Ako ste oslavovali 1. narodeniny?

lucopeda
7. sep 2014

Baby ako ste osavovali 1. narodeniny vasich drobcov? Nejake dobre napady a tipy co sa tyka varenia, pecenia, vyzdoby... Dakujem.

janinah
7. sep 2014

my tak normálne,torta,dedko s babkou,krstná mama....upozorním však na jednu vec-ak začnete s megaoslavami /to myslím reštauráciu,veľké dary,šašo a program/ tak to bude od vás viacmenej očakávané každý rok..pričom dieťaťu je to dosť jedno...a nie každý rok bude situácia /financie,zdravie,energia,práca/ taká,že si to budete môcť dovoliť....

mary86
7. sep 2014

my sme oslavovali iba najbližšia rodina - rodičia, starí rodičia, prarodičia, tety, ujovia, krstný, bolo nás dokopy 17 ľudí, dali sme to urobiť v bare v nefajčiarskej časti - robia sa tam oslavy - mali sme od nich komplet výzdobu aj pohostenie ... a nie je pravda ako @janinah píše - nás to vyšlo omnoho lacnejšie ako keby sme sa s tým piplali doma a nehovorím o tom, že takto sme prišli do hotového a ten bordel čo tam zostal sme nemuseli upratovať, zabavili sme sa a išli domov, všetko vkľude a v pohode, nestresovali sme sa nič, proste zábava... keby sa mám znovu rozhodnúť určite to dám opäť niekam urobiť nerobila by som to doma... ono prvý rok je také malé jubileum, a hlavne ak nemáš doma priestro, proste to chcú prísť všetci naraz gratulovať, keď bude mať dva, tri roky to je už iné, to nám nevadí keď polka rodiny príde vtedy a iný zase vtedy gratulovať...

drobcek26l
7. sep 2014

My sme požičali od krstného takýto stan na záhradu, hodili biele obrusy na stoly, pár kvietkov do vázy, doma robený transparent, pár balónikov a oslava bola hotová. Všetkých sme pozvali na 15.00 hodinu, tak aby už bol malý vyspinkaný. Urobili sme bravčové fašírky a zemiakový šalát, pár chlebíkov a minutiek, nejaké ovocie a chipsy na stoly a bolo to super. pozývali sme iba ľudí z rodiny, s ktorými sa bežne navštevujeme, teda cca nás bolo 16. nevolali sme žiadne vzdialené tety ani ujov a všetkých sme upozornili že malý ide o pol ôsmej spinkať, takže kľudne ak chcú ešte zostať môžu, ale bude sa im venovať iba manžel. Myslím že to dopadlo veľmi dobre a všetci boli spokojní. teraz mal malý dva rôčky a oslavovali sme už iba tak bežne, doma za stolom

extrate
7. sep 2014

prvé narodeniny ešte dieťa moc nevníma, takže ak je nejaká mega-oslava tak skôr pre pozvaných dospelých. my sme mali 2 torty - jednu pre dospelých a jednu som upiekla zvlášť aby ju mohla jesť aj dcéra. bola pozvaná len blízka rodina a ako výzdobu sme kúpili balóniky plnené héliom - tie mali úspech a vydržali ešte dlho po oslave 🙂

ukulela
7. sep 2014

oslavy 1. narodenin su pre rodicov, nie pre dieta - to z toho akurat bude mat par fotiek ... takze ja by som bola zarodinne posedenie a spolocne foto s tortou 🙂 dake malepohostenie a ozajlen par darcekov, lebo rocne dieta si nic nezapamata. oslavuju ozaj viac-menej rodicia. preto velke party, ci oslavy v restike sa mi zdaju skor ako !ukazeme rodine, ze na to mame"

horana
7. sep 2014

My sme boli iba najuzsia rodina, ziadne pohostenie pre dospelych v style aby sa jedlo na pocest oslavenvca - hosta, skor sa to pojalo ze oslavencovi sa venuje pozornost a on tam bol ten hlavny, podla ktoreho rytmu sa ide. Ale kedze takemu malemu dietatku staci trosiku, aby nebolo vyhodene z rytmu praveze pebytkami pozornosti, urobila sa piskotka so svieckou, chlebicky, oblozene ovocne misky. Dalo sa par darcekov, zahrali sme sa s dietakom a bolo. Take komorne, jednoduche, na priblizenie dietatku. Cele som to pojala v style aby to bolo akoze o nom a pre neho a aby si vsetci uvedomili ako vnima rocne dietatko.
Dalsie narodky v rade uz boli postupne stale viac priklon k tomu tradicnemu stylu.

siska53
7. sep 2014

Pri synovi-doma poobede najblizsia rodina,upiekla som tortu,pagace. A maly dostal dake darceky.
Pri dcere- sli sme do restauracie,kde sme si dali obed a opat som upiekla tortu. Nic mimoriadne..im je to v tom case aj tak este jedno. Skor sa tesili z pribuznych a darceka...mala dokonca tortu prespala,inak sa mu pacila horiaca sviecka.

lucy125
7. sep 2014

My sme 1.aj 2.narodeniny oslavovali doma s tortou a vyzdobou stolu,obruskov,balonov v jednej teme,1.rok Disney a 2. rok šmolkovia.Mali sme pred jedlo,misy,slane,a vždy tortu.Len najbližšia rodina,dedko,babka,krstna,prababka a švagrina. 3.narodeniny už asi budu o inom,lebo bude všetko vnimat a patrične si to aj užije 🙂