Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký darček k promócii ste dostali od krstného otca?

janinah
13. jún 2014

Ak peniaze,tak cca koľko? Chcem byť v obraze čo sa dnes dáva,dík.

hermina_
13. jún 2014

je to smutne, ale nic... a som tu 😉

ewelinna
13. jún 2014

Nic🙂

oriesocek
13. jún 2014

Ani ja som nedostala nic ani od krstneho ani od krstnej.

miriem
13. jún 2014

Moji krstni nevedeli ani ze promujem. Ani ze som sa vydala, ani ze mam deti... Stratili sme s nimi kontakt uz velmi davno.

warholette
13. jún 2014

Nic, akurat som ich pozvala oboch krstnych rodicov na obed spolu s mojimi rodicmi 🙂

chisa
13. jún 2014

Naramok z bieleho zlata

euka210
13. jún 2014

nic

maznacik007
13. jún 2014

nic

raa2
13. jún 2014

50€ a zlate nausnice

katkatt
13. jún 2014

moj krstny mal pochopenie pre moj vysnivany sen - tandemovy zoskok padakom 🙂

petka200
13. jún 2014

100 eur v obálke a boli sme spolu aj s mojimi rodičmi a surodencami na obed

tova
14. jún 2014

zvlastna otazka. krstny rodicia nie su na rozdavanie darov na krstiny, birmovku, svadbu, promociach, narodeninach, Vianociach... Maju trochu inu funkciu ako byt dozivotnym sponzorom. Ak by bola mensia oslava , slusi sa dat nieco male na pamiatku, ale inac nic, zablahozelat cez FB 🙂)

adelakk
14. jún 2014

Nic. A ani som nic necakala. Vystudovala som v zahranici. Promocie boli dva tyzdne po narodeni mojho prveho syna a tak som tam ani nesla a nechala si diplom poslat postou. 🙂

monicm
14. jún 2014

ak si ty krstný rodič,je to len na tebe,najčastejšie peniaze,občas prívesok,retiazka,prsteň....................... ale len v prípade,že si pozvaná na promocie.

ak si promujúca,tak neočakávaj radšej nič,aby si nebola sklamaná,ako vidíš,nie každý to berie ako samozrejmosť,a určite nie v prípade,ak ich nepozveš na promocie,vtedy nečakaj na 99,9% nič

romanovic
14. jún 2014

Zlatu retiazku s priveskom - nikdy som take veci nenosila, takze som to niekam odlozila a uplne na to zabudla. Tvojou otazkou sa mi to po rokoch vynorilo a predpokladam, ze som ju asi pri niektorom stahovani zabudla. Ale priznam sa, priala som si radsej NIC, lebo som tusila, ze to bude megatrapnost, ktoru na seba v zivote nedam...

slecnamarplova
14. jún 2014

Hodinky 🙂 ale nie zlate

yarnie
14. jún 2014

Ziadny.

melleanor
14. jún 2014

Ja som dostala peniaze, 100 eur. Mam krstneho syna, starsieho odomna o mesiac, manzelov spoluziak a ja som jemu dala akurat blahozelanie a pozvala ho na pivo, bola som pred prvou vyplatou v zivote.

bianca11
14. jún 2014

Ja som obom poslala oznamenie o ukonceni skoly. Krstna nedala nic - posledny krat mi dala taky maly balicek sladkosti, ked som mala 1. sv. prijimanie. byvame nedaleko seba, no niekedy nevie ani pozdravit. Krstny s dcerkou ma milo prekvapil, lebo byval v tom meste kde som studovala a prisiel na promocie, doniesol kvety a obalku s 30 e. Pozvali sme ho s nasimi na obed. No teraz sa akosi viac cini 🙂 ked prijde na navstevu tak donesie stale nejake sladkosti, hracku pre mojho maleho 🙂 minule, den pred mojimi narodeninami opravil kotol na teplu vodu 🙂 kedze som nemala tri tyzdne teplu vodu tak som to brala za nadherny narodeninovy darcek (sice ani nevedel ze mam nejaky sviatok).

hajajanka
14. jún 2014

Kvety. Nepozyvala som ich tam kvoli darom, tak isto aj ostatnych pribuznych. Bolo pre mna podstatne, ze su tam. Ak clovek pozve ludi na oslavu kvoli darom, tak je to pre mna uplny primitiv. A v podstate sa k tomuto stavu pre mna dostava aj ten, kto kladie otazky podobneho typu.

bambinkaa
14. jún 2014

ziadny ani od krstneho ani od krstnej. Ale trebars nejaka gratulacna pohladnica by mi dobre padla, ale dary alebo peniaze som ani necakala, skor iba to gesto, alebo telefonat.
@hajajanka ona sa pyta podla mna z toho dovodu, ze je pozvana, aby vedela kolko sa tak bezne dava. Ak som dobre pochopila.

pemizb
14. jún 2014

Chodil niekto do skoly kvoli darceku od krstnych rpdicov, alebp tam chodil aby mal vzdelanie. Podla mna kazdy normalny pochopi ak nedostane nic...gratulacia a hotovo. Ja som tiez od krstnych nedostala nic a nestazujem si.
😔

iza29
14. jún 2014

moji krstní asi ani nevedia, že o týždeň promujem 🙂

mafin152
14. jún 2014

ziadny darcek

dahra
14. jún 2014

uf, pred viac ako 10 rokmi - zlaty prstienok s očkom - nechcela som, odhovarala som ju - nie zo slušnosti 😉, že také ja nenosím (teda nevešiam na seba nič okrem naušnic a len po svadbe som si nejako zvykla na obručku), no chcela, aby som ho mala na pamiatku. Podotýkam, ona mi je ako druhá mama, takže žiadny oficiálny vzťah. Nakoniec to tak aj dopadlo, pamiatka trvala necelý mesiac - stratila som ho, lebo však bolo ho treba nosiť a ja som s ním makala aj v záhrade, tava sprosta.
Tiež som dvojnasobna krstna mama medzičasom, s mojimi krsniatkami som vcelku často, stále im niečo dávam, rovnako ako aj mojim deťom. Nikdy neriešim, čo sa zvyčajne dáva, dám to, čo viem, že majú radi. Takto to robím vždy, aj u dospelých, jednoducho chcem im niečo kúpiť, na nič sa nehrame - "musia" si vybrať 🙂, keďže nechcem, aby dostali nejakú "hovadinu" v ich očiach. Takže takto by som to riešila ja.

terezka1947
14. jún 2014

no,myslim,ze akykolvek by potesil,lebo nie je povinnostou krstneho rodica nieco kupovat

ja som dostala zlaty naramok....nie je skaredy....celkom ok...samozrejme asi by som si kupila iny...aaaale

ja si ho aj tak vazim,lebo je to spomienka, hodnotna spomienka aaaa...... stale som nemusela dostat nic 😉

anjelik2509
14. jún 2014

Ani moja sestra nič nedostala...Ale ak by som ja bola krstná, tak kvety samozrejme, upiekla by som aj tortu (sestre som piekla 😉 ) a buď nejaké peniaze, alebo niečo také na pamiatku. Ja som sestre kúpila takú milú sovičku, má rada sovy a oni sú aj symbol tých promócií 😉 že múdrosť atď. A nestálo to ani majland...Netreba nič drahé vymýšľať a kupovať, niekto sa poteší aj peknej pohľadnici, či kvietkom 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli