemám ani 16 ani 20 rokov ale o niečo viac 🙂

obsadenemeno
26. aug 2016

@rena888 toto je verejna diskusia, takze ti ludia budu odpisovat, ci sa ti to paci, alebo nie.
A este raz: PYTALA SI SA, ZE CO MY NA TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak teraz uz vies, co my na to....ci co mi na to???????????????

lubkavargova1
26. aug 2016

no co dievcine uleteli poistky lebo nakoniec zistila ze aj tak bude vzdy na druhej kolaji vo vztahu?

rena888
31. jan 2017

@lubkavargova1 pre tvoju informaciu,niesom na druhom mieste!A dokazuje mi to kazdym dnom!☺

moonlight1210
31. jan 2017

@rena888 zda sa, ze si si zlepsila pravopis. Gratulujem.

A preco ta napadlo odvedat po polroku na zabudnutu temu?
Ci si len tak listovala vo svojich starych problemoch?

Zaujima ma to, lebo mi to pride zvlastne. Zvycajne staru temu otvori niekto iny, kto si nevsimne datum.
Alebo este autor, ked pride povedat, ako sa veci najnovsie maju.
Ale ze niekto sa spamata po pol roku a pride dokoncit hadku - to je take cudne.

epipipi
12. aug 2021

@hennyinnsbruck ahoj viem že to už bolo dávno ...rada by som sa opýtala či ste to doma utriasli? Som v podobnej situácii uvedomujem si to ...ale bojím sa že partner už nebude vedieť so mnou fungovať .Tiež je to na dlhšie ale zaujímalo by ma to .ďakujem .kľudne aj do ss