1. narodeniny dieťaťa. Aký darček mu kúpiť?

mari.m
8. máj 2007

ahojte..ideme k známim na narodeninovú oslavu ich ročned dcérky..teda Sofinka bude mať prvé narodeniny a ja som tak rozmýšľala, čo by sme jej tak mohli kúpiť???????????čo môže potešiť také ročné bábo 🙂 ???
díky za tipy 🙂

maruschka
16. aug 2007

Našej malej sme k jednému rôčiku kúpili v Tescu bazén nafukovaciu žabu s preliezacím tunelom, tiež nafukovacím 🙂 .Dá sa naplniť loptičkami,alebo aj vodou.Dali sme jej tam stavebnicové kocky,lebo tie zbožňuje a ohromne sa jej to páči.Hojne to využíva aj naša staršia 4 ročná dcéra.Takže to majú vlastne také spoločné. 🙂

emjee
10. okt 2007

elise 1d, snž Dnes o 08:56
neviem či je takáto téma vytvorená ale nenašla somju.môj malý bude ma 16.12. jeden rôčik a rozmýšlame čo mu kúpime na narodeninky, potom o týžtden nato sú vianove, tak máme dvojaké starosti čo mu kúpiť aby toho nebolo vela ani málo. poredíte????

elise 1d, snž Dnes o 09:08
ešte by som sa chcela spýtať ako ste prvý rôčik oslavovali?? 🙂

lunika 1d Dnes o 09:12
Ahoj elise aj ja mám taký istý problem ako ty moj malý bude mať rôčik 26.12 a tiež neviem čo mu kupiť

k.a.t.k.a. 1d Dnes o 09:15
no presne na toto myslím už nejaký ten den 😉 aj my budeme mať rok 20.12. 🙂

elise 1d, snž Dnes o 09:22
oblečenie mu kupujem priebežne a z oblečenia ako darčeku nebude mať takú radosť,rozmýšlam nad neakými hračkami aj na narodeninky aj na vianoce ale neviem čo mám kúpiť ani ako mám oslavu prichystať 🙂

k.a.t.k.a. 1d Dnes o 09:25
a myslíte že už budú samé vedieť chodiť? žeby som svojej nejaký detský kočík kupila čo bude tlačiť pred sebou

lunika 1d Dnes o 09:26
ja budem mať na oslave asi tak 10 ludí takže uvarím neaku večeru a odložené misy a samozrejme torta nesmie chýbať

sue 28tt Dnes o 09:27
...no a nejaká trojkolka alebo edukačná hračka nejaká? My sme zvykli kupovať aj veľkú knižku s rozprávkami alebo zvieratkami 🙂

sisidl 3d Dnes o 09:31
Ahojte.My sme mali prvy rocik 28.9.2007.Nachystali sme super oslavu,ktora trvala do 1 rana.(jasne ze mala uz davno spala) 😀 .Tiez sme nevedeli co kupit a to mi dali este aj svokrovci peniaze nech jej kupim co uznam za vhodne.My sme jej nakoniec kupili drevenu vkladacku s cim sa velmi rada hraa je zatazena na kacicky,tak velku plisovu kacku ktora aj kackaaa ked jej stisne ruku.Co mi dali svokrovci peniaze tak sme jej kupili trojkolku s vodiacou tycou,kocku fisher price do ktorej hadze kocky a ta velka kocka potom hra a kupili sme aj co potrebujeme,plienky,pancusky a drogeriu.Tak mala aj na pamiatku a aj potrebne veci.Sestra jej doniesla velku plisovu mys,kamarati kocku s kotorych stavia vezu a svagrina taku velku zabu do vane a peknucky svetrik.Nafukali sme baloniky,napisala som transparent a upiekla som jej mnam,mnam tortu,(je to moj konicek).Bolo fakt super a mala sa tesila. pozrite moje foto,uvidite. 😉 🙂

sisidl 3d Dnes o 09:34
katka,moja mala sa tak naucila chodit ze sa drzala kociku a tlacila ho.chodi uz od 11 mes.ja som mala tiez tak 10 ludi plus my a robila som chlebicky,mysu a nejake chrumky,cipsy a stacilo bohate.

