1. narodeniny dieťaťa. Aký darček mu kúpiť?

mari.m
8. máj 2007

ahojte..ideme k známim na narodeninovú oslavu ich ročned dcérky..teda Sofinka bude mať prvé narodeniny a ja som tak rozmýšľala, čo by sme jej tak mohli kúpiť???????????čo môže potešiť také ročné bábo 🙂 ???
díky za tipy 🙂

tanija133
30. sep 2011

@nikuskabee ani neviem, hlavne by som chcela nejaku univerzalnu, aby ju vyuzil apson do 2 - 3 rokov.....Rozmyslala som nad touto.... http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2631... a neviem najst take s panelom, daj link na nejaku pleas.... 😉

nikuskabee
30. sep 2011

@tanija133 http://www.veba.sk/trojkolky/14601-smoby-detska... aj táto je pekná.Dnes sa nám stala taká vec,mali sme možnosť povoziť sa na motorke s tlačením,najprv ju len tlačil,no potom sa odvážil,takže zvíťazila motorka

tanija133
30. sep 2011

@nikuskabee ta trojkolka co si pridala nema ten ram okolo, ja myslim ze moj krpec to este bude teraz potrebovat....ale inac je pekna, aku motorku? taku elektricku mco stlacis ten pedal, a ide, alebo aku?

vejinka
30. sep 2011

drevennu vkladacku alebo plastovu na tahanie..alebo pyramidu kruzky 😉

nikuskabee
2. okt 2011

@tanija133
@tanija133 ahoj,takú obyčajnú,nie lektrickú,bola fajn,malému sa páčila,aj 0obsedel

tanija133
2. okt 2011

@nikuskabee motorku ako odrazadlo?

tiffanka
2. okt 2011

náš drobček dostal sadu náradia na majstrovanie 🙂 : pílka, vrtačka, klince, meter,kladivo,... všetko z PVC. By ste neverili ako sa s tým prehrá 🙂 Chodí a pozerá čo by privŕtal 😀 Za obeť mu padla jeho drevená stolička na kŕmenie, tam sú totiž šróbiky 😀 😀 Ja osobne by som sa rozhodla pre nejakú kreatívnu hračku, čo rozvíja motoriku, ale takých má po starších sestričkách dosť, tak preto náradie 😉

nikuskabee
3. okt 2011

@tanija133 ano takú,ale na tlačenie pre mamičku

ellusy
30. aug 2012

ja sa pridam do tejto temy,,, nasa mala by potrebovala asi toto :Sedatko na zachod, zimne topanky , zimnu ciapku, sal a rukavice,sánky, pieskovisko, hojdacka, mini stan, to je asi tak vsetko co nam chyba alebo by nas potesilo :D mozno som niekomu pomohla

kleae
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
szmonik
1. okt 2012

my sme včera oslavovali, moja princeznička mala 1. narodeniny. Ja som jej kúpila pekné topánočky a lopty, lebo ich má velmi rada. Od babky sme dostali krásnu tortu, kopu oblečenia, auto s kockami a trojuholníkmi.Kým hračky boli v krabici, tak sa s tými hrala, ale ked vybalila, tak konec. Už ju to nebavilo!!!!!!!!!!!!!! 🙂

sevecka
18. máj 2013

Akoze nasiel som jednu sosku, je to ako tie fotky dieta v ruke - priatelka ju kupila kamaratke - no pekne: http://www.coolish.sk/darceky-sosky-laska/laska...

mamusa007
22. júl 2013

Ahojte, potrebovala by som načerpať nejakú inšpiráciu na narodeninový darček. Synček bude mať 1rok a nevieme co mu kupiť. Už má novozariadenú vlastnú izbu. Má tam vsetko od aut, vkladačiek, rôznych hudobných hračiek, kociek.... Tatrovku už máme tiež dokonca dve, máme aj trojkolku Smart trike a aj bicykel. Pred nedávnom sme mu kupili aj hojdacieho konika. Oblečenia máme tiež kopec. Vobec neviem ci by sme mu mali kupiť. Už nás začali babky bombardovať co mu majú zabezpeciť. Poradte mi. Vdaka za kreatívne odpovede

PS: este ma napadlo, no neviem ci je to pre chlapca vhodné - detská kuchynka; moýže byť? ci radšej mu zaobstarať detský stojan na náradie?

