1. narodeniny dieťaťa. Aký darček mu kúpiť?

mari.m
8. máj 2007

ahojte..ideme k známim na narodeninovú oslavu ich ročned dcérky..teda Sofinka bude mať prvé narodeniny a ja som tak rozmýšľala, čo by sme jej tak mohli kúpiť???????????čo môže potešiť také ročné bábo 🙂 ???
díky za tipy 🙂

brnka
11. okt 2010

@zvalka , my sme to kupovali v Draciku (cenu si uz nepamatam), je to skvela hudobna hracka, maly sa s nou hrava uz vyse roka a magnetky pripina vsade od chladnicky, umyvacky az po radiator 😀

zvalka
12. okt 2010

@brnka dakujem, a ako to hra? treba nieco stlacat? vyzera to velmi pekne 🙂
@brusinka.pusinka ten traktorik je super, nemas na neho link?
och joj, tolko tipov, co teraz kupit, ze? 😀

brusinka.pusinka
12. okt 2010
zvalka
12. okt 2010

@brusinka.pusinka perfektne je to - tak uz len teraz vybrat, co bude vhodne:
na Vianoce dostane kuchynku + riadiky a ranajkovy set a ovocko/zeleninka ikea, alebo hello kitty riadiky
na rocik - magneticku stavebnicu geo mag - asi tu najmensiu, uvidime, ci ju to chyti, potom dokupime 🙂 a odrazadlo macko pooh, a nieco este vyberiem z vasich tipov 😉
na meninky v januari ten upratovaci vozik s metlou, mopom.... 🙂

lenka1smejka
12. okt 2010

Ahojte ja som nedavno malej kupila taky detsky stan alebo domcek neviem ako to volate.A poviem vcam od kedy to mame ja o malej neviem mala je tam zalezena ma tam vsetky hracky a hraje sa tam.A este to ma vyhodu-nemusim stale upratovat hracky nahadzem ich tam a nic nie je vidiet 😀

jankahunady
13. okt 2010

ahojte mamicky. co kupit pre dcerku k prvym narodeninam? poradte mi

brnka
13. okt 2010

@zvalka , ked pricapnes magnetku na tabulu, vydava to zvuk, potom stlacis tu cervenu packu na boku a vsetky magnetky sa zosypu do kosika dole a zahra to pesnicku (celkovo su tam 3 pesnicky)...... tipov je vela, ale ved pomaly sa blizia aj Vianoce, resp. mozes dat tipy rodine 🙂

zvalka
13. okt 2010

@jankahunady skus si precitat celu tuto temu a najdes tam super tipy, ja som tak urobila 😉 tiez mame o chvilku rocik 😵
@brnka - diky 🙂 no pekne to je velmi, uvidim, ci to budu mat v Draciku 🙂 ved to, narodky, Vianoce a hned v januari mame aj meninky 🙂

jankahunady
13. okt 2010

@zvalka som tu nova tak zatial sa otukavam
urcite si precitam
to som len skusala ako to funguje
dakujem

zvalka
13. okt 2010

@jankahunady 🙂 tak vitaj 😎 ja som napr. aj vyssie na tejto strane pisala, co sa chystam kupit, tiez mas dievcatko, takze kuchynka, upratovaci setik, stavebnica geo mag, hojdaci konik, odrazadlo, kocik fisher price.... 😉

zvalka
19. okt 2010

@brnka prosim ta, ake magnetky su k tej tabulke? mozes mi rozpisat? a bavi to synceka sa s tym hrat aj teraz este? dakujem. 🙂

zvalka
19. okt 2010

@brnka -akurat to citam na tom linku, ze co to obsahuje, takze uz mi odpovedz len na otazku, ze ci ho to bavi stale, a ci sa s tym vie zahrat. dakujem 😉

brnka
20. okt 2010

@zvalka, ano, hrava sa s tym, hlavne ked sedi na serbliku, je pravda, ze trosku menej ako doteraz, teraz konecne "objavil" auticka, takze tie su momentalne Nr.1 😉 . Mne sa hlavne paci, ze tie magnetky su pre male deti bezpecne, magnet je vlastne zataveny vnutri, takze nehrozi, ze by ho odtrhol a dal si ho do ust 🙂

zvalka
20. okt 2010

@brnka dakujem, zajtra to idem kupit do Dracika, videla som to tam. sranda, ze na nete som to nikde nenasla 🙂 dostane Tamarka na Vianoce od babky a dedka - bude mat akurat rok a mesiacik, tak si myslim, ze sa s tym este vyhra, hm? 😉

brnka
20. okt 2010

@zvalka , urcite ano. Dufam, ze budete vsetci spokojni 😉

zvalka
21. okt 2010

@brnka tak tabulka kupena 😵 este davam tip na knizocku k prvemu rocku - aj tu uz mame doma 😵 😵 😵 osvedcena u viacerych kamaratok 😉

brnka
22. okt 2010

@zvalka , tie obrazkove knizky su fakt super, deti to citaju "do nemoty" a stale tam najdu nieco. My mame takuto (a je uz doslova zodrata 🙂 )

rainee
22. okt 2010

kreativne farebne melodicke hracky, vkladacky, leporela a podobne. hlavne pozeram aby to nebolo nebezpecne /male, ostre hrany a pod./ no ale aj tak mam pocit ze ju vsetko bavi tak 1 den 😕

benjik
26. okt 2010

@brusinka.pusinka taky jsem uvažovala nad touto kuchyňkou k 1.narozeninám,ale zdálo se mi to brzy.Vidím,že jsem ji mohla pořídit.Tak ji malá dostane v únoru k svátku.

