Aký darček otcovi a svokrovi?

lulupulu
4. nov 2022

Ahojte, idem si po radu lebo je to moja každoročná dilema. Co dat na vianoce svokrovi a môjmu otcovi? Peniaze sa u nás nedávajú, každý rok stále rozmýšľam co im dat no vždy dostanú len ponožky a sprchový. Len už mi to je trápne lebo fakt myslím ze by sa im hodilo niečo iné. Dávam darček spolu do 50€ pre moju mamu a otca a za 50€ pre svokru a svokra. Len väčšinou vždy je tam všetko len pre ženu. Môj ocino je kamionista a svokor sa zaoberá opravou traktorov. No ale gola sady a takéto im kupovať nechcem keďže stoja okolo 100€. Poraďte prosím čo také kúpiť, nepiju, nefajčia a fakt také co potrebujú k svojej práci majú hádam všetko.

ana82
4. nov 2022

ja som to tento rok poriešila autokozmetikou, lebo každý rok presne ako píšeš ty
prípadne som robila akože darčekový "kôš" pre oboch rodičov, dal som tam vitamíny napr na kĺby, chlapom nejakú fľašku, čokolády, oriešky, ponožky,kozmetiku, proste prkotiny, čo majú radi
A jeden rok som jedným aj druhým som zaplatila predplatné časopisov, zdravie a záhradkár

kleopatra114
4. nov 2022

Ak majú kávovar , kvalitnú zrnkovu kavu ?

a_alexandra_a
4. nov 2022

Urobila by som vitamínový balíček pre oboch rodičov. Vitamín B,C,D, ginko, magnezium, condrosulf

pinkgirl
4. nov 2022

termoprádlo - kvalitné pre oboch, využijú určite.

lulupulu
autor
4. nov 2022

@ana82 tak svokor ma staré auto v ktorom prevaza náhradné diely do traktorov a jemu na aute nezáleží takze toto by vôbec nevyužil. Taktiež nečíta žiadne časopisy ani nič iné.

@kleopatra114 svokor pije len obyčajnú jihlavanku a na kávu si nepotrpi a ocino kvôli tlaku už kávu nepije 😂

@a_alexandra_a môj ocino berie 3x do dňa hrsť tabletiek kvôli zdrav. Stavu a to ma 45. Svokor ma tiež nejaké svoje lieky kvôli DNA a majú už naordinove aj vitamíny tak toto radšej nechcem aby som im náhodou niečím neuškodila pripadne nekúpila niečo nevhodne

@pinkgirl toto môžem svokrovi pozrieť, môj ocino by si to nikdy nedal na seba 😄😄 inak svokrovi som minulý rok dávala termo ponožky poľovnícke za 12€ a chválil si ich aj môj chlap tak rozmýšľam ze asi znova kúpim keďže ponožky je treba stále 😂😂

Baby ďakujem každej jednej zatiaľ ale ako vidíte nemám to ľahké s nimi 😄😄

pinkgirl
4. nov 2022

@lulupulu možno by si mohla u otca skúsiť niejaké kulinárske dobroty, v predajniach delikateso a podobne predávajú aj rôzne paštéty zo zveriny, aj sady - sú chutné, pekne zabalené.

lulupulu
autor
4. nov 2022

@pinkgirl ďalší problém, on nezje hocičo a také ako paštéty už vôbec nie 😄🙏 akože povedal mi ze co by chcel ale stojí to 300€a to fakt nemám taky rozpočet ani pre všetky darčeky 😂

lulupulu
autor
4. nov 2022

Teraz som našla ze škola šmyku myslím ze to by sa veľmi páčilo, len čo keď najbližšie od nás je cca 300km 🤦‍♀️😂

pinkgirl
4. nov 2022

@lulupulu tak poptom sa vôbec netráp s darčekom, ak má vysoké nároky, kľudne by som to odbavila ponožkami či termo tričkom - a bude na ňom či to využije. Každý má svoje limity. Ak túži po tej drahej veci, nech si na to sám našetrí.

ana82
4. nov 2022

Panna madová nakúp im salámy klobásy 😂
s chlapmi toľko roboty 😂

lulupulu
autor
4. nov 2022

@pinkgirl on nemá problém si to kúpiť sam to povedal len tak vrámci témy keď sme sa bavili ze co by sa komu zišlo...

