Ako zvládnuť svadbu s 18mes. dieťatkom?

zuzanajamriskova
7. mar 2020

Zienky tie ktore sta sa vydavali a uz ste mali deticky (18mes) ako to zvladali...ten zhon...spanie a pod. Moj je na mna dost naviazany a spat mi nechce inde len vo svojej postielke. Svadba bude na zahrade a budeme mat aj izbu k dispozicii...len nemam nikoho koho by som poverila aby sa o neho staral alebo bol s nim vecer/ v noci doma. Stare mami s tym nechcem zatazovat. Dakujem za rady

mala_zuzu
7. mar 2020

@zuzanajamriskova my sme sa brali keď mal krpec 10 mesiacov. Dopadlo to veľmi dobre. Každú chvíľku sa mu venoval z rodiny niekto iný, koho samozrejme poznal, takze tam spokojnosť bola na oboch staranach: u dospelých kvôli tomu že sa mohli aj zabaviť a nemusel byt pri ňom jeden človek cely večer, drobec bol spokojný že má pozornosť a rodičia takisto spokojní lebo sme sa stihli venovať aj hosťom. Vzali sme mu choditko a mohol aj po parkete behať medzi ostatnými. Keď už bol unavený, tak ho išla svokra uspať, a keď už bol tuhý ako polienko tak prisla postrážiť jej kamarátka a svokra sa vrátila na svadbu. Samozrejme keby sa maly zobudí a place tak by zavolala, ale našťastie prespal až do rana bieleho keď sme sa my vracali zo svadby, takze problém by som nevidela, dieťa sa pridá nebojte 😊