Aký darček pre 25-ročného brata?

emma1590
22. máj 2023

Ahojte, neviete mi poradit nejaky darcek pre brata bude mat 25 a ja neviem co mu mam dat. Poradte nieco prosim 😒

veron2811
22. máj 2023

@emma1590 pozrite niečo na zlavomate, nejaký zážitkový darček, aj je na take 🙂

emma1590
autor
22. máj 2023

tak on by chcel Tandemovy zoskok, velmi mu to nechcem davat bojim sa ze sa mu nieco stane a budem si to vycitat...

veron2811
22. máj 2023

@emma1590 to myslím ale skáču s tým inštruktorom, to sa nebojte, moja svorka má cez 50 a ukecali sme ju na to 😂

ivetz
22. máj 2023

@emma1590 Možno to nie je príliš originálne, no myslím si, že darčeková poukážka nikoho neurazí. Samozrejme treba vedieť podľa záujmov konkrétneho človeka, kde ju kúpiť (športový obchod, parfuméria, knihy...). Mňa oveľa viac poteší napr. poukážka do kníhkupectva, ako keď dostanem knihu, ktorá ma nezaujíma. Ale jasné, aj zážitkové darčeky sú super - synovi sme darovali k 18-tinám výstup na Gerlachovský... Užil si to a určite na to nikdy nezabudne.

otazka1
22. máj 2023

Mne brat daroval na 25 pevný disk na zálohovanie fotiek atd..celkom dobrý darcek aj pre chalana

vamajka
22. máj 2023

@emma1590 podla zaujmov poukazka do prislusneho obchodu pokial je knihomol tak knihkupectvo. Syn bude mat 25 a ten je schopny v knihkupectve minut aj 500 eur keby moze

vkatush
22. máj 2023

@emma1590 polovicu kamošov skákala v posledných 2 rokoch. Všetci prežili 😂

Nejaké záujmy brata ? Podľa toho vybrať.

Kamoši mali: poukážka do kníhkupectva, let balónom, spomínané zoskoky, poukážka do obľúbeného obchodu, kurz keramiky, ručne robená bandaska s Jack Daniels výbavou, výlet do Londýna na Harryho Pottera,...

Môjmu som kúpila zájazd na futbal do Anglicka (tento týždeň má tiež 25).