1. narodeniny dieťaťa. Aký darček mu kúpiť?

mari.m
8. máj 2007

ahojte..ideme k známim na narodeninovú oslavu ich ročned dcérky..teda Sofinka bude mať prvé narodeniny a ja som tak rozmýšľala, čo by sme jej tak mohli kúpiť???????????čo môže potešiť také ročné bábo 🙂 ???
díky za tipy 🙂

stellamiapiccola
3. dec 2009

ahojte,
my máme prvé narodeniny 2 januára ,je netuším čo kúpiť ani na vianoce ani na narodky !

tamka84
3. dec 2009

my sme oslavovali 1rôčik nedávno a malá dostala hovoriaceho psíka od Fisher Price, také autíčko ktoré sa dá využiť ako hojdačka, s rúčkou pre tlačenie dieťaťa, s ohrádkou aj bez a neskôr aj ako odrážadlo, a ešte dostala také "chodítko" ktoré tlačí pred sebou a vpredu to má hry na vývoj motoriky...

lenka1smejka
20. feb 2010

Ahojte mamicky,mala bude mat rocik a rozmyslame co kupit.Nemate nahodou humpacku do bytu?Vyuzijeme to?

palomka
20. feb 2010

ahoj. moja mala teraz rok a a od nas dostala taku trojkolku ktoru moze my tlacit a potom sa to da odpojit a moze bicyklovat sama ked bude vacsia.
no a naviac z darcekov sa jej pacil kocik hrackarsky a auticko-odrazadlo take princeznovske co ma aj klavir, trubi, v predu su take princezne a hraju....tak tieto boli pre nu naj darceky 🙂

lenka1smejka
21. feb 2010

Ahoj,to odrazadlo s tymi princeznami chceme my kupit len nevieme co od babiek.Ten kocik am ten plastovy pre najmensich?Lebo tie nor.su velke tak na 2roky

palomka
21. feb 2010

to je taky maly ako buginka a ma aj striesku. konstrukcia je kovova cize je pevny aby sa neprevratila. je z Dracika a myslim, ze je to znacka Diesney. Macko pu je na tom. a je ruzovo-modry. bol v takej krabici zabeleny, nebol ani vystaveny, tak treba popozerat. a este ma vpredu taku tacocku ako ozajstne kociky 😀
a vyskovo je jej akurat a tiez ma jednu rukovat, nie 2 ako buginy. taky ozaj akuart pre male deticky.
ostatne boli uz ozaj velke na jej vek...

ined77
21. feb 2010

ahojky 🙂 ,my jsme koupili našemu malému k 1.narozeninkám toto 🙂
http://www.babyshopdino.cz/fisher-price-choditk...
a houpačku 🙂 .
máme navrtané háky mezi futrama a houpeme se prakticky denně dodnes 🙂 .
takže využití opravdu velké,hlavně v zimních měsícíc a při špatném počasí 😉 .

sherry28
21. feb 2010

ahoj a my zase koupili toto 😉 : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19220425 + dortík 😀

sherry28
21. feb 2010

jo ještě máme také doma ten nákupní košík pro malého, také ho hrozně rád vozí 😀 a dává do něj věci

usounek25
21. feb 2010

ahoj, my měli rok nedávno. Malýmu jsme koupili autosedačku - což byla dost velká investice, jinak dostal hrací leporela, tepláčky, vlhčený ubrousky atd. Od ostatních dostal odrážedlo - motorku, sice ještě sám nechodí a neumí na ní sám jezdit, ale zatím ho na ni občas povozíme a moc se mu to líbí, vždycky se drží za řídítka a je straaašně důležitej 😅 . Jo a taky dobrej dárek byl mluvící klíče od Fisher Price http://www.xpark.cz/detsky-park/vek-0/mluvici-k....

lenka1smejka
21. feb 2010

usounek-co je to prosim ta hraci leporela?

fandy
25. feb 2010

ahoj, u nás měl úspěch kočárek - menší plastový, takový jakoby golfky. Pak dřevěný puzzle - vkládá se celý obrázek.

zuzul1310
25. feb 2010

náš malý dostal na prvé narodeniny Fisher PRice hovoriaci hrniec (vkladačka), mali sme už predtým hovoriaceho psíka Fisher Price a na Vianoce dostal tú hraciu knižku Fisher Price, momentálne ho najviac baví ten psík. Od otca dostal Playskool tonka autodráhu, s tým sa hráva dodnes strašne rád a aj sme začali zbierať Tonka autíčka. Dostal aj veľké nafukovacie hracie centrum, má v ňom 250 loptičiek a to je tiež strašne oblúbené, drobnosti ako autíčka a knihy ktoré zbožňuje vždy a za každých okolností ani nerátam, tých máme spústu, to dostáva občas len tak.

