Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako sa dá krajšie osloviť chlapec s menom Marek?

roselka
25. jún 2014

Žienky, prosím Vás máte nejaké nápady?? 🙂 😉

bejbo777
25. jún 2014

Mareček🙂

tajka1986
25. jún 2014

Vsetkych Marekov co poznam volaju Majo, Majko, takze asi tak, potom uz len ako pisala @bejbo 😉

henikav
25. jún 2014

@roselka Majo, Majko

henikav
25. jún 2014

@tajka1986 si ma predbehla 😉

stanislavao
25. jún 2014

@roselka Marek je take uzasne meno, ze sa neda skaredo povedat. nemusite ho oslovovat nijak zdrobneninou, lebo Marek je pekne. netreba vymyslat jazykolamy tohto mena, lebo je to krasne meno. a hovorit Majo marekovi je podla mna dehonestacia krasneho mena.

lucymk
25. jún 2014

@roselka Marko

tajka1986
25. jún 2014

@henikav 😀

yollanda
25. jún 2014

marecek

titkovamiriam
25. jún 2014

Tak Marek je Marek,Michal je Michal,Milan je Milan-taketo mena maju moje deti a takto ich aj volám,samozrejme maju svoje prezývky medzi kamaratmi ale inak som im nikdy mena nekomolila-sama som neznasala ked mi niekto hovoril Mirka-som Miriam 😀

katika55
25. jún 2014

... tak môj brat, tiež Marek, keď bol malý, tak si vymyslel, že ho máme volať - Marečulinčiantko. 😀 Aj sa tak podpisoval na listy a pohľadnice, čo posielal zo "školy v prírode". 🙂 Ešte teraz sa na tom spolu smejeme... 😀

tykat
25. jún 2014

@roselka čo ja viem Markulín? Marik? Mark? Marky? Marinko? ....zdrobniť a spotvoriť si to môžeš ako chceš 🙂

MAREK sám o sebe je podľa mňa krásne meno, nekomolila by som ho. U nás bolo pre druhého chlapca, ale máme babu a chalana.

ukulela
25. jún 2014

moj "stary🙂" ked je dobry, je marecek, a ked ma nahneva, tak maro 🙂 ale inac marek je jedno z mala mien, ktore sa neda zdrobnit ... majo a majko je pre mna skor marian

joy23
25. jún 2014

@ukulela suhlasim s tebou..majo a majko sa viac aj podla mna hodi na meno marian..mne sa vzdy pacilo meno marek, pre mna to bolo a je najkrajsie chlapcenske meno a take meno odjakziva tuzim dat sojmu synovi, ak raz bude. a zhodou okolnosti, moj buduci manzel sa vola marek, inak ho ani neoslavim...moj bratranec/ draheho svagor, je marian.. kazdy v rodine ho vola majo/majko...na ine ani nereaguje.. no a ked sa prizenil do rodiny, tak zacali vznikat zaujimave situacie, lebo buduci svokrovci a vlastne cela ich rodina vola mar(e)ka majo, majko..takze ak sa na rodinnej oslave zakrici, majo! v sekunde sa ozvu obaja.... ja za seba hovorim, meno marek je samo o sebe take pekne, ze netreba zdrobneniny..moja mama obcas povie tomu mojmu marecek, ale pili mi to usi, ale isto menej ako majo/majko

stefka33
25. jún 2014

Hlasujem za Majko 🙂

lubikan
25. jún 2014

Marecku,podaj mi pero 😅

katka2505
25. jún 2014

mám manžela Mareka...krajšie mi to príde povedať len Mareček..jedna učiteľka v škole ho stále volala Majko, no to mne už príde úplne iné meno. Veď Mariána volajú Majo/Majko

celasapremenim
25. jún 2014

nas bude marek a hotovo 🙂 a potom mam pre neho tucet vselijakych divnych mien 🙂 ktore pouzivam aj na prveho syna, mena moc doma nechomolime :D

majko je veru marian, nie marek

miku1
25. jún 2014

@roselka Marek je jedno pekné mužské meno, ktoré sa na rozdiel od iných nedá spotvoriť hlúpymi zdrobneninami.....max. ešte tak Mareček, ale to je tak asi všetko. 🙂

maminka267
25. jún 2014

My mame Mareka, volame ho Marek, Marecek ;) niekedy majko 🙂

zutera
25. jún 2014

Ja rikala kamaradovi Marisek 🙂

petra16
25. jún 2014

Mareček. Majko je hrozne spotvorenie tak krasneho a jedinecneho mena ako je Marek. Majko je tuctove...

majka99999
25. jún 2014

Presne ako pise @stanislavao. Mojho Mareka ked vola svokra Majko, hned mi stupa tlak (vidia sa tak 3-4x rocne). Marek je Marek, pripadne Marecek, nie Marian, aby bol Majko. Ja som Maria, preto som Maja.

25daniela
25. jún 2014

@roselka normalne, MARKO 😀 😀 😀 alebo MARK

miska333
25. jún 2014

Mi mame Mareka a volame ho Marecek , Marek.... Marek je podla mna velmi pekne meno a uz len Marek je pekne povedane

l3yla
25. jún 2014

mne sa osobne páči ak sa deti oslovujú tak ako sú krstené ...všetky mená sú krásne v tom onom tvare ..🙂
A keď už ,veľmi krásne je Marko ,podľa môjho názoru🙂

sweetangel20
25. jún 2014

My nášho tiež voláme Majko. Keď sa mojkáme je Majuško 😀 Mareček neznáša od malička a my tiež 😀

l3yla
25. jún 2014

mne sa osobne páči ak sa deti oslovujú tak ako sú krstené ...všetky mená sú krásne v tom onom tvare ..🙂
A keď už ,veľmi krásne je Marko 🙂

zuzkamacken
25. jún 2014

preboha, len nie marko!! nebodaj napisane marco.. grcam

domincek
25. jún 2014

Marecek.. 🙂 mi mame Marka.. 🙂 A volame ho Markito to vymyslel jeho brasko a nejako mu to prischlo.. 😀

22beba
25. jún 2014

marek je krásne meno samo o sebe 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli