Aký darček krsniatku chlapcovi k 2. narodeninám?

lucka1987
31. aug 2011

ahojte 14 okt, ma nase krsniatko 2 roky... s mm sme mu chceli kupit maly byciklik, no akosi nas predbehli z rodiny. ak mate nejake napady, tak budem rada.. ja som zatial vymyslela len kupit mu kufricek ten detsky a donho nakupit knizky a nejake hracky. s akymi sa hrali vase deti ked mali dva roky ? pripadne co ich zaujimalo? ja som s nasim krsnatkom posledny pol rok veelmi malicko, a on sa tak rychlo meni ze len viem ze miluje volant auta. vdaka za odpovede

bubelko
31. aug 2011

@lucka1987 u nas v tom veku letelo lego duplo - dostat rozne kombinacie - vacsie aj mensie, s autickami, vlacikovu a pod. okrem toho mal rad rozne traktory a stavebne masinky - bager, buldozer, zeriav - aj tie sa daju zohnat uz pre deti toho veku. dodnes mame bager, ktory teraz uz devastuje mladsi syn na pieskovisku, ktory dostal na 2. narodeniny 😉
a knizky su vzdy dobry napad, tym nepokazis nic 😉

kaja73
1. sep 2011

Suhlas s bubelko,plus su dobre vlaciky-nie na elektrinu,ale take v style TAKE ALONG-dieta si rozvija fantaziu,stavia vlastne trate a vlacikom musi hybat same.

evkacka
1. sep 2011

Ahoj, mne by sa pozdaval bicyklik s pomocnymi kolieckami, je to asi skoro ale podla mna prvy bickac ako aj prva aktovka do skoly by mali byt prave od krstnych 🙂)))))))))))))))) ale naozaj nic nepokazis aj legom alebo knižkami 🙂 držim palce a verim že drobca poteší uplne všetko čo dostane 🙂

annaopialova
19. sep 2011

ahoj aj velka tatra mozno by sa mu pacila