50. výročie svadby - aký darček starým rodičom ??

patinqaa
20. okt 2019

Ahojte žienky, o mesiac ideme na oslavu 50. Vyročia svadby mojich starých rodičov. Cele manzelstvo maju krasne, lubia sa dodnes (a velmi). Az babka chcela teraz specatit lasku v kostole.
No moja otazna znie, co im kupit ?
Welnes vikend nie (maju 69 a 73 rokov - vitalni ludia) avsak necestuju. Vravia, ze vsetko maju (takze velmi ani do domacnosti neviem co kupit, vyuzivaju svoje stare zauzivane veci).
Jedine co mi napadlo je kosik s oblubenymi potravinami, ale akosi sa mi ziada na tuto prilezitost cosi viac ako alko a cokolada.
Prosim poradte🙏
Ďakujeem❤️❤️❤️

ukulela
20. okt 2019

Koláž rodinných fotiek od mladosti. Alebo parádnu fotoknihu.

stankadu
20. okt 2019

moji starký mali tiež nedávno 60. výročie. Dali sme im spraviť fotoknihu od ich mladosti až po narodenie pravnúčeniec. Velmi sa tomu potešili.

pribinak
20. okt 2019

Co tak sa vyskladať na nové matrace, periny a vankúše? To je aj take užitočné.

0silvia0
21. okt 2019

@patinqaa co tak im kupit notebook, nech su v spojeni s rodinou, nainstalovat skype? Alebo nejaky zahradny nabytok, ak maju zahradu? Novy televizor?

dzejsik
21. okt 2019

@ukulela my sme babičke k 80tke tiež dali fotoknihu s fotkami všetkých jej príbuzných, čo sme zohnali ... keď sa nám potom po polroku narodil jej prvý pravnúčik, hneď povedala, že by sme jej mali spraviť ďalšiu s ním ... takže fotky určite potešia 🙂

ukulela
21. okt 2019

@dzejsik ja to vidim na nasej babke, 90 rocna, ona uz 20 rokov vsetko ma, nic nepotrebuje. ale ked dostane foto, kalendar, hrncek s fotkou, pohladnicu z dovolenky, to sa vzdy rata - fotky ma vsetky vystavene a kuka na ne ako na svaty obrazok.
@patinqaa este ak nie tie foto dary, tak ako pise @0sylvia0 - nieco na zahradu, alebo novu telku, ci PC ... alebo daky pekny strom, co si ako spomienku zasadia v zahrade? alebo zaplatit fotografa, co vam urobi pekne celorodinne foto z oslavy ...

elistek13
21. okt 2019

@patinqaa fotky alebo nejaky darcekovy kosik, tortu, starym ludom sa bohuzial tazko kupuje

0silvia0
21. okt 2019

záhradná hojdačka pre dvoch?

mareka49
21. okt 2019

Nejaku drobnost, napriklad zo sashe handmade, a sumive vino zo zlatymi supinkami. Ked je to ta ZLATA svadba😉

patinqaa
autor
21. okt 2019

@mareka49 Super ! Toto urcite dam vyrobit ❤️🥰

patinqaa
autor
21. okt 2019

@0silvia0 To je celkom dobry napad ako aj nabytok do zahrady ❤️

patinqaa
autor
21. okt 2019

@0silvia0 Na novodobe technologie nevedia pouzivat (pokusy uz boli). Ale nabytok je dobry napad ! ❤️

0silvia0
21. okt 2019

@patinqaa aha, vychádzala som z toho, že moji rodičia sú o kúsok mladší (66 a 68 rokov) a oni v pohode používajú notebooky a surfujú po internete. Ale myslím, že táto generácia sa nejakému záhradnému nábytku poteší, teraz už nájdete aj vo výpredajoch 😍