Aké druhé meno sa hodí k menu Ema?

marcelka932
8. sep 2014

ahojte 🙂 mame dcerku vola sa Ema a a coskoro planujeme druhe dietatko velmi sa tesim na tehotenstvo 😀 iste to poznate a dnes som uz uvazovala nad menami velmi by som chcela keby sa to hodilo jedno ku druhemu 😀 velmi sa mi paci kombinacia Ema a Nela ale nelu uz maju v rodine 3 .. a tiez netusim ake chlapcenske mena hedine na com sme sa zhodli je alex alebo angielo (andzelo) dakujem za kazdu radu 😀

janka_mamka
8. sep 2014

Mne by sa pacilo aj Emka a Emilko ;) alebo Emka a Elka , Lejka alebo Evitka alebo dačo take ;)

dasamo
8. sep 2014

@marcelka932 ale.v.profilovke mas napisane, ze mas dcerku ellu a nie emu a hannu a uz 4rocneho Alexa. 😀 Ale v.podstate si si sama odpovedala. K menu ema sa hodi ella. Aj ked teda ne iem teraz ako to je 😀 😀

mawka
8. sep 2014

@dasamo tiez kukam. mozno ju volaju ela 😅 no ale kedze maju take pekne mena ze ella /ema/, alex, hanna tak dajte univerzalne eva a vybavene @marcelka932 a mas to vsetko medzinarodne 😉

dasamo
8. sep 2014

@mawka len oni uz podla toho co tam maju napisane vlastnia tri deti, alebo to je mozno len nacvicovanie ako by to vyzeralo v chlapcenskej a v dievcenskej forme. Ale mne sa pacinaj stella. Ale.teda ze ema a andželo. 😀

mawka
8. sep 2014

@dasamo stella je krasne meno veru. ze andželo 😀 tak sak moze byt aj enrico inglesias. proti gustu ziadny disputat 😀

iwesska
8. sep 2014

Len si davaj pozor ked nazvete dieta Agielo, aby mu nehovorili tak ako sa to pise ANGIELO.

marcelka932
autor
8. sep 2014

@dasamo
@mawka nie mam len jedno dieta 😀 tie zvysne som uviedla len tak koli pocitovej poteche 😀 😀 😀

marcelka932
autor
8. sep 2014

@janka_mamka
@dasamo
@mawka
@dasamo
@mawka
@iwesska dakujem za rady 🙂 najviac sa mi lubi ema a ela dufam ze budem mat aj druhe dievca 🙂 keby sa to tak dalo zariadit 😀 😀 😀

marcelka932
autor
8. sep 2014

@mawka mne sa stella nepaci ale to asi preto ze u nas na dedine je to skor psie meno 🙂 ako by to bolo ked by sused krical na psa stella a moja dcera by sa obzrela 😀

dasamo
8. sep 2014

@marcelka932 ale emu uz predsa mas. Nie? Nejaka somnuz dopletena, ci emma, ci ella, ci antonio?

licona
8. sep 2014

Eva alebo Nina 🙂 A ak to bude chlapec, tak by som povedala, že sa hodia Max, Maxim, Alex, Alexej... podľa mňa 🙂

marcelka932
autor
8. sep 2014

@dasamo mam emmu 😀 a k nej sa chystam pridat surodenca

marcelka932
autor
8. sep 2014

@licona nina sa mi tiez lubi 🙂

akrim1311
8. sep 2014

nela

dasamo
8. sep 2014

@marcelka932 aj mne sa paci nina

nikusa9
8. sep 2014

Stella, Ella 🙂

mawka
8. sep 2014

alebo skus aj linda

leonetka
8. sep 2014

aha, Emma Thompson ma sestru Sophie 🙂 http://en.wikipedia.org/wiki/Emma_Thompson
takze Emma a Sofia, hm? 🙂 alebo ak si trufas po slovensky, tak Zofia 🙂 a tuto kombinaciu mas dokonca celebritnu, obe su totiz herecky 😀

warholette
8. sep 2014

@marcelka932 ked mas len jedno dieta preco si v troch rozlicnych skupinach podla veku narodenia deti?

mamulienka30
8. sep 2014

@warholette - hej to je velmi cudne.. na co ma v profile tri uplne ine deti ako to jej?

marcelka932
autor
10. sep 2014

@mamulienka30
@warholetteale ved to predsa vobec nieje dolezite ci ano ? a po pravde predavala som sestre po jej dcerke a syncekovi vecicky a pisala som ze po mojich detoch ved to je jedno. preto som si uviedla ze mam tri deticky (pre vysvetlenie ) 🙂

lalinko2010
10. sep 2014

@warholette schizofrénia!!!!! preto také, ktovie či aj Emma je jej.... 😖

mamulienka30
10. sep 2014

@marcelka932 - je to - divne - si davat sestrine deti ako svoje...

brady1
10. sep 2014

@marcelka932 prečo chceš davat dve mena??? za to že každý teraz dáva dve?Aj tak ju budete volat len jednym. A aspon ked si bude musiet pisat cele meno, nebude mat dlhé. Ema hotovo.

lalinko2010
10. sep 2014

@brady1 len jedno hce dať, lebo Emu už má a prlánuje druhú dcéru a hľadá meno, ale už má aj syna a dve dcéry, no schizofrénia....

brady1
10. sep 2014

viem potom som pochopila ked som odoslala

hanka_april
10. sep 2014

@marcelka932 sestra ma Emu a Samka 🙂 ale mala prveho Samka, tak dievcenske ma nenapada, ale ma u nas jedna baba dvojicky Nelu a Emu 🙂 my sme so sestrou Nina a Hana, to je tiez take podobne 😀 ja mam Elisku a druhe planujem Mišku 😀 mozno Linda sa mi paci..Ema a Linda...

andreasiskova3
10. sep 2014

Kamarátka má Emu, Moniku a Katarínu.