Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Zmenila spravanie odkedy sa ozval ex

lukas1333
10. sep 2019

Čaute baby, chcel by som vediet vas pohlad, nazor na situaciu ze spoznate zenu cele dni noci spolu do svitania komunikujete stretavate sa smejete sa jeden na druhom ste zavysli ked pol dna sa neozvete vsetko sa vyvyja ako sa ma v duchu si myslite ze ten polrok straveny na buduvani niecoho noveho ma zmysel a pride jeden den a zrazu akoby vsetko co bolo nie je ochladnutie strohe odpisovanie nezaujem proste nic prazdno. Clovek by povedal ze je v zlom sne. Na dalsom stretnuti jej zvoni telefon chodia spravy rychlo ho len
otoci aby nebolo vidno na display. Ked chodia spravy dalej uz ani na stretnuti nie je ani akoby duchom pritomna a odpisuje a s.eje sa akoby pisala so mnou ale to nie som ja. Po zisteni ze sa jej ozval ex ale nie posledny s ktorym uz nieje pol roka ale este ten ex pred tym poslednym mi povie ze ja som si len nahovaral ze nieco medzi nami bude ze som naivny ze ona chcela byt len mila a kamarata ako ked som toto pocul tak cloveka oblial studeny pot naco clovek buduje pol roka chce riesit buducnost rodinu ked po pol roku sa dozvie ze nic z toho a este nakoniec vas urobi naivneho

mirkabav
10. sep 2019

@lukas1333 píšeš že ste sa stretávali a komunikovali ste spolu pol roka...je mi to ľúto, ale určite to nebrala tak vážne ako ty, vzhľadom na to že ste reálne nezačali spolu chodiť počas takej dlhej doby. neboj, nájdeš niečo lepšie, len sa netreba nabudúce nechať naťahovať pol roka 🙂

kittykat22
11. sep 2019

Trosku zabudas, ze vztah je o dvoch ludoch. Niekedy sa stava, ze to nedopadne. Hladanie vhodneho partnera na zivot je pomerne dlhy a narocny proces. A nie kazdemu sa to vo finale podari. Nechaj dievca ist, a skus najst inu, ktora ti bude podobna predstavami o buducnosti, a zivotnymi hodnotami.

17juraj17
11. sep 2019

@lukas1333 6 mesiacov je nic. Zbytocne moc to prezivas. Dam ti radu. Ked nabudúce vstupis do vztahu, neplanuj deti, dom a psa po mesiaci chodenia.

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tykat
11. sep 2019

@lukas1333 slovo "budovat" pri vztahu...az ma striaslo...bud tam ta obojstranna iskra je alebo nie je, ked nie je, niet co budovat...ono aj kamaratstvo by malo byt spontanne...slovo budovat vo mne vzbudzuje zistny dovod, nejake ocakavane vynosy z toho co do toho budovania dam...vo vztahoch to tak bohuzial nefunguje, vztah nie je nieco za nieco.

bogierka
11. sep 2019

@lukas1333 tiez si myslim, ze si si to zle vysvetlil, vies keby nieco je aj z jej strany urcite spolu pol roka len nekomunikujete a tak, ale nieco by bolo skor, mrzi ma to, ale bohuzial, musis cez to prejst a nehnevaj sa na nu ona ti nic neslubila :/

marte1
11. sep 2019

Moj muz hovorí ze muzi cakaju kedy Na nich pride rad a zena ich do radu stavia....mozno ta len odsunula na inu priečku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli