Zúfalí oteckovia

iwan78
19. aug 2009

som zufaly manzel, moja manzelka je v kuse na modrom konikovi!

pipka
19. aug 2009

no nie si sam...aj mos sa stazuje 😀 😀 😀

bodka13
19. aug 2009

😕 baby priznajte sa ,ktorej je to manžel ? 😀 😀 😀 ...môj nie je Ivan 😀 😀 😀

a ako ti môžeme pomôcť??? 😕

sue
19. aug 2009

Bodka, no asi sedí za PC teraz on,tak žena nemôže 😀

fiona8
19. aug 2009

ahojte 🙂 taka hanba.....ani sa Vam nepriznam................ten patri ku mne 😀 😖

bodka13
19. aug 2009

fiona 😀 😀 😀 ...máte doma veselo 😉 ...už aj ho pošli bytík prerábať 😀 😀 😀

fiona8
19. aug 2009

no ved uz ideme 😀 😀 papapaaaaaaaaaaaaaa

pipka
19. aug 2009

fiona...pozri na moj pocet prispevkov...ale uz si zvykol 😀 nechaj ho chvilku sa stazovat, jeho to prejde... 😅

babacik
19. aug 2009

iwan:sme radi ze tu mame aj muza vitaj 😉
fiona:ziadna hanba,ber to z humorom,mas asi doma veselu kopu 😅 😅

monika0123
19. aug 2009

fiona to chce odvahu priznat sa 😉

a ivko,fiona je dlhsie prihlasena ako ja a ma ovela menej prispevkov,ved skoro vobec sem nepise a navyse su tu uzitocne informacie ktore ako prvorodicka velmi potrebuje.keby som ja pocas mojho tehu ,mala pristup k netu tak tiez pri nom cely cas sedim kedze aj moj muz je kamionista a stale je na cestach 😵

sofik
19. aug 2009

iwan neboj nič zlé sa tu nenaučí, len nazbiera cenné rady 🙂

mojmu to nevadí, aspon nechodím po baroch a nákupoch 😀

bianca
19. aug 2009

moj pocet prispevkov hovori za mna i za MM 😀

roasha
19. aug 2009

bianca,slabota,na sisstin nemas.... 😅 😀

bianca
19. aug 2009

roasha sak ja som nepisala ze na niekoho mam.

roasha
19. aug 2009

ved ani ja ta nepodcenujem,ln som cca 1/2hodku predtym nahodou klikla na siss,a vybehli mi oci,ci dobre vidim. 😅 😀
este tu nie je tema,kto ma najviac prispevkov. 😀

titkovamiriam
19. aug 2009

strasnee 😀 😀 ja som na konikovi a priatel maluje garaž tiez je zufaly 😀 😀

miroslava89
19. aug 2009

ten moj je rad ze ma aspon po veceroch doma ticho 😝 😀

lubica69
19. aug 2009

Ivko vitaj
Chcelo to guráž zaregistrovať sa a napísať 😀
Fionka tak máte doma veselo 😎
Pipka Bianca tak to sú fakt pekné čísla príspevkov 😅

zuzka1.
19. aug 2009

Fion ja umrem z toho tvojho Ivka!!!
a pockaj , ked budete mat maleho, co bude veci na riesenie na koni 😀 😀 😀

poslem mojho za tvojim, ved to ma kusok, nech riesia a my budeme cvalat 😀 😀 😀 😀

som sa pobavila teraz!

😀 😀 😀 😀

vinka
19. aug 2009

Jasné tému otvoril chlap ale kecajú ženy. 😀 😀 😀 No ved tu už bolo či nemôže vzniknúť pre mužov modré autop diskusia o autách ale aj tam sa zhodli baby na tom,že zas tam budú len ženy kvákať. 😀 😀 Iwan zvykneš si časom na to neboj. 😀 😀 Aj môj nadával a ked som porodila sám mi zháňal mobilný net a na druhý deň som bola v nemocke mobilná.že čo tam budem celé dni robiť.A to som ho net ani nepýtala 😀 😀 😀 Jaký sú inteligentný tý chlapi naši. 😀 😀

lubica69
19. aug 2009

No ale Ivan založil ale neprispieva nejak 😅 či Fionka okupuje pc? 😉

monika0123
19. aug 2009

ale najlepsi nabeh na najvacsieho pisatela ma miroslava89.za mesiac ma viac ako ja za polrok 😀 😀 😀

lubica69
19. aug 2009

A tá je v akej téme monika?

fiona8
20. aug 2009

ahojte
no jasne,ze nepise, lebo som tu ja 😀 😀 😀 on spi takze mozem kludne pisat 🙂 🙂

petruci6
20. aug 2009

no ked sa narodi malicky,tak tu tolko nebude,to mi ver 😀

magimary
20. aug 2009

treba vziať mužíka niekde na KOníkovské stretko, budete vidieť, ako tam chlapi zmenia názory na Koníka... 😀
my sme tak boli skupinka báb (s rodinami a s manželíkmi) teraz v lete a naši chlapi postupne jeden za druhým svorne hvorili: "no, odteraz môžeš spokojne koníkovať, vidím, že ti to prospieva 😅 "
🙂

mexx
20. aug 2009

Musim potvrdit nazor Magimary, moj chlap nielenze neprotestuje, ked konikujem, on sa este aj zacal pytat, ze co je nove. 😎 😀

miroslava89
20. aug 2009

monika0123 ale neutekam az tak daleko od teba 😎 ale priznavam ze z toho mesiaca registracie som tu bola dokopy 3,5tyzdna 😝 😀

vevusiatko
20. aug 2009

Mirkka na nas si aj zabudla v PMM 🙂

janulec
20. aug 2009

baby ja som sa tu zaregistrovala, len pred nedávnom, no a môj partner sa ma pýtal, že s kým si stále píšem a kde som to vlastne. Tak som mu povedala že som na modrom koníkovi. No a jeho odpoveď, "že veď keď mi len o to ide on sa môže nafarbiť aj namodro 😀 😀 😀 no typický chlap. Ale našťastie zatial nevie na akej stráne, som totiž na stránke "neviem si zvyknúť na jeho deti" Jemu by sa moc nepačilo, že riešim naše problémy na verejnosti. No ale čo už má smolu ☹ 😵

janulec
20. aug 2009

baby ja som sa tu zaregistrovala, len pred nedávnom, no a môj partner sa ma pýtal, že s kým si stále píšem a kde som to vlastne. Tak som mu povedala že som na modrom koníkovi. No a jeho odpoveď, "že veď keď mi len o to ide on sa môže nafarbiť aj namodro 😀 😀 😀 no typický chlap. Ale našťastie zatial nevie na akej stránke, som totiž na stránke "neviem si zvyknúť na jeho deti" Jemu by sa moc nepačilo, že riešim naše problémy na verejnosti. No ale čo už má smolu ☹ 😵