elise 1d, snž Dnes o 09:34
sisidl dakujem za inšpiráciu 😉

meggi 1d Dnes o 09:40
ahojte, my sme pred týždnom oslávili 1.rok - kupili sme jej autosedačku od 9-25kg, trojkolku, ale tu bude asi až na jar, ked bude teplejšie. Inak dostala bábiku a chystáme sa kupit jej aj kočík pre bábiku, kedže mi už chodíme a sa jej páčil, ked sme ho skušali u kamošky... Inak knižky su vdačný darček, tiež teraz som objednala a teším sa, kým prídu... Priebežne som jej kupovala oblečko a topánočky, ale dali sme jej to tiež k prvému roku...

shiju23
1. nov 2007

moj maly bude mat rok v januari a chceme mu kupit taku trojkolku co je od 12mes. vzadu je velka rucka,kde rodic tlaci trojkolku, vlastne pomaha malemu, maly sa aj priputa,takze je to bezpecne,ma to aj pedale, su aj pre chlapcov aj pre dievcata, vhodne na prechadzy. skus to pozriet niekde, neviem,kde sa da t kupit na svk, lebo my zijeme v uk.alebo auticko kde sedi, je aj pre dievcata ruzove je to zlate, dieta sa hybe samo a zabava sa. pacilo by sa je to.

shiju23
1. nov 2007

volant ma aj moj na kociku, \boznuje to, je tam aj hudba kluce, startuje to a pod. ma este jeden na vys. stolicke.
ale pre dievca by bol dobry tiez domcek s roznyma funkciama,

milhaus
7. nov 2007

moja bude mat narodky presne na mikulasa a bude mat toho asi moc a ešte nevieme čo jej kupime

zuzu13
8. nov 2007

tak mi máme rôčik dnes...a dostla kočík, bábu a loptu... 😀

milhaus
9. nov 2007

mi by sme chceli take volačo ako bol kedysi ten hupaci kohut lebo furt by sa mala iba natriasala a blbla

cat
9. nov 2007

milhaus, toho kohuta, presne toho ako zo starych cias, mali minuly rok v Carefoure, ktovie, mozno ho aj teraz zaradia do vianocnej ponuky v decembri 😎

gabuliik
9. nov 2007

milhaus, a čo takto toho kokúta vyrobit? 😝 Môj muž ho vyrezal z dosiek, zmontoval, nafarbil a bolo. Celkom pekne to vyzerá až na tu malbu na nom, ale berem to tak, že to robil chlap.Malej sa to páči a to je najdôležitejšie.

cat
9. nov 2007

gabuliik,mas sikovneho muzika a dobre ste spravili, ono to totiz stoji 999,-Sk 😒

milhaus
20. nov 2007

ked môj je zvarač a take niečo od neho čakat asi nemôžem, je dost lenivý
je vyučeny instalater a točku menil skoro rok

melory
20. nov 2007

hugo dostal bicykel na tri kolieska 🙂

milhaus
20. nov 2007

asi jej kupim neaku hračku čo vydava zvuky ked sa jej sama chyti v tesku, ma iba hrazdičku kde jedna hračka hra a same hryzatka a tak, ...

marorlinko
21. nov 2007

ja neviem,co kupim mojmu malemu na narodky, ked on sa pohra par min s nejakou hrackou a potom ju odhodi, uz ju nechce, az po case, on ma radsej nejake krabice,jak hracky. rozmyslame nad niecim, co by ho bavilo, trojkolku mu kupime na vianoce,ale na narodky,to neviem.

mimmulik
16. feb 2008

Ahojte!Tak ja mam tiez taky problem,ze neviem co kupit,ale pre krstna-chalpca.Ma starsiu sestru,takze veeeeeeeela hraciek ma po nej,aj konika,aj trojkolku...A fakt neviem,ze co!Chcem,aby to bolo aj na pamiatku...Hracky ako hraci psik,alebo hracky do vane...vacsinou z dracika tak to dostal od babky na vianoce.Uz zacinam byt nestastna ☹ Ak vie niektora z vas super napad,prosim poradte.Viem,ze nema 26,ale potrebujem aj ja poradit 😅

mimmulik
17. feb 2008

Ahojte!
Snad ste sa nenahnevali-reakcia na predosly prispevok,ale po dlllllllllllllllllhom rozmyslani som predsa na nieco prisla,tak mozno aj ja dakomu poradim.
Takze ja asi urobim velky ramik na 12fotiek-z kazdeho obdobia nejaku,okolo este cacky macky,daku hracku a mozno aj fotku na poduske.A mam nieco pekne,aj s vlastnou vyrobou a aj mu to ostane na pamietku,nie?Ine ma zatial nic nenapadlo,tak zatial..

