1. narodeniny dieťaťa. Aký darček mu kúpiť?

22. júla 2016 
ahojte..ideme k známim na narodeninovú oslavu ich ročned dcérky..teda Sofinka bude mať prvé narodeniny a ja som tak rozmýšľala, čo by sme jej tak mohli kúpiť???????????čo môže potešiť také ročné bábo ???
díky za tipy
8. máj 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasné hračky nech maju aj rodičia radosť
8. máj 2007 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočiarik,bábika,veľký plyšák,všetko čo svieti a trúbi alebo také tie skladačky že máš napr kocku na nej otvory rôzných geometrických tvarov a dieťa tam musí dávať dielce rovnakých tvarov,neviem ako sa to volá odborne tak dúfam,že si z môjho popisu vyšla
8. máj 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vaneska dostala na rocik hojdacieho konika,bola stastnaaaaaaaaaa.tak podla mna su vhodne dake hojdacie hracky alebo odrazadla -ved to je akurat vek pohybovych aktivit
8. máj 2007 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mi by sme z plyšakov a kočiarika asi zatiaľ nemali veľku radosť,nijak ju to nenadchýna,kocky čo treba vhadzovať do tých roznych otvorov to áno a hlvne tie knižky leporelá tie nás vedia zaujať
8. máj 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
nad knižkou som rozmýšľala aj ja..ale malých skladačiek sa bojím..je to šidlo..nie že to dá do úst..
8. máj 2007 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mari.m. su tie knižky čo su aj do vody alebo pískalú alebo vydávaju rozne zvieracie zvuky podla toho na akej strane otvoríš
8. máj 2007 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tusim didakticka kocka sa to vola, maju to v Draciku a Made in Czech! Takze ziadne China. Ine hracky sme mi napriklad Hanke nekupovali a aj som to rozniesla dalej, pretoze s tym sa zahra prve minutky a zapada prachom, ma ich plny box a ani sa o ne nezaujima. Oblecenie si vacsinou maminy kupuju sami, najlepsie vedia velkost. A zalezi aj od sumy. Napriklad je dobry napad, my sme dostali koleso do vody s takou strieskou. Stalo to tusim do 10E, alebo taku malu loptu 2v1-fit lopta pre deti a lopta s ruckou na skakanie, stala v Alltoys v BA okolo 200sk. A knizkami tiez nic nepokazis.
Alebo za 200sk maju v Alltoys a za 250 cca v draciku drevenu hojdacku, aj to je dobry napad, neni az tak drahy a dobry napad, hojdacka ma vzdy svoje miesto u deti.
8. máj 2007 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tie kocky zase niesú až teké malé aby ich bábo zjedlo toho sa neboj
8. máj 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nekupuj urcite Chinu, Thailand, Banglades a podobne. Mamina, ktora vie, tak to oceni.
8. máj 2007 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
V Draciku predavaju kvazi "klavirik",ale so zvukmi a obrazkami zvieratiek ,stalo to okolo 290.-sk (povodne to je k choditku)...su aj obrazkove knizky so zvukmi...veru cim viac funkcii,tym lepsie...Lego kocky pre najmensich...co najviac pestrych farieb,tvarov,kombinacii...

Nas krstna potesila trojkolkou "Kacickou" s ruckou pre rodica,kt.blikala,hrala melodie,dalo sa to pouzit aj ako hombalka pri zlom pocasi doma (system na podvozku)...ale tie stoja od 1000.-vyssie...su vsak velmi vdacne...vyuzitelne od 1r-3r...ked uz vie pedalikovat samo dieta...
8. máj 2007 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
hanka274. a na tej lopte bude vediet rocne dieta skakat???
8. máj 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mimusiacik tá kačička je perfektná malá sa už na nej vyváža jak pávica
8. máj 2007 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mari, ja mam rocnu dcerku a posuva, resp. prevaluje si to pred sebou, samozrejme na nej neskace. Vyfucim a o rok bude mat skakalku z toho
hej aj odrazadla su dobre, aj my mame z dracika.
a aj to lebo kocky pre najmensich je dobre.
8. máj 2007 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Jeane1 ,mame velku radost ,ze kacenka Petulke sluzi k velkej radosti a uzitku...

Hojdacka - ta u nas fici (fakt zdroj nekonecnej veselosti a santenia)...

Mame ju umiestnenu v zarubni dvojdveri z kuchyne do obyvacky,hore cez 2 dierky v strede zarubne mame skobicku a na nej su uchytene ocelove kolieska drevenej hupacky ...

8. máj 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby a mate niektora taku hojdacku do bytu?taku s konstrukciou pre male deticky...chcem taku kupit a nikde to neviem najst...
8. máj 2007 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vilki, napíš IP Newyorkgirl...
8. máj 2007 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s legom sa nic nepokazi,alebo niakou inou stavebnicou ci kockami.
8. máj 2007 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, ako vidím, z vašich nápadov sa dá vybrať..stačí behnúť do dráčiku alebo all toys..zatiaľ díky..
8. máj 2007 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dracik
da sa vybrat toooolko veci..woooow
8. máj 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
sue dik za reklamu
8. máj 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NY, nemáš začo ja na to bohužiaľ nemám, aby som kupovala tie nádherné vecičky od teba... ale keby som mala neváham ani minútu...
8. máj 2007 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue IP
8. máj 2007 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NY, inak blahoželám Nikolke k polrôčku
8. máj 2007 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je toľko hračiek, ktoré sú od jedného roka, tak asi nejakú takú. Mne sa napríklad strašne páči pre chlapca veliké gumenné autíčko ale s pohyblivými umelými kolieskami. Je ale dosť drahý, tuším 800,- a videla som ho predávať len v Tescu v meste. Alebo volant, s roznimi tlačidielkami ako štartovanie atď. To svojim chlapcom asi kúpim ja
8. máj 2007 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme kupili na vianoce malej taky upratovaci vozik - mop, vedierko, metla, lopatka. a odvtedy stale lieta s mopom, ci uz teraz sama alebo predtym v choditku
20. jún 2007 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a my sme po oslavach a maly dostal hodacku,oblecko,stavebne sporenie,hlavolam-kde sa po drotikoch pretahuju rozne gulicky-je to super zabava aj pre starsie deti,knizku o zvieratkach.
20. jún 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ideme Rišinovi kúpiť z Dráčika elektrické autíčko, ktoré sa dá použiť aj ako odrážadlo.U neho nič iné neprichádza do úvahy.Miluje autá, miluje kolesá
25. jún 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
9. aug 2007 o 20:18 • beautifull
beautifull, prepac ale tvoj prvy prispevok....co mas kupit dospelemu 26rocnemu chlapovi???
za prve v nespravnej teme, tu sa jedna o 1. rok!!
no a co mas kupit?? ja neviem skus ist do Tesca, to je taky velky obchodak....
10. aug 2007 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko, ja by som jej kupila hojdačku, taku tu klasicku do dvery..bud drevenu alebo umelu...
16. aug 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tvoj príspevok