usenexa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellysa
21. apr 2011

inak aj toto je výborné,malí ju dostala už na vianoce a je to hračka nr.1, sú to malinké reporelká, ona ich listuje a pozerá obrázky a ukazujeme si, pri tom sa naozaj najviac zahá, my ich už máme obžuté a doničené, lebo si na nich ostrý zuby 😀

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_knihy-pre-najme...

niccky.z
14. júl 2011

Ahojte, synovec bude mat rok o mesiac a chystam sa mu kupit tento bazenik, moze ho pouzivat v lete a v zime moze byt v byte s tymi gulickami, myslite ze je to vhodny darcek pre rocneho chlapceka?

http://www.mall.sk/detske-bazeny-hracky/intex-h...

tatya
22. júl 2011

Ahojte vsetci, nasa dcera bude mat rok na buduci tyzden, tak som inspiracie hladala aj tu.... dakujem za vsetky napady 🙂 nakoniec sme kupili klavirik, su tam zvieratka, ich zvuky a pesnicky o zvieratkach a kopec melodii (uz sme ho malej dali, nevydrzala som a je unesena 😀 ) a este knizocku s puzzle a skladacku ako lego, ale take velke kocky pre deti od 1 roka. No a urobime tortu so svieckou 😎

huxy
25. júl 2011

ahojte.mozno je to este skoro,ale ja uz teraz pokukujem po tom,ake hracky kupime malej na vianoce /bude mat 10 mesiacov/,resp.aj k 1.narodeninam.lebo nerada si taketo veci necham na poslednu chvilu a napr.vianocne darceky zacinam kupovat uz aj od septembra 😀
mam nejake inspiracie z tadialto.napriklad sa mi zapacila ta tabula s kosikom a magnetkami.uvidime,ci sa mi to podari zohnat.a tiez uvazujem o choditku a kociku 2v1 od fisher price.no a do nho samozrejme latkova babika.a tiez hovoriaceho psika fisher price.
ale prijala by som aj ine napady,lebo aj z rodiny sa budu asi pytat,co kupit malej.no a budu vianoce,o mesiac meniny,o dalsi narodeniny.tak aby som mala uz vsetko potom prichystane.

nikuskabee
29. sep 2011

ahojte,chcem sa psýtať,malý mal rok a chcela by som mu kúpiť tú trojkolku na tlačenie zo strieškou,len neviem,či sa nám oplatí,lebo ide zima a už na jar a leto už bude mať vyše 18 mesiacov a myslím,že ho to nebude baviť.Poradte mi niekto,či ju kúpiť.Ďakujem

klauduska
29. sep 2011

@nikuskabee nas bude mat 2 roky a este ho to bavi,ale povedala by som,ze skor doma sa s tym pohra,lozi po nom,pusta si hudbu a odraza sa uz na nom...vonku uz celkom vymysla a chce skor behat.....skor by si mu mhla kupit taku tu motorku-odrazadlo.....to asi skor vyuzije..... 😉

nikuskabee
29. sep 2011

@klauduska ďakujem za typ

tanija133
29. sep 2011

@nikuskabee ja tiez na nou rozmyslam, budeme mat terza rok....a dne ssom skusala v draciku ho posadit aj do trojkolky a aj do odrazadla...V trojkolke sa mu pacilo viac...ona sa da vyuzit aj miesto kocika.....a urcit esi mylsim ze ich bude bavit aj do 2 aj 3 rokov... No a potom som ho posladila do odrazadla, a vobec nechapal co ma s tym robit....takze my kupime asi trojkolku,.....

nikuskabee
30. sep 2011

@tanija133 no my máme odrážadlo auto a s tým sa naučil chodiť,lebo ho tlačil,ale sadnuť naô si ako hovoríš nechystá,párkrát som ho posadila a nechcel.Tak neviem.

nikuskabee
30. sep 2011

@tanija133 smiem sa ťa spýtať a kú plánujete kúpiť,tú modernejšiu alebo takú detskú s nejakým hracím panelom.Lebo my sme z dediny a jedna mamička,aby som mu trojkolku nekupovala ak tak tú modernú,lebo že ju by osobne nebavilo počúvať ako malý na tom hrá,teraz jej bude mať dva roky a že už to nie je pre také veľké ako je on.Mne sa zas osobne páčia tie s tými zvieratkami alebo majáčikmi.A tebe?