kattkak
15. mar 2008

Nerozmýšľala si nad dreveným puzzle pre najmenšie deti?
Napr. toto pre inšpiráciu http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
Môj malý mal v tomto veku veľmi rád hračky tohto typu.

martinaema
16. mar 2008

kočky, čo ste nevedeli vymyslieť darčeky, ozvite sa a poraďte nám ostatným 😵

martinaema
16. mar 2008

Myslím tie, čo už majú narodky za sebou

monca301
17. mar 2008

My sme malemu kupili trojkolku, naradie do piesku,oblecenie.Norodina sa ma tiez pyta co mu maju kupit a to uz neviem.Jehokrsna mu vzdy kupi nieco pekne do izby.O mesiac sa este ozvem co este dostal. 😉

dadka212
17. mar 2008

My sme kúpili nafukovaciu žabu-bazén a k tomu guličky, náradie do piesku a oblečenie, potom dostal od rodiny autíčko s kockami,psa na ovládanie, CD podhradská+čanaky, oblečenie....

mirka414
17. mar 2008

nasa malinka dostala od babinky hojdacieho konika z dracika a cestoval knam 1000km a zozal veky uspech.malinka neda nanho dopustit je to jej milacik 😵 ...

mirko
17. mar 2008

my sme nasmu malemu na 1.rocik kupili tiez hojdacieho konika, narodeniny ma az teraz v nedelu ale konika sme mu uz ukazali, nevydrzala som to, a mozem povedat, ze bol z neho nadsenyyyyy 🙂

melory
25. mar 2008

stelka dostala kuchynku na prvy rok a bola to vyhra, prehra sa ozaj dlllllho.

martinaema
29. mar 2008

tak my sme práve dnes mali veľkú oslavu - a malinká dostala strašnú hromadu hračeniek - už sa teším, ako ich budem zbierať po celom byte a upratovať. Najväčší darček bol trojkolka s tlačnou tyčou, krásne minipieskovisko - mušla so súpravičkou do piesku, kocky, hovoriaci telefón, 2 knižky anejaké oblečko. No najviac sa potešila hádajte čomu? Papierovej taške s loptičkou za 50,-

mirka414
29. mar 2008

darovat braceka alebo sestricku 😀 😀

zuz11
15. júl 2008

cistko • 1d • Včera o 15:41
😉 uz ste nad tym premyslali, vy co to mate pred sebou? A na co ste prisli vy co to mate za sebou? Dakujeeeeeeeeeem🙂

milhaus • 1d • Včera o 16:11
ja som jej kupila taku lienku s troma klavesami a to jej hra, nemali sme vtedy moc penazi a to bolo v tesku, svokra jej kupila velku plysovu rybu, jej krstny taku mäkku kocku, je to skoro ako lopta a mama jej kupila vkladačku so siestymi zvieratkami, je to z mäkkeho dreva

anjelik85 • 1d, snž • Včera o 16:13
ahojky, my sme malej na prvé narodky spravili riadnu oslavu ála amerika a darček sme kúpili bicyklík. a podostávala bábiky, stavebnice a kočík pre bábiku. ale ty máš chlapčeka, tak skúste možno ten bicyklík, stavebnice alebo to veľké auto. veľa sa dá vymyslieť, ale nepíšeš, že do akej sumy chcete zájsť. 😉

cistko • 1d • Včera o 16:38
Hej, hej aj ja planujem taku oslavu🙂 Teraz na meniny mensiu ale jasna vec ze pozvanky odisli, torta aj balony urcite nebudu chybat🙂 A potom na narodky to bude aj s capickami a fukatkami hahaha len neviem ci to nebude skor zabava pre nas dospelych ako pre neho🙂

Nad sumou som neuvazovala ratam cca 500-1000,- Sk a urcite sa budu pytat aj babky aj krstni.....takze by sme si to mali riadne premysliet. Hlavne ide o to aby sme to vyuzili, nie len vyhodit za nieco kopu penazi a bude sa s tym hrat dva tyzdne....

zulok • 1d • Včera o 16:45
Taka stavebnica by bola super, s tym sa vyhraaaaa ajajaaaaaj 😉 alebo odražadlo, lebo za chvílu bude cupitaaaaať o 106 . peknu solavu potom prajem

cistko • 1d • Včera o 16:51
Stavebnica? Take male dieta sa uz hrava so stavebnicou??????? Ano odrazadlo ma napadlo...ale je ich veeeeeeeelmi vela, su v nich aj rozdiely?