kristinka.s
26. feb 2010

aj nam sa blizia 1ve narodeninky. Ja tiez uvazujem nad trojkolkou s rukovetou.
A ani ten bazen s loptickami nie je zly napad. Ale myslite, ze sa tam deticky take male zahraju s tymi loptickami?

vodnarky
26. feb 2010

nasa malinka dostala na prve narodeniny taky maly stan s mekkymi loptickami a hojdacieho konika..na konika vtedy este nenasadla sama,zato teraz si ho uziva naplno.. 😀

zuzul1310
26. feb 2010

ten bazén resp. stan s loptičkami je super vec, malý sa postaví pred stan s loptičkami a hodí sa do nich voľným pádom, my len pozeráme a nechápeme, strašne ho to baví a schováva sa tam a my ho máme akože hľadať a strašne sa na tom zabáva, máme aj hracie centrum nafukovacie, tam sme mali predtým tie loptičky, len niekde púšťa tak ho treba spraviť, preto používame teraz stan, ale to hracie centrum s loptičkami každému odporúčam, náš malý ho zbožňuje.

vodnarky
27. feb 2010

zuzul1310-to teda je..nasa princezna tam tiez lubi byt a este je radcej,ked sa tam "nacpeme" s nou.. 😀 😀

lenka1smejka
27. feb 2010

baby dakujem za tipy ale mame 1-izbak a vela miesta neni ale ten bazen s gulickama by sa aj mne pacil ale to nam zabere vela miesta ☹

zuzul1310
28. feb 2010

tak ten FP hovoriace pes je podľa mňa veľmi dobrá voľba, momentálne je to malého favorit, alebo skús lego primo, my sme teraz nedávno začali s lego duplo a malý ho zbožňuje. (16 mesiacov)

lenka1smejka
28. feb 2010

toho psa sme dostali na Vianoce to lego je to velke,ze?To mame rozkazane od babky.My jej kupime odrazadlo od jednej babky vysavac a lego od druhej babky boty a knizky a od prababky jedalensku supravu pre malu.No ale neviem co mam 2strickom rozkazat

riana12
3. máj 2010

Ahojte, snad tu budete vediet poradit 🙂
Mame ist na oslavu 2. narodenin dievcatka. Malu osobne nepoznam, iba som ju pocas prechadzky stretla na ulici s rodicmi, ale kedze jej tatino je s mojim priatelom dobry kamarat, pozvali nas.
Rozmyslala som o flaske na mlieko, mala rada pije kakavko, ako som troska povyzvedala... Co myslite? 😅 Alebo nejaku malu hracku?

lalus
3. máj 2010

riana, ja by som sa opýtala rodičov...to je najistejšie a to Ti hovorím ako matka. Samozrejme každý darček poteší aj mňa aj malého, ale ak by malý dostal na druhé narodeniny 10 áut, tak by som mu aj tak 8 z nich schovala a postupne vyberala, keď by niektoré poničil a pod....my máme dva roky v júni a už teraz som dala mojim rodičom echo, že plyšákov a áut máme požehnane, nech sa uberajú iným smerom pri rozmýšľaní 😀

tigri
8. máj 2010

starsia dcerka dostala k 1.rocku trojkolku, miniodrazadlo a hovoriaceho psika od FP, mladsia dostala riekanky od FP, detsky CD prehrava od FP a choditko na tlacenie od Chicco + samozrejme nejake knizky a puzzle

tigri
8. máj 2010

a este som zabudla Lego Duplo, to je velky favorit oboch dcerok, mladsia zatial len rozklada a starsia sklada 😀

tigri
8. máj 2010

Riana, podla mna daruj radsej knizku, nic tym neskazis, tieto knizky mame doma a su naozaj vynikajuce!!!

http://www.martinus.sk/?uItem=42621

http://www.martinus.sk/?uItem=46525

evulatko
17. máj 2010

Ahojky, obnovuji toto tema, prvni narozeniny nas cekaji za chvili a ja si lamu hlavu🙂

luccii
17. máj 2010

nas prcek dostane houpaci pytel z Ikey 🙂

dociska
17. máj 2010

Tak nás taky pomalu čeká oslava prvních narozenin. Napadlo mě, že malému koupíme nějaký krásný nástěnný metr ze dřeva nebo nějakého příjemného materiálu, abychom věděli, jak nám náš drobek roste.

lada82
17. máj 2010

ahoj holky, souhlasim s tim, ze takove to "velke Lego" je perfektni darek 🙂
nas Davidek ho dostal, a k tomu jeste male detske hraci pianko a od babicek odrazedlo - ale jezdil na nem az asi o pul roku pozdeji...
pro holcicku mam pripraveny kocarek pro panenky, ktery je vlastne choditkem, a panenku v nem, samozrejme
ahoj