Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aké je podľa vás najškaredšie meno pre dieťa?

pingu1
25. nov 2012

len tak som zvedava, ake meno sa vam protivi a z akych dovodov 😀

traktor
25. nov 2012

kazde meno je pekne,ked sa pekne povie..nenasla som ziadne, ktore by sa mi na dietati vyslovene nepacilo..a ak by sa nahodou aj naslo, nenapisem ho, lebo tu môze byt mama dietatka s takym menom a nemusi jej to byt prijemne, ze prave s toho mena sa tu robi vysmech.. ja som dala take ,ake sa mne pacili..inym sa nemusia pacit 😉

palinkovamaminka
25. nov 2012

asi nikto ti tu nepovie konkretne meno, lebo niekto kto sa tak vola by sa mohol urazit 😖
mne sa stava, ze sa mi nepacia mena, lebo som poznala niekoho, kto sa tak volal a bol mi nesympaticky a potom spoznam niekoho kto sa tak vola a mam ho rada a aj to meno sa mi zacne pacit 😅
alebo niektore exoticke mena mi na prve pocutie pridu zvalstne, ale uz ked to pocuvam dlhsie, tak mi aj tie pridu normalne a pekne ..
Inak jak tak pozeram na tvoj nick, moj syn chce mat sestricku Pingu, no neviem, ci mu to splnim 😀

mirage
25. nov 2012

Presne to iste mi napadlo.. Ja mam mena co sa mi naozaj nepacia, ale su bezne a naco urazat..

sante81
25. nov 2012

Hildegarda a Žerberta.

acikaa
25. nov 2012

su iste mena ktore by som svojim detom isto nedala ale nemozem napisat aby sa mamicky neurazili lebo kazdemu sa pacia mena niektore viac a niektore menej...je to vec vkusu..niekto ma rad modernejsie a niekto naopak 🙂

00matula
25. nov 2012

Ja som si tiez vyberala mena podla mojich predstav,a samozrejme mojjho partnera...avsak su mena, ktore by som dietatu nedala ked si menom vybavim istu osobu v mysli a ked mi nieje sympaticka, tak nad menom ani neuvazujem.Ale ako pisu aj ine maminky, kazdemu sa paci ine meno, nieje meno, ktore je skarede

nikolet_89
25. nov 2012

Genoveva, Gertruda, Viktor....

dasiacik
25. nov 2012

Kunigunda 😀

kveta
25. nov 2012

Dezo.

nikuska265
25. nov 2012

neviem na čo zbytočne vytvárať nejaké urážky,každý má iný vkus,každému sa páči niečo iné. Nie je to len o mene,je to aj o spojitosti mena s nejakou inou osobou. Sú určité mená , ktoré by sa mi páčili,no keďže si meno spájam s osobou,ktorú nemám rada,nedám také meno svojmu dieťaťu.

michaelamilan
25. nov 2012

😀 v tejto téme je zatiaľ tuším kopa rozumných mamičiek, ktoré tu sú na spríjemnenie dňa a nie na urážky 🙂 Už som si myslela, že je toto fórum len na urážky 🙂 .........Som rada že sú tu také maminky aké tu sú........A je ozaj pravda, že každý má iný vkus a pre každú matku je krásne to meno, ktoré dá dieťatku a zrovna to meno môže byť pre niektorú z ns nepekné a ozaj sa to sem nehodí písať a uraziť niekoho citlivú dušičku, lebo maminky dávajú dieťatku meno s tým, že mu dávajú to najkrajšie meno na svete!!!!!!!

lucinka1104
25. nov 2012

Šeherezada 😀 u nás samozrejme,Medard, Jožka ...ale inak sorry myslím že hlúpa tema 🙂

mariana1
25. nov 2012

Gizela :D

janinah
25. nov 2012

ak si niekto do profilu napíše,že dcérka opica škorica a zadá takú otázku,tak čo si mám myslieť? 😉 že sa veľmi nudíš asi 😉

alena16
25. nov 2012

Co sa ma kto co urazat, ked niekto iny vyjadri svoj nazor? To by tu potom nemohli byt ani ine diskusie, kde hocikto napise, co sa mu nepaci alebo paci...
Františka, Gertrúda, Gizela, Hortenzia, Ivona, Otília, Sidónia, Lenka, Zdenka, Stanislava...
Adolf, Dávid, Arpád, Aurel, Beňadik, Dobroslav, Koloman, Mojmír, Víťazoslav, Zlatko...

gabikastorinska
25. nov 2012

Jozefina ☹

lenka1108
25. nov 2012

je kopa mien ktore sa mi nepacia. ale jedno ktore z duse neznasam je Oliver. vyjadrujem svoj nazor tak sa neurazte tie co ho mate.je to kazdeho vec ake meno da svojmu dietatku.

fomarik
25. nov 2012

Mne sa nepáči Elvíra...meno mojej svokry 😉

malinkaaninka
25. nov 2012

zdravím do Monaka 😀 ten čo povie,že nejaké meno je najškaredšie je ehm...hlupák.uráža niekoho,kto sa tak volá.meno dostal,nevybral si ho.mimochodom,každé meno niečo znamená.a nemusí to byť niečo zlé,naopak.
toto sme robili čo si pamatam v škôlke naposledy...

brunkova
25. nov 2012

Mne sa páčia všetky mená (ale od kedy učím cigánov 😒 ) tak si dobre premyslím aké meno dám dieťaťu, lebo sa mi potom vybavia pri tom konkrétnom mene práve tí lajoši 😀

habibi78
25. nov 2012

...jaaaaj @pingu1 nudime sa cica?? 🙂 🙂 uz som tuto temu vzala vazne!!! 😀

1katkas
25. nov 2012

aky zmysel ma tato otazka??? je nas tu xyz mamiciek..... a kazda mame iny vkus na mena...

mircalla
25. nov 2012

No mne sa ich nepaci dost ale naco to sem pisat, neviem, co ti to prinesie, ktore mena sa inym nepacia, akoze fun? Mozno by som sa vyjadrila v diskusii, ake mena pre dieta, ze toto ano, toto nie, ale takto? @michaelamilan 100 bodov🙂

verinka100
25. nov 2012

Oliver, Jano, Emma, Milena, Soňa, Jakub, Adam

sssimi
25. nov 2012

Dezdemóna, Filoména..... 😀

lubikan
25. nov 2012

nechapem,ako sa tu mozu niektore maminy urazit,len preto,ze zrovna meno,ktore nosi jej dieta,sa niekomu nepaci....a koli nim brat ohlad v tejto teme a nevyjadrit svoj nazor

mne sa nepacia vsetky teraz akoze strasne moderne mena-Sebastian,Alexander,Melania,Simon-bez makcena na S , atd...ine krkolomne,Eliska,Jozef,...je ich viac

clarissa
25. nov 2012

Mne sa nepaci meno ako Samko,Adam,Matus,Sofia,Nela-a to preto lebo sa tak vola kazde druhe dieta a uplne sa mi to meno sprotivilo 😖 A co to ma spolocne z urazanim?nechapem...to ze sa mi dane mena nepacia predsa absolutne nic neznamena a len sisi mamina sa na to moze urazit 😀 Taktiez sa mena mojich deti nemusia pacit kazdemu a nezblaznim sa,ved kazdy ma iny vkus 😉

gabkostanka
25. nov 2012

rozmyslam, ale fakt neviem, niektore mena sa mi nepacia, ale najskaredsie neviem vybrat 😅

Tu začni písať odpoveď...

Odošli