duskaf • 3d • Včera o 16:52
Tiež sa pripájam k tomu odrážadlu.
Ale pre našu malú mám vyhliadnutú takú prenádhernú mäkkučkú ručne vyrábanú, vlnou plnenú bábiku.

cistko • 1d • Včera o 17:01
duskaf ja som teraz take videla na elre🙂)))neviem ci myslime rovnake ale sluzia aj ako vankusik🙂a boli krasne🙂

No predievcatko by som to jednoznacne riesila babikou ale u chlapceka🙂)))

mracik • 3d • Včera o 17:05
náš Šimi dostal iba tortu 😀 ale nesťažoval sa
ale keby som mala babu, tak jednoznačne Waldorfskú bábiku, ako duskaf , takúto http://www.dracek.cz/produkt/panenka-edita/li041/ 😵

cistko • 1d • Včera o 17:34
no ja som si ista ze aj keby ani tortu nedostane tak stazovat sa nebude hahahahahaha🙂

cistko • 1d • Včera o 17:34
Ta babika je nadherna🙂)))))))

cistko • 1d • Včera o 17:34
Ale ma aj "nadhernu" cenu!!! 😅

mirka414 • 1d • Včera o 17:40
jednoznacne odporucam hovoriaceho psika od fischer price,je super.my sme dostali slovensku verziu uz je objednana aj nemecka.

mracik • 3d • Včera o 17:41
cistko, no keby som raz mala babu, tak tú bábiku aj sama vyrobím, na nete je aj návod 🙂
Čo sa týka toho darčeka pre Šimiho, nejak som nevidela zmysel mu niečo kupovať, "len aby sa nepovedalo", mám pocit, že má fakt všetko

milhaus • 1d • Včera o 18:00
teraz idu dost tie trojkolky o tyči
so stavebnicou sa ti ešte hrat nebude ked tak iba rozrabat a bycikel to nie ešte

cistko • 1d • Včera o 18:14
mirka hovoriaceho psika ma kamaratkina dcera a to ho uz nebavi....chytalo ho to ked mal tak cca pol roka 😀
mracik, nemozem povedat ze mame doma vsetko ani ze ma toho vela, prave naopak z hrkalok a podobnych hraciek ktore doma mame uz vyrastol a ine som mu nekupovala, hovorila som si ze pockame ved v lete ma meniny a v septembri narodeniny takze kopu darcekov dostane....no a teraz padaju otazky a co pre neho chcete? a ja neviem s cim sa take rocne babatka zvyknu hravat🙂

Ano nad trojkolkou sme s manzelom uvazovali ale rok bude mat v septembri a neviem ci nebude pre neho este velka...a zase na jar mala........vobec netusim ako to chodi - rovnako s odrazadlami a trojkolkami... 😵

duskaf • 3d • Včera o 18:21
Ahojte, tá bábika je veľmi podobná, alebo aj krajšia, ja sam to videla na mimibazári, jedna kočka ich vyrába a stoja myslím 1000. Ale tiež som sa hrala s myšlienkou, že ju vyrobím, no nestíham pri tej mojej bande.

susika • 1d • Včera o 18:44
bábika je krásna, ale moja malá stále všetko dáva do pusy, asi by to tie vlásky neprežili. a lepšei ako ležať u nás v poličke, jej bude v obchode

cistko • 1d • Včera o 18:49
susika 😀 😀 😀

trixi • 1d • Včera o 20:01
Ja mam pre nasho maleho v plane kupit na zahradu hojdacku (vlastne som ju uz aj objednala), strasne rad sa hojda a od starych rodicov dostane odrazadlo Berchet z Quelle a od ostatnych-stryka, tety peniazky na ucet. Samozrejme prichystame oslavu ako sa patri a pre Matka vlastnu tortu, do ktorej ked bude chciet si moze ponorit aj nufacik. 😀

cistko • 1d • Včera o 20:15
Pozrela som si stranku quelle paaaani tak tam su teda krasne hracky🙂

susika • 1d • Včera o 20:46
baby, ja chcem malej kupiť obyčajné kocky.žiadnu zložitú stavebnicu, drevené alebo plastové kocky, ktoré može prasknúť o zem a nerozpadnú sa, može dávať do pusy a nič sa neodlomí a nemožem nič zohnat. už som tu u nás pobehala aj hračkárstva aj markety a nič.samé konečné hovadiny a klasické kocky nie. to už nevyrábajú? nemáte nejaký tip, kde by som to zohnala?ešte tu máme Alltoys obchod s hračkami, tam som nebola. vyzerá mi to napratané, aby osm sa tam s kočíkom prešla.

