Zúfalí oteckovia

iwan78
19. aug 2009

som zufaly manzel, moja manzelka je v kuse na modrom konikovi!

jenn
28. aug 2009

😀 😀 😀 a kam všetcia zmizli??.....danka tu dnes aj bola? a lenka?....blesq maka neotravujme ho 😀 😀 😀

blesq
28. aug 2009

jasne ze to je tak, sak vam to furt tvrdim 😀 uz som domakal

jenn
28. aug 2009

blesq už si dojedol davno tak o akom makani hovoriš? 😀 😀 😀

blesq
28. aug 2009

som predal auto, sa neflakam ako dakto cele dni po vonku

jenn
28. aug 2009

ako kto?.....mysliš nas mamičky?...ved to všetko robime len a len pre deti 😀

blesq
28. aug 2009

jasne este ze sa mate na koho vyhovorit 😀

lenka1108
28. aug 2009

lenka je tuuu...a ma nove tetovanie a je happyyyyyy 😀 😀

lenka1108
28. aug 2009

ale bolelo ☹ ☹
ale stalo to zato...potom hodim foto...
ja idem akurat papat pecene zemiacky,vyprazany syr s beanskami...to su fazulky v rajcinovej omackeee...mnam
bru chut

danka.k
28. aug 2009

ja vas tak lubim.. to kolko ste popisali??? a ja vas nemam kedy citat... dohodla som sa s kamoskou ze vecer ku mne pride a donesie mi uctovnictvo a moj muzik zavolal este cely dedinu tusim k nam.. tak cakam kedy pridu (a tajne dufam ze nik nepride 😀 😀 ) radsej dojdite vy

takze citanie sa odklada na zajtra....

babacik
28. aug 2009

ahoj lenka tak uz hod to fotto lebo som strasne zvedava,ja taku odvahu nemam ale snivam o tom 😉 😉 😉 😉

danka:uz idem to je len na skok,a dlho ta nezdrzim 1kavicka a........pojdem domov 😅 😅 😅

danka.k
28. aug 2009

babacik cakam ta 😀

babacik
28. aug 2009

uz len ulozim drobca,spocitam topanky na chodbe,zoberiem bundu a prifrcim na bycikli 😉 😉 😉

danka.k
28. aug 2009

paradne si to vymyslela... takze pol hodka a si tu 😀

lenka1108
28. aug 2009

tak fotky uz su na fb 😉

danka.k
28. aug 2009

no moje kamosky sa na mna vykaslali a poslali len muzov k nam.. takze som tu bola ja a traja chlapi 😀 😀 😀 netusim o com kecali, cize super zabava.... dva razy mi zobudili maleho a ja mozem ist teraz uplne spokojne spinkat 😀

blesq
29. aug 2009

dani si sa mala zbalit a ist k nam, nemame pozehlene a moja by si s tebou pokecala ked by si zehlila 😀

lenka1108
29. aug 2009

tebe sa co nepaci na mojom tetovaniiii 😠 😠 😠 😠
dostanes po holej 😀 😀

babacik
29. aug 2009

danka:takze bola panska jazda u vas a ti si bola bokom,tak to nezavidim ten chlapsky hluk 😝 😝

danka.k
29. aug 2009

blesq dnes donesiem aj moje zehlenie k vam a kym ty budes zehlit nase a vase veci my si s majkou velmi dobre pokecame 😀

blesq
29. aug 2009

tak dojdi

babacik
29. aug 2009

uz ste pozehlili,keby ste mali malo tak poslem,nieco na prilepsenie 😉 😉

babacik
30. aug 2009

a dnes uz urcite v arite,aj ti blesg? 😀 😀

blesq
30. aug 2009

Ja makam v praci

babacik
30. aug 2009

a co ti nemas volnu nedelu?

danka.k
30. aug 2009

on chodi rad do roboty aj ked tam nemusi byt 😀 😀

my este nemame navarene, lebo sme rano dlho pozerali rozpravky 😀 ale tak uz sa len masko dopecie

babacik
30. aug 2009

tak on je nejaky zavislak aj na pracu? 😉 😉 😉

danka:a co ste pekneho pozerali? 🙂 🙂 to sa niekto ma a ja keby som nemala navarene do 12.tak by sa moj otec od zlosti pokakal 😀 😀

danka.k
30. aug 2009

blesk je zavislak na vsetko 😀 😀

babacik ja som bola naucena tak ze o 12 sa obeduje... ale teraz ako som sa vydala tak moj chlap obeduje o druhej tak som vobec nestrhavam ci bude obed o dvanastej alebo nie...

babacik
30. aug 2009

tak to mas dobre 😉 😉 mozno ked budeme byvat s priatelom sami tak budeme si varit po svojom,a papkat tiez kedy sa nam zachce 😵 😵

bystricanka
31. aug 2009

ahojte

tak ja už zarezávam doma. Dovolenka pri mame skončila 😒 Už som dnes aj variť musela, ale čo už. Niekto to spraviť musí 😝

blesq...teba sa spýtam....kúpil by si si citroen keby si mal možnosť? 😕

blesq
31. aug 2009

aky? novy - jkazdeny? benzin - nafta ? model?