Aké meno sa hodí k priezvisku začínajúcemu na Š?

elkey
15. mar 2013

Ahojete baby.. Mame to trosku tazke s vyberom krstneho mena pre chlapceka. Nechcem aby sa koncilo na Š, pretoze priatel ma s tym cely zivot problem, jeho krstne meno sa konci na Š a priezvisko zacina na Š. Takmer zakazdym, ked musel povedat svoje meno, tak sa ho este raz pytali na to, pretoze krstne meno splyvalo s priezviskom.. Nemate nejake napady na nejake meno? 🙂 Dakujem... 😉

kveta
15. mar 2013

Simon.

zitaje
15. mar 2013

Vsak vlastne hocijake, ktore nekonci na š 😉 Marek, Adam, Bonifac, Eugen, Rene, Stefan, Gejza, Miroslav, Vladimir, Severin, Bernard, Otto, Julius, Peter, Jan, Kamil, Viktor, Alojz, Frantisek atd, atd.

kristiii
15. mar 2013

@elkey ja osobne by som asi nedávala ani meno čo začína na Š, znie mi to potom moc šušlavo, skor nejaké bezmäkčeňové a potom záleží celkovo od priezviska aby sa hodilo.

alzbet124
15. mar 2013

náš malý je Oskar Š. 🙂

cerez
15. mar 2013

Sesternica má Davida a Sebastiána Š.

janinah
15. mar 2013

Števko Š.

lilitela
15. mar 2013

@elkey ked chces aby sa lahko vyslovovalo tak by malo obsahovat co najmenej takych hlasok ktore sa uz nachadzaju v priezvisku

lienkan
15. mar 2013

@elkey Hugo 🙂

maruska24
16. mar 2013

Adam. pochybujem že by dali meno Gejza, alebo Bonifác či Gašpar. Adamko Š, a vo vyššom veku pekne Adam. Alebo aj David či Daniel je pekné k priezvisku na Š.

sea23
16. mar 2013

Damián,Filip, a mnoho iných krásnych mien 😉

monulienkamt
16. mar 2013

nas je Tomaš Š. a zatial s tym problem nie je, asi zavisi aj od priezviska

stardust
16. mar 2013

Otakar Š.

elkey
autor
16. mar 2013

Velmi pekne vam dakujem dievcata. 🙂 Dufam, ze kym sa to narodi, tak budem definitivne rozhodnuta.. 🙂 Dakujem za mile napady..

muska21
16. mar 2013

@elkey nam sa tiez zacina priezvisko na Š a mena mame Matejko, Adamko a Miško 🙂

ita111
16. mar 2013

Matúš

buba08
16. mar 2013

Radko

mata95
16. mar 2013

@elkey šimon

karinkaeich
19. mar 2013

my mame simonka a branka, tiez priezvisko na s (a muz je lubos, tiez ma s tym vyslovovanim problem, ked sa predstavuje)

piuska
7. máj 2013

Ja som na S a Mame meno Tomas Lukas, Matin, Filip .... podla mna akekolvek co dobre znie aj v Skratke, eugen ervin alexander....:D

moni
7. máj 2013

@elkey tiez som podobne rozmyslala; a vybrali sme meno Oliver 🙂

ask
7. máj 2013

Nas maly tak dopadol šš 😎 😀 Lebo sa to tatkovi pacilo, ked som mu to chcela vyhovorit, tak povedal ze ho jednoducho naucime sa predstavovat tak aby prve povedal priezvisko a potom meno a bolo po probleme 😅
@moni

kuwait
30. okt 2013

Nemala by si mu dat meno ktore konci na S.Matus,Lubos,Milos lebo to bude zniet tak suslavo.Milos Smajda napriklad podla mna radsej nie

2014eva
30. okt 2013

Zdenko