Používame cookies. Viac informácií tu. OK
irriss
30. máj 2012

🙂 🙂 🙂 🙂 @katren Ti poradi

zuzin78
30. máj 2012

@bambula86 daj take meno ake sa tebe a mm paci .druhych by som nepocuvala
my mame Sofiu a Zaru . 😵 😵 😵 😵 nam sa aj hodia k priezvisku niektory pri tych menach prevratili oci, ze co za mena maju moje dcerky ale pre mna su to tie najkrajsie mena na svete. 😉 😵

modrofuzik11
30. máj 2012

lauren

brumca
30. máj 2012

@bambula86 ahoj 🙂 a ake sa pacia tebe? byt tebou tak si vyberiem take meno, ake sa paci mne a nevsimala by som si nazory okolia 😉 hlavne, ze sa paci tebe, nie? mne sa pacia Sara, Simona, Nela a Lenka 🙂

zuzin78
30. máj 2012

@brumca m sme chceli Saru/Sarah/ ale potom tu na MK jedna pani pisala ze ma Zaru a uz ine meno som nechcela pre druhorodenu aj ked je to skoro take iste S -Z 😀

gabuska36
30. máj 2012

ahoj môj syn sa volá Marko a dcérke sme dali meno Alica.........Tobias-Tamara...nie? 🙂 ale musíš si sama vybrať...držím palce

bambula86
autor
30. máj 2012

babky vsetkym dakujem za rady 🙂 mne sa pacilo od zaciatku Nelly a Sara Alexis no vyberajte 🙂 ibaze kazda druha kamoska ma psa nelu alebo macku 🙂 manzel vola malu v brusku automaticky nelka ale uz sami zda opocuvane ja neviem zara je krasne ale starkeho uz asi nepresvedcim 🙂 😀 😀 a viete co? nakoniec jej dam dve mena🙂

irriss
30. máj 2012

@bambula86
psala jsi, ze nechces "ameriku"..ale presne tam smerujes.....(muj nazor) 😉

bambula86
autor
30. máj 2012

:D mozno jemne :D 😀 😀 😀 tvoj nazor beriem 🙂

irriss
30. máj 2012

@bambula86
Mne se libi Perla a Rebecca 😉

bambula86
autor
30. máj 2012

aj tie su zaujimave ale nejak ma nechytili za srdce kamosky idu dat pia, mia, jedna baba vraj vymyslela teuta :D

mijunik
30. máj 2012

Ahoj, naša dcérka sa volá Ľubka (Ľubica), sestra sa tak volá a mne sa to meno vždy páčilo, manžel povedal "v pohode", tak preto taká voľba. 🙂 Aj ja si myslím, že pokiaľ sa nejaké meno páči Tebe, tak Ti do toho môže hovoriť len partner a na názor sa spýtaj aj synčeka, ak už tomu rozumie (neviem, koľko má rôčkov), bude sa cítiť dôležito. 🙂 Ostatní musia to vybraté meno prijať ako fakt. 🙂

bambula86
autor
30. máj 2012

@gabuska36 tamaru mi navrhol uz niekto ale tiez mi nejak nereze 🙂

gabinocka
30. máj 2012

my mame Viktoriu a to meno by som dala este aj 100x :D...ale keby sme mali dalsiu babu tak by bola Bianka 😉

bambula86
autor
30. máj 2012

@mijunik to si pekne povedala tobinko si vybral tiez nellku 🙂 ale mna laska stale to dalsie meno 🙂 pri syncekovi som si vybrala meno sama mali sme vybrate s muzom kristian alebo alex pri porode som zahlasila tobias manzel ze ok a na druhy den mi hovoril ze behal po matrike a pytal sa ci sa da zmenit meno na samuel :D ja ze ho uskrtim nastastie si zvykol ako vsetci aj ked moj tatino vola synceka dodnes dobiáš dobik :D ale myslim zei ine by mu tak ani nepasovalo moj tobinko :D

kali23
30. máj 2012

preco dáš na iných? veď je to tvoje dieťa, tak mu daj meno, aké sa páči tebe...
mne tiez kazdý hovorí, že škaredé meno... ale ja na ostatných kašlem, je to moje dieťa 😉

kali23
30. máj 2012

@bambula86 haha, čo majú tí muži so "Samkom"? aj moj mi píli uši, že to zmení na Samka...