lulupulu
autor
4. nov 2022

@ana82 fakt, chlapi sú na darčeky to najhoršie čo existuje, ešte že ten môj vždy vie co potrebuje a potrebuje toho Sakra veľa 😂 jedine šťastie ze ma narodky na troch kráľov tak mu to viem aspoň rozložiť na dva dni 😄

nikha2809
4. nov 2022

Môj svokor je kamionista a minulý rok sme mu kupovali elektrický obedar do auta.On si veľmi pochvaľoval.Neda sa mi pridať foto, hneď ma vyhodi z mk

lulupulu
autor
4. nov 2022

@nikha2809 aká bola cena?

ana82
4. nov 2022

@lulupulu kúp im pyžamá alebo župany🙂 to potrebuje hádam každý, nájdi rovnaké pre ženu+muža
ja to mám tiež doma, svokor no neviem možno keby som ferari kúpila by prejavil snáď štipku radosti...otec komplet všetko ofrfle to načo...ale potom vidím, že má radosť hoci aj z pekného pulovra

mijo53
4. nov 2022

gél na holenie, šál, rukavice,, tepláky, papuče teplé, tielko /možno má biele, kúp mu tmavé na každý deň/ , čiapku, je toho veľa

lulupulu
autor
4. nov 2022

@ana82 v živote nikdy nenosí môj oco pyžamo alebo župan a s určitosťou viem ze by si ho ani nikdy neobliekol 😄

lulupulu
autor
4. nov 2022

@mijo53 tak z tohto všetkého by som vybrala jedine gel na holenie, nič iné nenosí ani nevyužíva

sasitimi17
4. nov 2022

No to ako moj otec a on je ešte ten typ človeka ktorému sa ničím nezavďačíš pre mna je toto horor každé Vianoce vymýšľať čosi preňho 😃 na narodky dostal jazdu v lamborghiny tak to sa mu veľmi páčilo ale to funguje len v lete tuším
Potom sa potešil aj bezdrôtovým slúchadlam lebo rad počúva Podcasty a tento rok dostane od my protein tepláky tričko mikinu, keďže sú aj s mamou športovo založení a radšej majú športové oblecko než formálne 😃
Kúpila som mu aj dráhu koženú kvalitnú peňaženku a čo myslíš využíva ju ? Nie, je odložená v sufliku ešte v pôvodnej krabičke 🤦🏽‍♀️🤣

lulupulu
autor
4. nov 2022

@nikha2809 kukla som to a aj cenovo je to super, zapisujem, kupujem. Vážne ma to nikdy nenapadlo, toto je skvelé a zachránila si ma na tieto vianoce. Ďakujem veľmi moc. Už len pre svokra niečo vymyslieť 😁

lulupulu
autor
4. nov 2022

@sasitimi17 môj ocino zase nič z tohoto.. Jedine ta peňaženka by ho potešila ale musela by byť veľká a mat milión priehradok na karty pretože tých ma veľmi veľa. Ale peňaženku si on kupuje pravidelne keďže tu svoju derie ako ponožky 😄😄

babababka
4. nov 2022

Puzzle,audioknihy,ľudovky,pesničky na cd.Počas jazdy môže počúvať.

nikha2809
4. nov 2022

@lulupulu okolo 30€ sa mi zdá, len prvýkrát som sa oklamala a musela som vracať bol tam iba kábel do elektriny nie do zapaľovania v aute 😂 potom som už kúpila správny 😀

lulupulu
autor
4. nov 2022

@babababka tých ma celú krabicu 😂

ivangeline
4. nov 2022

Vonavka,kt pouzivaju,opasok,penazenka,hodinkypeialusenstvo nejake do auta,ladvinka,poukaz na obuv,do sportoveho obchodu alebo niekde,kde radi nakupuju,zazitok nejaky (listky ci zo zlavomatu nieco),pozvanie na veceru....

babababka
4. nov 2022

Vlastnoručne upečený chlieb previazaný mašličkou.

lulupulu
autor
4. nov 2022

@babababka vidím ze ste staršia, ale toto naozaj nie 🙂🙃

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulupulu
autor
4. nov 2022

@veronika4495 tlakomerov maju doma zo 4 keďže on ma problémy s tlakom 😅 no nič ocovi som už vybavila, svokor dostane zas len ponožky asi 😂

stannkal
4. nov 2022

@lulupulu my máme dohodu, že si s rodičmi nič nakupujeme a všetci sú takto spokojní.