Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aké šaty na svadbu?

jespera
24. aug 2014

Poradte, svadbaa 120 ludi - luxusne priestory. Mam doma krasnu velku robu - nadhernu...naozaj. Len neviem ci sa to hodi....Nosia sa koktejlovky, alebo nieco jednoduche dlhe - korzetove....alebo moze byt aj ta roba? ....dakujem.

1177
24. aug 2014

Ja by som zvolila kratke saty... Teraz sme boli na svadbe, dlhe saty mala len nevesta 🙂

terezka1947
24. aug 2014

...pozri,je to o rodine,spolocnosti,v ktorej svadba bude,o priestoroch,o...o...o
su rodiny,kde by si v jednoduchych koktejlkach vyzarala ako seda miska 😉
takze,ja by som porozmyslala nad tym,ako sa zvyknete obliekat na podobne prilezitosti....atd.

moni244
24. aug 2014

róbu by som asi nedala, skôr nejaké dlhé, alebo sa spýtaj nevesty, ako budú hostia oblečený a ako si to ona predstavuje

spisanka
24. aug 2014

Ahoj Jaspera na svadbu si oblec to v com sa citis krasna len nezabudaj,ze nevesta je najdolezitejsia a mala by vyniknut najviac.. 😉

mackova11
24. aug 2014

ooo taže ešte by som sa pýtala nevesty čo si mám obliecť na pár hodín ako si to ona predstavuje, chodíme často na svadby na plesy, každý si oblečie čo má, čo sa páči, Niekto sa necíti dobre v krátkych šatách tak prečo by si ich musela dávať. Dneska sa medze nekladú, a elegantne môžeš vyzerať v kostýme, v krátkych , dlhých. A je to aj dosť veľká svadba čiže aj dlhé šaty kľudne , keď ty sa v nich dobre citíš a sa ti páčia nič nerieš. Len nech nie sú biele , predsa nevesta by mala byť len jedna na svadbe :D :D

lullu86
24. aug 2014

Ja by som sem hodila foto, aby bola diskusia zivsia 🙂 Ale v zasade ak nechces minat peniaze za dalsie saty, oblec si to, co mas doma, urcite si ta nikto nezmyli s nevestou...Vsak svadby, plesy a ine prilezitosti su na to, aby sa roby prevetrali nie? 🙂

pribinak
24. aug 2014

Podla mna nech si das dlhe ci kratke je uplne jedno, hlavne, aby si sa dobre citila a aby neboli biele. Ja som bola predminuly rok na svadbe, kde si jedna baba dala biele saty, sice kratke, dost vyzyvave, nevesta, moja sesternica zurila! Saty ostatnych dam ci slecien nekomentovala

lenka07
24. aug 2014

Vezmi si aké sa ti páčia a v akých sa cítiš fajn alebo si nejaké kúp skor praktické aby si uch využila na viac príležitosti je to na tebe 🙂 a aby som nezabudla partner alebo manžel by mohol mať v takej farbe kravatu alebo motýlik

lucinka10011
24. aug 2014

hod foto tej roby aby sa nam lepsie radilo 🙂

anelehka
24. aug 2014

daj foto tej roby 😵

maca_p
24. aug 2014

roby su otasne, mohutne, neprakticke a vsetky vyznievaju v konecnom dosledku rovnako 😢
minule som videla na nete tieto, asi by som sla po niecom, v com sa da normalne sadnut, predklonit sa, cupnut a nevyzerat ako torta.
p.s. biela nie je podmienkou 😀 😎

barbora59
24. aug 2014

@maca_p presne tak ako pises.

klincek
25. aug 2014

Velka svadba v luxusnych priestoroch je prave jeden z dovodov na "vyvetranie" roby 🙂. Ja som za!🙂

simca06022011
25. aug 2014

Ak je to krasna roba ako z Canes, tak by som to neriskovala, inak dostanes od nevesty po hlave... ale inak kludne 🙂 zase by som brala ohlad aj na praktickost 🙂))) ak sa v tom do rana budes dobre citit... tak preco nie 🙂

kleo26
28. apr 2015

V ponuke mám výber NOVÝCH spoločenských, kokteilových či klubových šiat, značky EVER PRETTY, GRACE KARIN a iné...REAL fotky.Teraz ZĽAVA na všetky modely šiat. Viem poradiť a objednať veľkosť ktorú potrebujete. Ku každým šatám DARČEK zadarmo a to praktický obal, ktorý využijete pri cestovaní, alebo uskladnení šiat. Väčšina šiat od 20 do 45 e.
Spôsob doručenia: poštou po prevode peňazí na účet, na dobierku alebo osobný odber v Košiciach - možnosť vyskúšania si
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Ďakujem
https://www.facebook.com/kbazarik

lienka737
14. máj 2015

Mini šaty určite nie. Neviem aká je tá róba, ale ja by som volila v tomto prípade dlhé šaty, nie prečačkané, skôr jednoduhšie, prípadne niečím zaujímavé, ale nie "tortove".

lludmilla
7. aug 2015

Krásne šaty na svadbu alebo ples, ponúka aj e-shop www.satylilly.sk Osobne môžem doporučiť, mám kúsok od nich a som spokojná, aj ceny sú prijateľné.

ivett1
25. aug 2015

🙂 tiež som mala dilemu, ale my baby sme sa dohodli, že si dáme dlhé 😉 ...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli