Zúfalí oteckovia

iwan78
19. aug 2009

som zufaly manzel, moja manzelka je v kuse na modrom konikovi!

blesq
7. okt 2009

a ja som ti dal povolenie 😀 😀

blesq
7. okt 2009

ale hej mame sa dobre , keby bolo lepsie asi by sme uz neprezili 😀 a co nove tu?

babacik
7. okt 2009

ale blbne mi pocitac a priatel si hladal novu pracu tak tu bol stres a nervozita,a aj Sarka mi nechce chodit do skolky psyghicky je natom trosku zle 😒

lenka1108
7. okt 2009

joj tak to ma mrzi ☹
je to tu bieda na tom slovensku ,som tu mesiac a ide ma slak trafit...hned by som sla naspat domou ☹
moja mala je v skolke rada tuk tuk tuk...celkom sa jej tam paci....

danka.k
8. okt 2009

babacik musis sa chodit tu k nam odreagovat 😀 😀 😀 😀

lenka a ty nejdes robit to co si mala?? tu financnu poradkynu ci co to bolo?

danka.k
8. okt 2009

ordinaaaaaaaaaacia 😀 😀

babacik
9. okt 2009

ahojte zenicky:velmi rada tu zajdem ked budem mat volnu chvilku,ale hladam si pracu a je to z dna na den horsie a tazsie 😠

danka.k
9. okt 2009

babacik a co si robila pred materskou?? neboj daco najdes... drzim palce 😉

babacik
10. okt 2009

danka:pracovala som v cechach,suciastky na auta na poloautomatoch,ale vyucena som predavacka,lenze nebojim sa ziadnej manualnej prace 😉 😉

danka.k
10. okt 2009

babacik ty v noci nemozes spavat??? 😀 😀 😀 😀 bude tazke najst si pracu ale isto daku najdes.... a ked sa spytaju co vies najlepsie tak im povedz ze pisat na MK 😀 😀 😀 a dakde v hypermarketoch neberu???

babacik
10. okt 2009

danka:nie nemozem spat to bude tym ze spim sama 😀 😀 ja potrebujem taku pracu aby som mohla poslat dieta do skolky a na tej nasej dedinke chodia autobusi len 5krat cez den, ☹ ☹

danka.k
10. okt 2009

to mas aku dedinu?? v okr. bardejov poznam len dlha luka.. teda je to nejaka luka ale ci dlha uz neviem presne 😀 aj ja spavam sama a dobre sa mi spi 😀

babacik
10. okt 2009

to je taka dedina co kazdy pozera kazdemu do dvora,su to Abrahamovce,pri Raslaviciach 😉 ja spim rada v dvojici,ale co uz musim si pockat ☹ ☹
tak to ti prajem pekne snicky 🙂 🙂 🙂

danka.k
10. okt 2009

a kolko musis cakat?? ti chodi niekam daleko robit??

babacik
11. okt 2009

tak doteraz bol v cechach,a teraz maka v Bratislave,ale domov chodi az po mesiaci a to na 8dni a potom naspet 😉 😉 😉
a co ti a ako sa ma Rastik 😅 😅

danka.k
11. okt 2009

no tak to si ho moc teda neuzijes 😢 joooj rastik sa ma paradne, dnes mu prisiel oco tak sa vytesuje z neho 😉

babacik
11. okt 2009

vies co niekedy mam take mesiace ze staci ked je doma len 3dni a niekedy mi velmi chyba 😉 😉 asi som uz v prechode,alebo co 😀 😀 😀 😀

danka.k
12. okt 2009

no take dni mavam aj ja... 😀

babacik
12. okt 2009

ale uz mi volal ze prsi tak nemozu robit,lebo robia fasady na rodinne domceky,tak neviem ci nepride domov 😉

danka.k
12. okt 2009

juuuuj ale vam bude fajne... teda neviem ked nebudes moct ist na net 😀

babacik
12. okt 2009

ani velmi nie lebo mame vela dlhou a praca ziadna,a ani on si nemoze najst taku pracu aby sme to aspon trosku poplatili ☹

babacik
13. okt 2009

tak uz je doma,som rada ale aj trosku nervozna,lebo peniazky potrebujeme ☹

blesq
13. okt 2009

bry den nsujem

danka.k
13. okt 2009

😉 babacik tak vela uspechov pri hladani praci

a vobec vonku nesneziiiiii 😠 😠 😠 😠 😠

martinqo
13. nov 2009

Pekne to tu zanebávate 😠

blesq
15. nov 2009

my? 😀 my sme tak zufaly ze to uz ani viac nejde 😀

danka.k
16. nov 2009

ja som sa snazila, ale vsetci ste ma ignorovali 😀 😀 😀

vefi89
17. nov 2009

super tema

chlapy, klobuk dole, moj by nenasiel odvahu napisat sem 😀

babacik
17. nov 2009

danka:pracu som si nasla ale len na doma ale zatial sa dari, 😉 😉 hoci niekady je ten zivot na prd.

martinqo
17. nov 2009

😎 😎 😎