zuzik311
15. feb 2014

@mamusa007 čo si nakoniec kúpila?

lucinocka
15. feb 2014

@mamusa007 ja by som ho radsej zobrala na nejaky paradny vylet, ako dalsiu haraburdu do izby🙂 cim viac hraciek, tym menej ma o ne dieta zaujem..vidim to na mojej.. doma som jej vydelila par hraciek, s ktorymi sa hra, ostatne dala do skrine a ked sa uz zacina nudit vzdy jednu vytiahnem, co je pre nu ako nova... Teraz sme uz 2 mesiace u babky, co den- to nova hracka a jedine co s nimi robi je bordel po celom dome a aj tak sa hra najviac s jednou oblubenou babikou🙂

endi82
15. feb 2014

Ahoj, rozmýšľam, že čo už vedela dcérka, keď mala 1 rok - a v podstate je už dieťa dosť zručné - moju v tom čase začali baviť také hračky ako je pyramída - nie krúžky, ale "pologule", ktoré môžeš naukladať na seba, ale môže sa hrať aj tak, že 2 pologule spojí, a vznikne 1 guľa - malá sa s tým vedela baviť aj 1/2 hodiny, čo je super. Ale ja som sa potešila aj kvalitnému oblečeniu, hoci aj o 2 čísla väčšie, také dieťa rastie ako z vody. Ale aj nejaký malý domček,alebo autíčko kde si môže "ukrývať" svoje malé hračky, otvárať na ňom okná, dvere - zaručená zábava 🙂

mamusa007
16. feb 2014

@zuzik311 dostal také mega auto a
stan s loptičkami, starkí mu pokupovali oblečenie a tiež hračky (teraz je plný dom hračiek a to podostaval na Vianoce... ) ešte šťastie že máme velký dom a je to kam dávať; on sa momentálne hrá so všetkými hračkami, síce len chvilku ale hrá sa 😀

zuzik311
16. feb 2014

@endi82 ahoj nemáš link na tie pologule?

zuzik311
16. feb 2014

@endi82 dakujeeem

salome_82
16. feb 2014

@zuzik311 Naša teraz fičí najviac na tomto vláčiku: www.mall.sk/drevene-didakticke-hracky/woody-skl... Môžem vrelo odporúčať 🙂 A potom Lego, akékoľvek kde sú zvieratká a autá 🙂

petra7777
19. júl 2015

Kočeny...je vám jasné, že to dieťa má už deväť?

kuukii
18. aug 2015

ahojte, téma už je dlho a trocha upadla. Preto sa pýtam teraz čo kúpiť k prvým narodeninkám? Som zúfalá, všetky možne odražadla, trojkolku, šmykačku, trampolínu, hracie panely, atď. má po mojej staršie sestre a preto nastalo v hlave prázdno čo kúpiť. Za každý typ ďakujem 🙂

petrusa87
18. aug 2015

ak máte veeeľa hračiek radšej spravte nejaký pekný výlet do nejakej zoo, alebo mini zoo, farma alebo dačo podobné, ročné si to aj tak pamätať nebude a aj starší súrodenec bude mať nejakú aktion.. my sme sa tak s mužom o tom bavili, že načo kupovať deckám samé hračky budeme to riešiť výletmi, máme zatedy iba 18mesačnú dcérku a teraz sme k meninám spravili kupací výlet na senec a jej sa tam teda páčilo 🙂 hračky podostávala aj tak od starých rodičov

kuukii
18. aug 2015

@petrusa87 nad tým som tiež rozmýšlala a asi to fakt tak aj spravím, lebo peniaze čo jej chcu dať tak jej potom na novom dome chceme zariadiť izbičku ale chcela som aj niečo na spomienku ale zasa vymýšlať silou mocou niečo ☹.

applede
18. aug 2015

@kuukii hupacie zvieratko...napr 🙂

ckatka
26. nov 2015

treba sa spytat rodicov co pouzivaju a kupit im nejaky spotrebny tovar, nieco co sa minie a nebudu to musiet doma prekracovat... ovocie, vyzivky, kozmetiku... aktualne oblecenie pre mimco...dietatko nerozumie darcekom a vianociam a oslavam este...tak sa tym netrapte

ckatka
26. nov 2015

@kuukii satocky 🙂

tana284
27. nov 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

nejake pekne oblecenie alebo hracku 🙂

mackoviahracky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz