1. narodeniny dieťaťa. Aký darček mu kúpiť?

mari.m
8. máj 2007

ahojte..ideme k známim na narodeninovú oslavu ich ročned dcérky..teda Sofinka bude mať prvé narodeniny a ja som tak rozmýšľala, čo by sme jej tak mohli kúpiť???????????čo môže potešiť také ročné bábo 🙂 ???
díky za tipy 🙂

jeane1
8. máj 2007

hlasné hračky 😀 😀 nech maju aj rodičia radosť 😉 🙂

andrea.m
8. máj 2007

kočiarik,bábika,veľký plyšák,všetko čo svieti a trúbi alebo také tie skladačky že máš napr kocku na nej otvory rôzných geometrických tvarov a dieťa tam musí dávať dielce rovnakých tvarov,neviem ako sa to volá odborne tak dúfam,že si z môjho popisu vyšla

vavka33
8. máj 2007

vaneska dostala na rocik hojdacieho konika,bola stastnaaaaaaaaaa.tak podla mna su vhodne dake hojdacie hracky alebo odrazadla 😉 -ved to je akurat vek pohybovych aktivit 😉

jeane1
8. máj 2007

mi by sme z plyšakov a kočiarika asi zatiaľ nemali veľku radosť,nijak ju to nenadchýna,kocky čo treba vhadzovať do tých roznych otvorov to áno a hlvne tie knižky leporelá tie nás vedia zaujať 🙂

mari.m
autor
8. máj 2007

nad knižkou som rozmýšľala aj ja..ale malých skladačiek sa bojím..je to šidlo..nie že to dá do úst..

jeane1
8. máj 2007

mari.m. su tie knižky čo su aj do vody alebo pískalú alebo vydávaju rozne zvieracie zvuky podla toho na akej strane otvoríš 😝

hanka274
8. máj 2007

tusim didakticka kocka sa to vola, maju to v Draciku a Made in Czech! Takze ziadne China. Ine hracky sme mi napriklad Hanke nekupovali a aj som to rozniesla dalej, pretoze s tym sa zahra prve minutky a zapada prachom, ma ich plny box a ani sa o ne nezaujima. Oblecenie si vacsinou maminy kupuju sami, najlepsie vedia velkost. A zalezi aj od sumy. Napriklad je dobry napad, my sme dostali koleso do vody s takou strieskou. Stalo to tusim do 10E, alebo taku malu loptu 2v1-fit lopta pre deti a lopta s ruckou na skakanie, stala v Alltoys v BA okolo 200sk. A knizkami tiez nic nepokazis.
Alebo za 200sk maju v Alltoys a za 250 cca v draciku drevenu hojdacku, aj to je dobry napad, neni az tak drahy a dobry napad, hojdacka ma vzdy svoje miesto u deti.

andrea.m
8. máj 2007

tie kocky zase niesú až teké malé aby ich bábo zjedlo toho sa neboj

hanka274
8. máj 2007

A nekupuj urcite Chinu, Thailand, Banglades a podobne. Mamina, ktora vie, tak to oceni. 😉

mimusiacik
8. máj 2007

🙂 V Draciku predavaju kvazi "klavirik",ale so zvukmi a obrazkami zvieratiek ,stalo to okolo 290.-sk (povodne to je k choditku)...su aj obrazkove knizky so zvukmi...veru cim viac funkcii,tym lepsie...Lego kocky pre najmensich...co najviac pestrych farieb,tvarov,kombinacii...

Nas krstna potesila trojkolkou "Kacickou" s ruckou pre rodica,kt.blikala,hrala melodie,dalo sa to pouzit aj ako hombalka pri zlom pocasi doma (system na podvozku)...ale tie stoja od 1000.-vyssie...su vsak velmi vdacne...vyuzitelne od 1r-3r...ked uz vie pedalikovat samo dieta... 🙂 😀 😅 😵

mari.m
autor
8. máj 2007

hanka274. a na tej lopte bude vediet rocne dieta skakat???

jeane1
8. máj 2007

veru mimusiacik tá kačička je perfektná malá sa už na nej vyváža jak pávica 😀

hanka274
8. máj 2007

mari, ja mam rocnu dcerku a posuva, resp. prevaluje si to pred sebou, samozrejme na nej neskace. Vyfucim a o rok bude mat skakalku z toho 😉
hej aj odrazadla su dobre, aj my mame z dracika.
a aj to lebo kocky pre najmensich je dobre.

mimusiacik
8. máj 2007

🙂 Jeane1 ,mame velku radost ,ze kacenka Petulke sluzi k velkej radosti a uzitku...

Hojdacka - ta u nas fici (fakt zdroj nekonecnej veselosti a santenia)...

Mame ju umiestnenu v zarubni dvojdveri z kuchyne do obyvacky,hore cez 2 dierky v strede zarubne mame skobicku a na nej su uchytene ocelove kolieska drevenej hupacky ...

🙂 😀 😅 😵

vilki
8. máj 2007

baby a mate niektora taku hojdacku do bytu?taku s konstrukciou pre male deticky...chcem taku kupit a nikde to neviem najst...

sue
8. máj 2007

Vilki, napíš IP Newyorkgirl...

titkovamiriam
8. máj 2007

s legom sa nic nepokazi,alebo niakou inou stavebnicou ci kockami.

mari.m
autor
8. máj 2007

no, ako vidím, z vašich nápadov sa dá vybrať..stačí behnúť do dráčiku alebo all toys..zatiaľ díky..

mari.m
autor
8. máj 2007

dracik
da sa vybrat toooolko veci..woooow

newyorkgirl
8. máj 2007

sue dik za reklamu 😀

sue
8. máj 2007

NY, nemáš začo 😀 ja na to bohužiaľ nemám, aby som kupovala tie nádherné vecičky od teba... ale keby som mala neváham ani minútu...

newyorkgirl
8. máj 2007

sue IP 😉

sue
8. máj 2007

NY, inak blahoželám Nikolke k polrôčku 😵

kili
8. máj 2007

je toľko hračiek, ktoré sú od jedného roka, tak asi nejakú takú. Mne sa napríklad strašne páči pre chlapca veliké gumenné autíčko ale s pohyblivými umelými kolieskami. Je ale dosť drahý, tuším 800,- a videla som ho predávať len v Tescu v meste. Alebo volant, s roznimi tlačidielkami ako štartovanie atď. To svojim chlapcom asi kúpim ja 🙂

harper
20. jún 2007

my sme kupili na vianoce malej taky upratovaci vozik - mop, vedierko, metla, lopatka. a odvtedy stale lieta s mopom, ci uz teraz sama alebo predtym v choditku 😀 😀

titkovamiriam
20. jún 2007

tak a my sme po oslavach a maly dostal hodacku,oblecko,stavebne sporenie,hlavolam-kde sa po drotikoch pretahuju rozne gulicky-je to super zabava aj pre starsie deti,knizku o zvieratkach.

mercy
25. jún 2007

My ideme Rišinovi kúpiť z Dráčika elektrické autíčko, ktoré sa dá použiť aj ako odrážadlo.U neho nič iné neprichádza do úvahy.Miluje autá, miluje kolesá

beautifull
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanka274
9. aug 2007

beautifull, prepac ale tvoj prvy prispevok....co mas kupit dospelemu 26rocnemu chlapovi???
za prve v nespravnej teme, tu sa jedna o 1. rok!!
no a co mas kupit?? ja neviem skus ist do Tesca, to je taky velky obchodak.... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

ricky
16. aug 2007

Cauko, ja by som jej kupila hojdačku, taku tu klasicku do dvery..bud drevenu alebo umelu...🙂