Ako prekvapiť manžela na výročie?

siwinka1717
28. okt 2011

Sme s manželom rok po svadbe. Rok bol perný - prišli sme o bábo, nezhody s jeho deťmi z predošlých vzťahov, finančné problémy, nezhody medzi jeho a mojou rodinou....všetko nakoniec vyústilo do sporov medzi nami. Snažíme sa to spoločne prekonať a preto by som ho chcela niečím nevšedným prekvapiť na výročie. Napadne Vás niečo alebo čo ste urobili na výročie Vy?

andrejka1974
29. okt 2011

urcite super veceru bud v restauraciu alebo doma plnej romantiky nas caka vyrocie 7.11. v ten den ma caka morfologia tak moj darcek bude ked babatko bude ok a mozno budem vediet co budeme mat krajsi darcek uz asi treba nebude 🙂 🙂 🙂

annaopialova
1. nov 2011

ahoj potrebujete obaja vypadnut a urobit si krasny vylet len vy dvaja

zitaje
23. aug 2013

Podla mna bude prekvapeny, ze mate vyrocie 😀 chlapi taketo veci malokedy eviduju 😎

pragmaticka
23. aug 2013

ja asi pripravim krasnu veceru doma , sviecky , hudba, pekne saty a veeeelmi sexi spodne pradlo pod nimi...ale to uz bude malicka na svete, tak mozno predsa len zvolime restauraciu..ved uvidim..na posledne vyrocie ma prekvapil on, vyzdvihol ma v praci (prekvapko) s krasnou kyticou ruzi a uniesol ma do jednej velmi peknej romantickej restauracie na slavnostne 5chodove menu..tak neviem ci ma opat nepredbehne.. 🙂