Ako oslavujete meniny vašich deti?

denisa2019
12. jún 2015

Ahojte,na narodeniny pripravujeme deťom menšiu oslavu, tortu so sviečkami a darček. Ako na meniny,keď nechceme robiť to isté? Ako oslavujete deťom meniny u vás?

evulikm
12. jún 2015

Ahoj, my ideme len do cukrárne 😉

moni244
12. jún 2015

ja buď urobím zákusok, alebo ideme do cukrárne, nič extra

mimla
12. jún 2015

Veľmi skromne.

lukukuk
12. jún 2015

Nijako🙂

ichbinich
12. jún 2015

Nejaky dezert, kolacik, zmrzlinu a k tomu maly darcek. Nic vynimocne, ale oslavujeme 🙂

rosannar
12. jún 2015

náš malý ma meniny na vianoce-adam a tak doobedu dostane darček a toť všetko... 😉

ivett1
12. jún 2015

my na meniny zablahoželáme, dáme darčeky a zjeme bonboniéru🙂

sosanna88
12. jún 2015

Tak zalezi od veku...u nas v rodine sa oslavuje vsetko,meniny, narodky, maly ci velky..🙂 ale len skromne, s najblizsimi, ziadne velke ovacie...
Nasa ma len 2 a pol roka, cize este to nejako nechape, akurat registruje, ze dostala darcek..v nom hlada iba sladkost, popripade hracku a ine ,,potrebnosti,,..🙂 Inak ju to netankuje.
My ako rodicia jej nekupujeme nic, ani na narodky, pretoze sa jej vzdy kupi aktualne to co potrebuje, sem-tam to, co chce...Ake ked bude väcsia, tak jej budeme cielene...
Takze u nas tak. Proste zalezi na veku decka a tak...celkovo na zauzivanych tradiciach u vas v rodine...

Inak celkovo si myslim, ze meniny su zbytocny sviatok. Nechapem preco mam oslavovat to ako sa volam..No oslavujem lebo v rodine to tak mame...ach...🙂

denisa2019
autor
12. jún 2015

Ďakujem za všetky odpovede.

bonaqa2013
12. jún 2015

@denisa2019 my oslavujeme podobne ako narodky. Len bez torty so sviečkami. na narodeniny deti majú vačšie darčeky napr. korčule, bicykel - však aj tak to raz treba kúpiť, nejaké oblečenie.
Na meniny menšie darčeky, len zákusok upečiem, nealko, chlebíčky. 18 .6 ide mať dcéra 7 rokov tak ideme urobiť grilovačku na dvore. Z hostí chodia len moji rodičia - svokrovcom sa nechce., súrodencov mojich a mm. nevoláme.
Synovi sme do 20r. volali aj krsných.... Ale teraz už o oslavy nestojí - resp. skôr s kámošmi o diev. spoloč. zatiaľ neviem.

jana_eyre
12. jún 2015

Ráno po zobudeni zagratulujeme a dame 2 darčeky- maličkosti.. (my sme si to tak rozdelili na meniny 2darčeky, národky 3, vianoce 4.. inokedy totiz hračky nekupujeme s výnkou dovolenky..)