Zúfalí oteckovia

iwan78
19. aug 2009

som zufaly manzel, moja manzelka je v kuse na modrom konikovi!

bystricanka
31. aug 2009

model...saxo, jazdený...cca210000km, nafta, 1.5, elekt.okna, klima, servo...ročník 2000. To je všetko čo o nom viem 🙂 A ešte cena...2000€ aj s kontrolou originality a s prihlásením

blesq
31. aug 2009

cize dovezene, na moj vkus moc km a kedze zo zahranicia nik ti nezaruci ci su realne tie kilometre,
, ja som tak chcel kupovat picaso dovoz ale nakoniec som to vzdal. ale to auto by bolo treba vidiet , kazdopadne ak mas dakoho kto sa rozumie nech to kukne

lenka1108
31. aug 2009

ahojte ja len hlasim ze sa tak skoro neprihlasim lebo moj nahlaseny manzel pokazil prehlasenu nabijacku a nejde nam odhlaseny pocitac. 😀 😀 😀

teraz pisem od kamarata.cakam na dotaz a ohlas a zdrb od blesqa a danky...kedze evke to je momentalne jedno... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ahojte zatial.....ako nahle sa bude dat budem sa hlasit 😉 xxx

danka.k
31. aug 2009

lenka nezdrbem ta lebo som nepochopila nahlaseny, prehlasenu a odhlaseny 😀 😀 😀

bystricanka
31. aug 2009

leni...no to z odhlásením a prehlásením som absolútne nepochopila, ale dobre teda. Ak sa bude dať, tak hned naklusaj 😀

babacik
31. aug 2009

ahoj babiky:aj ja vam musim nahlasit docasny abstak,lebo rano mi pride priatel a mame dohodu ze ked je doma tak ziaden pocitac ☹ ☹ ale keby sme sa nahodou pohnevali tak si vas najdem 😨 😨 papa

bystricanka
1. sep 2009

dobré ránečko

ejha...tak táto tema spustne ked tu nik nebude. Ale budem sa snažiť prispievať aspon ja, danka a blesqo 🙂

bystricanka
1. sep 2009

halo, halo...ešte spíte? Blesq dnes nemaká?

danka.k
1. sep 2009

blesk zeby aj dnes makal?? no var nie 😀

babacik a priatel bude dokedy doma?? prezijes to??? 😀

ja budem abstak hlasit od stvrtka do nedele 😀

blesq
1. sep 2009

zasa az taky workoholik niesom 😀

lenka1108
1. sep 2009

no tu som....

ahojte zlaticka.ten posledny prispevok ,to nist....lenke vyhravalo 😀 😀
tak mne dnes odysli kamosky z anglicka...joooj tak mi bolo snimi dobre... ☹ taka slobodna som sa snimi citila ...
no co uy...
nas pocitac nejde vladovi spadol na zem a nenabija ho...ale ked budem moct tak takto naskok napisem od kamarata.dufam ze ste vsetci v poho a ze vam aspon trosku chybam... 😅 😅 😎
papa zlaticka

danka.k
2. sep 2009

lenka co ste sa vadili a hodil ho po tebe??? 😀 😀 😀 😀

blesq
2. sep 2009

a ocividne trafil 😀

blesq
2. sep 2009

Mame prvy zub 😀

bystricanka
2. sep 2009

ááále blesq...tak gratulujeem. A voláko neskoro 😕

danka.k
2. sep 2009

bystri my sme tiez prvy zub mali ked sme mali 8 mesiacov... a vcera nam vysiel 16 😀 😀 😀

blesq
2. sep 2009

nemachruj krokodile 😀

danka.k
3. sep 2009

nemachrujem 😀 😀 😀

bystricanka
3. sep 2009

dani...tak to vám rýchlo idú.Matúš mal prvý zub, ked mal 6 mesiacov a teraz má 2,5roka a má len 17 zubov 😖

blesq....a ako ste ho zbadali? 😕 Uhryzol ťa? 😀

blesq
3. sep 2009

moja spinovala v Juniorovej pusem neviem co hladala a nasla zub 😀

danka.k
3. sep 2009

ja mu kukam stale ci mu vysli alebo nie...

bystri a mozno by budeme mat tiez 17 zub az ked budeme mat 2,5 roka.. sestrinemu synovu v priebehu roka vyslo 16 zubov a dobehli sme ich 😀

bystricanka
3. sep 2009

aj ja mu obzerám zuby či idú. A mám ešte aj odvahu mu dať prst do pusy. Raz ma tak uhryzol, že som mala modrý prst. A on strašné smiechy 😀

blesq...vidíš to? Ja som inak ešte nepočula, žeby prvý zub našiel v puse dieťaťa chlap.Ich to proste vôbec nezaujíma, či dieťa zuby má alebo nie

danka.k
3. sep 2009

aj u nas som nasla prvy zub ja... ale blesk najde druhy 😀

mna maly stale tak hryzie ked mu ide spocitat vsetky jeho zuby.. a strasna sranda je to 😀 😀

blesq
3. sep 2009

to nieje pravda ja castejsie pozeram ako moja !!! len smola ze som bol v praci 😀

danka.k
3. sep 2009

nemas chodit do prace ty workoholik 😀 😀 😀 😀

bystricanka
5. sep 2009

blesq...no neverím ti, že ty častejšie pozeráš do pusy, než tvoja žena. Chlap proste o takéto veci nemá záujem 😝

lenka1108
5. sep 2009

zlaticka...tak sa pomaly lucim a ozvem sa az na sk...evik zajtra vecer mi kludne zavolaj ako sme sa dohodli...ked nebude fungovat moje cislo tak vladove isto....

tak sa mi tu zatial majte...cmukyyyyyy

martinqo
5. sep 2009

Caute nova tema?Nejaky ten cas som sa tu neukazal ako som pisal siel som do prace na lod nebolo casu odtial pisat bol som rad ked som si vecer lahol do postele teraz sa posnazim trosku viac pisat.Inak nemam nic nove Matej rastie ako z vody zena zacala pracovat chodi fotit dva alebo tri krat do tyzdna ako jej zavolaju tak som pri malom tie 3-4 hodky denne.Tu je co nove?

martinqo
6. sep 2009

Co sa stalo?Preco je to tu take prazdne? 😕

blesq
6. sep 2009

asi vikendom bude a moj pripajaci kabel na pc zacal strajkovat tak som musel pajkovat a lepit ale zda sa ze bude fungovat 🙂