tie odrážatká super vec, len mne malá ešte poriadne stabilne nesedí, tak asi by to na jesen nám už bolo na nič a na rok už malé a taký detský bicyklík s tou rukoväťou, čo sa može tlačiť som chcle, asi asi by to tiež niekde do budúceho roku čakalo...

nemáte niektorá doma bábiku Karolínku? mali ju v tescu, lozí a behá.chcela som to malej, nie je to nejaký šmejd?

duskaf • 3d • Včera o 21:39
Tak som sa išla pozrieť na stránku tej kočky, ktorá vyrába bábiky a už neprijíma objednávky a s tými vláskami je to susika fakt, asi by to bola len taká pamätná hračka v postieľke, alebo na poličke a malá by možno z nej ani veľa nemala, tak možno dá niekto nejaký lepší tip.

ilijanka • 1d • Dnes o 12:28
my sme kúpili hovoriaceho psíka od Fisher Price- ale zatiaľ ho to až tak nechytillo, dúfam, že neskôr,- je pravda, že asi najviac ho zaujímajú veci, ktoré hračkami nie sú- napr.fotoaparát, zásuvky, chladnička atd.. 😀

danu • 1d • Dnes o 12:32
My sme mali 1 rocik teraz a kupili sme teda podostavali, barbiny, babiku, trojkolku, hracky a peniaze.Myslim ze s babikou nic nestratis a bude sa s nou hravat aj neskor-. Je zbytocnekupovat vela hraciek nie kazde dieta sa hrava este s hrackami. Napriklad aj kocky su dobre pre rozvoj aby ich stavalo, aebo aj odrazadlo (nie choditko). My uz chodime sami ale odrazadlo nam velmi pomohlo

silvia123 • 1d • Dnes o 12:40
danu a odkedy sa to odrážadlo môže používať? -myslím v ktorom mesiaci, môj malý sa veľmi rád vodí za ruky, niekedy ma tak ťahá k zemi a trepe sa, že si to normálne vynúti aby som s ním šla, máme takú malú plastovú motorku -ale neviem či by sa na tom už udržal, ešte ju máme zabalenú 🙂 . Ty si kedy skúšala tam malú dať?

gucz • 1d • Dnes o 13:31
moja má rôčik dnes. Od krsnej dostala balík oblečenia, od druhej tety vláčik od fisher price, ten sa nám všetkým veľmi páči, hračky tej značky sú nezničiteľné, bezpečné, vláčik vyhráva, a na malý kúsok aj jazdí po sltačení psíka. Odfotím a vložím fotku. Babky prispeli na novú autosedačku, my sme jej kúpili odrážatko, také čo je najprv hojdačka a potom odrážatko. A kúpili sme jej novú káru, z tej má zatiaľ najväčšiu radosť, ju zaujímajú vždy také veci, čo sú neni hračky. To odrážatko dostane v sobotu spolu s tortou, tak potom hodím do albumu pár fotiek. Teraz tam má fotku s tortou od babky.

gucz • 1d • Dnes o 13:56
už som tam hodila fotky, aj to odrážadlo

evina313 • Dnes o 14:08
tatrovka taká tá veľká čo si do nej može aj sadnut 🙂

saskarisko • 1d • Dnes o 14:19
Risko bude mat 1. rok v sobotu a moji rodicia mu kupili detske obliecky (je to aj darcek pre mna, ale aj pre neho, lebo vzdy kuka, co ma v postielke za obrazky), tiez este dostane obedovu supravu, kedze ho ucime jest samostatne, a od nas trojkolku.

Ako darcek mozem pre chlapca odporucit obycajne auticko. U nas frcia auticka - vsetkeho druhu, ale vyborne su playskool (su gumeno - plastove, po oplieskani o zem drzia, a prezili aj pady z vysok), jedno stoji okolo 100 Sk. kocky maju aj v draciku - drevene 12 ks stoja cca 100 Sk, alebo plastove s mackom pu cca 129 Sk, ale tam su len 4 ks.

luciar79
27. júl 2008

My sme ešte malý ale ja som nevedela odolať a k prvým narodkám malý dostane toto:
http://www.scuttlebug.nl/

Dá sa to zohnať aj na MMB ale modrú farbu nemali tak som si to nechala doviesť z Anglicka.Aj to tam menej stojí.

sirinka
27. júl 2008

nasa dostala bycikel trojkolku a pieskovisko a dreveneho hojdacieho konika 😀 a dve torty