Ako budete tráviť Silvester?

19. dec 2021

Pekný deň, len ma napadla taká téma, že ako budete tráviť Silvestra? Idete niekam? Alebo budete oslavovať doma? 🍾🎉

komplikovana
19. dec 2021

cim som starsia, tym viac sa mi nechce oslavovat. Mozno keby bola parta ludi? Takto sme zatial iba 2ja a sme iba doma.

dadulamamula
19. dec 2021

Ešte nevieme, možno prídu kamaráti tiež s deťmi a zabavíme sa, a možno príde iba mužov kamoš a mne mama... Ako minulý rok

jana_eyre_2
19. dec 2021

Od kedy mám deti, sme vždy doma.. urobíme im akože párty, diskotéku, pozru si rozpravky, spravím občerstvenie.. po iné roky sme vyšli na ulicu okolo 20 za mojimi súrodencami a ich rodinami, čo bývajú v susedstve, pustili pár svetlic a prskavky.. ale minulý rok sme to neurobili a tento asi tiež nie... deti zväčša vydržia do polnoci hore a pozrú si ohňostroj čo robia ľudia v okoli.. Mne sa tento rok už nechce nič, ani Vianoce riešiť...

autor
19. dec 2021

@komplikovana Mám to rovnako 🙂

luccija
19. dec 2021

Doma budeme... ja nemám rada Silvester

luccija
19. dec 2021

@jana_eyre_2 už ste po chorobe?všetko v poriadku?

0silvia0
19. dec 2021

Ja nemam rada Silvester, a nemam rada tv silvestrovsky program, nemam rada ani sampanske, takze urobim obcerstvenie pre synovych kamosov a inak bezny vecer

jana_eyre_2
19. dec 2021

@luccija deti už su viac menej ok, ja mám ešte dozvuky a môj muž len začína, takže je odpaleny.. si milá že sa pýtaš 🥰

deti95060810
19. dec 2021

doma... budeme pozerať telku a o polnoci piť šampanské... baby sa už tešia...😉

anonym0001
19. dec 2021

Stiahnem flasu bublaveho vina a o 22.00 pojdem spat 😀

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
birika
19. dec 2021

aj my tak 🙂

janai1
19. dec 2021

V práci 😂nikto nechcel robiť tak som sa obetovala 😂

zuzanka.zuzu
19. dec 2021

o 22h spať a modliť sa, aby mi petardy nezobudili dieťa 😒

ivangeline
19. dec 2021

Doma.

vanda323
19. dec 2021

V kruhu rodiny teda aby som to upresnila len ja deti a manžel ❤️
Zábavime sa , teším sa. Aj keď nám bude smutno že tu s nami není dedo už

petko81
19. dec 2021

@elizabet173 jej 14.aprila mam narodeninky
🙂😀

vanda323
19. dec 2021

@petko81 Aj moja dcérka má 14 apríla

tncka
19. dec 2021

Akoze co mam oslavovat? Den ako kazdy iny akurat ze buntosim do polnoci,vychloncem sampus a idem spat. Rano sa nevyspim a zas ten isty kolotoc🤔Navarim obed,spravime si mensi vylet do okolia ak je sneh je to idealne ze sa dohodneme viaceri a ideme sa sankovat a vecer spravim slav.veceru...

ikonica
19. dec 2021

Budeme spat tak ako kazdu noc... Ak nas zobudia delobuchy, zazelame si stastny novy rok, dame si pusu a spime dalej..

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vilma7
19. dec 2021

Ja budem s deťmi spať 🤣🤣🤣

michaela789
19. dec 2021

Doma. Aj keby pandémia nebola, odkedy máme deti tak sme vždy s nimi doma a nemyslím, že o niečo prichádzame. Keď sme boli s manželom mladší a sami, vybehli sme s kamarátmi vypiť víno na kopec a pozerať ohňostroje. Ale už sme všetci z partie zarodinkovaní, kam by sme išli. sme radi ak vydržíme do polnoci 🙈

zuzanockamt
19. dec 2021

Tak ako bežný voľný deň.

tom_i
19. dec 2021

Doma aj keby nebol covid. Narobíme mrte chlebíčkov, jednohubiek. Pozeráme filmy z usb lebo to čo je v TV nás nebaví. O polnoci si pripijeme. Muž ide spať. Ja dorazim s dcérou Deluxe a detto spať. A na druhý deň dojedame chlebíčky na Eurosport pozrieme watt či jak sa to volá. Obvolame rodinu. Už x rokov.

miskakyska
19. dec 2021

V kruhu rodiny...tento rok sme skoro o jedného člena rodiny prišli,tak sme vďační,že sa nám splnilo minuloročné polnočné prianie pri prípitku,"aby sme sa tu zišli všetci v zdraví aj o rok"❤️

nerya
19. dec 2021

@vilma7 aj ja tak, ak sa krpec nerozhodne zobudiť o druhej ráno ako zvykne 🤷

oli18
19. dec 2021

Také Silvestre, ako boli koncom 90tych rokov v Bardejovský Kúpeľoch, už asi nezažijem. Stovky ľudí, na troch miestach živá hudba, rôzne národnosti. Rusi mali polnoc o 22,00 hod, Ukrajinci o 23,00 a ostatní o 24,00 hod. To bol chaos. 😀
Ale už 3 roky doma pri TV , keď susedia dobúchajú, spať.

tenerifka
19. dec 2021

Uz 2 roky si predstavujem Silvester tak, ako som ho zazila kedysi, ci uz v lietadle Air France smer Mauricius, alebo v Bangkoku na lodi na rieke Chao praya (alebo nieco podobne na ten sposob) . Kedze nic z toho sa konat neude, mam slusne povedane v pazi cely Silvester, neznasam sa pozerat na pripitych ludi, tliachanie, alebo tupy program v TV. S dcerami si uzijeme deñ, mozno bude teplo a stravime ho pri bazene, pozrieme nejaky film, o polnoci si pripijeme sampusom a pojdeme spat. Muz bude asi robit, ale to je v podstate jedno, ak nie, prida sa k nam a na veci to nic nemeni. Bodka.

lienoccka85
19. dec 2021

Nic specialne, nejako posledne roky neprezivam Silvester. Som rada, ked sme doma, v klude si pustime film, dame si dobru veceru, oddychneme. Nic specialne a vazim si take chvile poslednu dobu ovela viacej.