gabinocka
30. máj 2012

@kali23 ..asi sa chce len inspirovat, ked sa este nevie rozhodnut 😉

mijunik
30. máj 2012

@bambula86 Zastrájaš sa, že dáš babuľke dve mená... No podľa zákona môžeš aj tri, tak myslím, že to ľahko vyriešiš... 😀 Ja som tiež, keď sme vyberali meno pre synčeka, chcela dať tri mená, lebo sme sa nevedeli dohodnúť. Páčilo sa mi Branislav, Tomáš a Daniel, ale teda nakoniec sa malý volá Branko (to sme aj tak chceli ako prvé), lebo "Tomáš" je náš kocúrik a "Daniel" má meniny v júli, kedy sa Branko narodil a nechcela som, aby mal dva sviatky v jeden mesiac. 🙂

bambula86
autor
30. máj 2012

@mijunik dobrre ste to vyriesili 😉

mijunik
30. máj 2012

A mimochodom "Nellinka" je krásne meno, je také nežné a plus hodí sa ako bábätku, tak slečne a aj dospelej žene, je univerzálne, takže máš moju podporu... 😀

bambula86
autor
30. máj 2012

@kali23 haha pritom u nas sa meno samuel ani nezmeinilo ked sme vyberali 😀

bambula86
autor
30. máj 2012

@mijunik kujeeeeeeeem 😉 🙂

nona2
30. máj 2012

nelly je nadherne a velmi nezne meno, nechapem preco vahas. a ked ju tak vola i tvoj manzel, ani on asi nie je proti. neviem, ako sa volas menom, ale skus kombinaciu nelly a tvojho mena alebo nelly + meno niekotrej z babiek. u nas sa to hodilo, lebo babky maj klasicke mena a aj babky su nadsene.

sladkasue
30. máj 2012

@bambula86 sak si pisala, ze si mala vybrate... chod si za svojim... a co ta po nazore druhych... my sme chceli Alan - a aj sa tak nas drobec vola... vsetci po mne zazerali, ci mi tiez nesibe 🙂
moja mama to nazvala zhlukom pismen...

a teraz? vsetkym sa paci 🙂

daniella8
30. máj 2012

Ako v živote som nepočula žeby mal niekto psa s menom Nela ale ako ludia su blbý minule som počula ako na psa kričala že stano no tak ako už nechápem mi mame Nelku a velmi jej to pristane je to krásne meno 🙂))

gabuska36
30. máj 2012

@bambula86 no ani mne len k menu syna mi to nejako pasuje.....mne sa páči Simona...nie stále len Nela,Ela,Zoja,Zora ako teraz dávajú.... 😉

anjelicek26
30. máj 2012

@bambula86 - Zara je krasne, jednoduche.... ale aj to uz zacina byt velmi caste... mne sa pacia dlhsie mena, napr. Elizabeth.... skratene Eli, Elinka, Elisa...

bambula86
autor
30. máj 2012

@daniella8 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to vazne? sulam sa od smiechu po zemi a vazne v nasom meste kazdy druhy pes sa tak vola a vrchol bol ked sme prisli ksvokrovcom a muzova sesternica si na rukcah hladkala maciatko nelinku :D

bambula86
autor
30. máj 2012

@anjelicek26 ved to myslela som to tak ze chcem nezvycajne akoze take ktore skoro vobec nie je nie nejake ludozvucne nellku ma vela mamiciek uz aj unas nehovorim o sofii a zare skoda :( tobiasa som mala u nas len ja s jednou maminkou teraz ich samozrejme zas veeeeeeeela

Tu začni písať odpoveď...

Odošli